WIARA / KU KLUX KLER

Czarek, Benek, Stasio i Heniek

Cezary Gmyz, taki „dziennikarz” z TVP, napisał na TT:

„Polakom, nawet tym konserwatywnym, Niemiec jako Niemiec nie przeszkadza. Taki Benedykt XVI w Polsce cieszy się znacznie większym szacunkiem niż w ojczyźnie.”

Polska to rzeczywiście bardzo dziwny kraj z dziwnymi przyzwyczajeniami. Bo w Polsce to nawet Wojtyła cieszy się szacunkiem, co dziwi jeszcze bardziej, bo w Europie, w tym także w owych Niemczech, starają się o nim jak najszybciej zapomnieć a przynajmniej bez wyraźnej potrzeby nie przywoływać ani jego nazwiska, ani służbowej ksywki. Tylko w Polsce nadal wierzą, że to święty. Gdzieś w naszych genach musi więc tkwić jakiś błąd. No i jeszcze ten Don Stanisalo… krystaliczna postać, krystaliczna… Diler relikwii i najprawdopodobniej wspólnik dilerów dzieci…

A skoro dotykamy takiego kruchtowego tematu, i kolegów Staszka tudzież Karola, to nieco zaskoczony jestem, że któryś to już dzień mija, a pan Gulbinowicz jeszcze nie został aresztowany, za swe pedofilskie czyny, albo przynajmniej z postawionymi zarzutami. To nic, że ponoć mocno nic nie kojarzący jest, bo historia z Giertychem dowodzi, że bez względu na to w jakim stanie jest pacjent i czy cokolwiek kojarzy, to zarzuty postawić jednak trzeba.

Dlaczego jest więc tak jak jest? Być może chodzi o to, że aresztowanie mogłoby być zakwalifikowane przez niektórych jako obraza uczuć religijnych, albo uznano, że niebezpieczeństwo grożące innym z jego strony jest już stosunkowo niewielkie. Bo przecież trzeźwo na to patrząc, pan Gulbinowicz jest zdaje się i w wieku i przede wszystkim w formie, że już nigdy nikogo nie wyrucha.

Poza tym – to też jakiś jest argument – był/jest przyjacielem Morawieckiego, więc może to mieć znaczenie. Biznesy przecież razem sowite robili, nieładnie byłoby tak teraz zostawić przyjaciela na lodzie. No tak przypuszczam, choć pewności oczywiście nie mam. Myślę sobie, że w sumie to chyba szybciej po niego (i Don Stasia oczywiście) papieska gwardia szwajcarska na koniach tu przyjedzie, nim jakikolwiek prokurator dupę ruszy.

A z tym Benkiem to pewnie jest tak, że może i był w tym HJ, może i chciał życie za Hitlera oddać, ale przynajmniej – wszystko na to wskazuje – nikomu nie wkładał tam gdzie nie trzeba, zwłaszcza dzieciom. Więc z braku godnego szacunku Polaka, wybraliśmy Niemca. 😈

9 komentarzy dotyczących “Czarek, Benek, Stasio i Heniek

 1. Chłopaków fajnie sportretował F. Martel w „Sodomie” dostępnej w sieci.

  Polubienie

 2. Anonim

  Żydy jebane odpierdolcie od naszego świętego papieża. Zamordowaliście Pana Jezusa, a teraz szlujecie i obrzucacie błotem najwspanialszego człowieka jaki żył na świecie. Won kurwa!

  Polubienie

  • Lubie takie komentarze i od czasu do czasu daję im zielone światło. Bo może to i taki żarcik a nawet zaczepka, a może po prostu najzwyczajniejszy na świecie objaw prawdziwej polskości. Niczym nie skalanej:)

   Polubienie

  • Ach ty bydlacki anonimie od pierdol sie od zydow,bo oni ci dupe skopia i niebedziesz mial na czym siedziec i czym srac

   Polubienie

  • Polak2

   A teraz uważaj, proponuję ci żebyś usiadł i przygotował herbatkę z lawendy – pan Jezus też był Żydem, jego mamuśka i jej chłop Józef, też. A twojego Pana zamordowali Rzymianie. Ja na twoim miejscu nienawidziłbym Włochów.

   Polubienie

  • Anonim, ty chyba nie słyszałeś, że bozia, jak chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.

   Polubienie

  • Anonim

   Tak Trzymaj,popieram

   Polubienie

 3. Prezydent Białegostoku wystąpił do Rady Miasta o odebranie tytułu honorowego obywatela Białegostoku kardynałowi Gulbinowiczowi. Z ogromną niecierpliwością oczekuję na głosy sprzeciwu ze strony PiS-u. Nadal hoB. pozostaje JP II. Zaś łomżanie są dumni ze swojego hoŁ arcyMichalika.

  Polubienie

  • Asystentka Revelsteina

   No zaiste będzie to ciekawy test. Miejscowe pisiorki maja szyszke w dupie, konieczny będzie pewnie jakiś przekaz z Nowogrodzkiej

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: