ŻYCIE

Chłopaki, wypierdalać do domu

To rzeczywiście kuriozalna sytuacja. Jak wiecie, ci wszyscy obrońcy kościołów, te różne Bąkiewicze, Pierdziuszkiewicze, Andruszkiewicze & Co, apelują a nawet żądają od policji, by ta… chroniła ich domów. Bo ponoć dostają groźby. No nie wierzę, tacy rycerze niepokalani, tacy obrońcy cywilizacji zbrojni w krzyże i różańce, no herosi jednym słowem, a nie potrafią obronić własnej chałupy.

Chłopaki kochane, sprawa jest niesłychanie mało skomplikowana i prosta. Zamiast stać jak cioty lub tirówki przed pustymi kościołami i z nudów wzajemnie obwąchiwać sobie dupska (lubicie to, prawda?), sami popilnujcie sobie swoich domów. To chyba tak oczywiste, że nie wymaga uzasadnienia. Dajcie spokój policji, oni mają urwanie łba z Kaczyńskim i kilkoma innymi obsrańcami z czuba listy, po co im jeszcze kłopot z taką patologiczną drobnicą jak wy. A tak w ogóle, to trzeba było po prostu nie zaczynać wojny. Zaczęliście to teraz sobie radźcie sami!

Zostawcie te kościoły, bo co ma wisieć nie utonie, idźcie do domu, koniecznie podlejcie też kwiatki, skoście przed zimą trawnik, psa na spacer wyprowadźcie, oraz przede wszystkim przypilnujcie też żony, bo wy kurwa tkwicie przed tymi domami bożej rozpusty, a one, te wasze kobiety, całkiem samopas, bez opieki i nadzoru i zapewne – jak na katoliczki przystało (i patriotki) – rypią się z sąsiadem, albo hydraulikiem, który rurę pod waszą nieobecność przyszedł przepchać. Im, tym hydraulikom znaczy się, przynajmniej staje na widok kobiety, a wam co najwyżej na widok krzyża. Dosyć tego cyrku chłopaki, wypierdalać do domu.

PS. Robert jak to wreszcie jest, bijesz ty też żonę, czy tylko obce kobiety? Bo w różnych mediach trąbią żeś damski bokser. Acz zapewne to złośliwe plotki, żeby ci dopiec i pozbawić dobrego imienia. Choć z tym akcentowaniem dobrego imienia to na twoim miejscu raczej bym nie przesadzał. To przecież wasza cywilizacja i wasze zasady, a wśród nich brak miejsca na dobre imię. 🕷

9 komentarzy dotyczących “Chłopaki, wypierdalać do domu

 1. Próżny Twój trud, większość tych karków ci prawda posiadło umiejętność czytania, ale raczej jej nie używa. Niech sobie stoją pod tymi kościołami do usranej śmierci, ale dlaczego policja na mój koszt ma chronić ich i ich domy? Przecież każdy średnio rozgarnięty człowiek i tak się do nich nie zbliża, żeby się nie zarazić skurwysy..ństwem.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Oj coś za trudny ten tekst za logiczny by zrozumieli.

  Polubienie

 3. W obecności policji Bąkiewicz bije kobiety. Ostentacyjnie chodzi bez maski. Czym zasłużył na szczególne względy policji ?

  Polubienie

 4. Krzych

  Jakie „karki”? Przecież ten łoś Bąkiewicz to karakan i cherlak. Ma 170cm i waży 65kg

  Polubienie

 5. smarowoz

  a ta hołota ma zdolność czytania ze zrozumieniem ? wątpie !!!

  Polubienie

 6. Anonim

  Piękny tekst. I prawdziwy.

  Polubienie

 7. I taki ćwok ma głos równie ważny, co głos profesora ekonomii, albo politologii. To właśnie jest przyczyna całego zła w polityce. Prawa wyborcze powinno się zdobywać na drodze egzaminu, a nie mieć darowane z automatu, zaraz po popijawie z okazji osiemnastki.

  Polubione przez 1 osoba

 8. tekst super.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: