ŻYCIE

Słowo na niedzielę. Wypad!

Patrząc na to co dzieje się przed domem Kaczyńskiego na Mickiewicza i w okolicznych ulicach, na te kordony non stop biwakującej tu policji (foto) , oraz tłumy „wielbicieli” wodza, to na miejscu jego bliższych i dalszych sąsiadów, starałbym się ze wszech sił stamtąd go wykurzyć. Kaczorze, przez ciebie cieciu jeden, ludzie nie mogą spokojnie mieszkać i żyć.

Biorąc pod uwagę, że wiele polskich sądów nadal jest normalnych, jest nawet szansa uzyskania sądowego nakazu eksmisji, tak jak dzieje się wielokrotnie w przypadku wyjątkowo upierdliwych i niebezpiecznych dla otoczenia sąsiadów, różnego rodzaju alfonsów, pijaków, pijaków i innych degeneratów.

A to przecież niepodważalny i nie podlegający dyskusji fakt: ten gnom mieszkający w tej odrapanej chałupie, budzi najgorsze społeczne emocje i swoim zachowaniem prowokuje społeczną agresję, na której skutki narażeni są chcąc nie chcąc wszyscy jego sąsiedzi.

A przecież coraz większe tłumy chcą go dorwać, i przynajmniej porządnie przetrzepać dupę, skoro matka nie zdążyła mu przetrzepać (choć po mojemu lanie w dupę to zdecydowanie zbyt mało), więc należy liczyć się z tym, że życie w rejonie Mickiewicza z dnia na dzień będzie coraz bardziej upiorne. Cierpicie drodzy moi, bo za sąsiada macie wyjątkowo niebezpiecznego politycznego bandytę. Pierwszego alfonsa polityki.

Więc raz jeszcze podkreślam a nawet apeluję: kochani sąsiedzi znienawidzonego także przez Was Jarosława Kaczyńskiego, zróbcie coś z tym fantem.

Jego sąsiedztwo w sposób ciągły i nieprzerwany, z tendencją do nasilania się, zagraża waszemu bezpieczeństwu, zakłóca tzw. mir domowy, sprawia, że nie możecie żyć jak normalni ludzie. Takie sąsiedztwo jest gorsze nawet niż napierdalający kilka razy dziennie w dzwony kościół. To prawdziwe nieszczęście, nie mówiąc o tym, że w znaczący sposób obniża wartość waszych mieszkań i posesji. Trochę odwagi i jasny komunikat: Jareczku, wypad, wypierdalaj stąd. 🕷

4 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Wypad!

 1. Podpisuję się pod tym apelem chociaż nie mieszkam w Warszawie, bo Policja winna zwalczać przestępczość i dbać o nasze bezpieczeństwo a nie robić za „ciecia” i to za darmo.

  Polubienie

 2. bez wątpienia to wyjątkowo uciążliwe sąsiedztwo

  Polubienie

 3. Anonim

  Powinni chujka na taczkach wywiesc

  Polubienie

 4. Ba, ale który prokurator zajmie się tą sprawą?

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: