ŻYCIE

Słowo na niedzielę. Wypad!

Patrząc na to co dzieje się przed domem Kaczyńskiego na Mickiewicza i w okolicznych ulicach, na te kordony non stop biwakującej tu policji (foto) , oraz tłumy „wielbicieli” wodza, to na miejscu jego bliższych i dalszych sąsiadów, starałbym się ze wszech sił stamtąd go wykurzyć. Kaczorze, przez ciebie cieciu jeden, ludzie nie mogą spokojnie mieszkać i żyć.

Biorąc pod uwagę, że wiele polskich sądów nadal jest normalnych, jest nawet szansa uzyskania sądowego nakazu eksmisji, tak jak dzieje się wielokrotnie w przypadku wyjątkowo upierdliwych i niebezpiecznych dla otoczenia sąsiadów, różnego rodzaju alfonsów, pijaków, pijaków i innych degeneratów.

A to przecież niepodważalny i nie podlegający dyskusji fakt: ten gnom mieszkający w tej odrapanej chałupie, budzi najgorsze społeczne emocje i swoim zachowaniem prowokuje społeczną agresję, na której skutki narażeni są chcąc nie chcąc wszyscy jego sąsiedzi.

A przecież coraz większe tłumy chcą go dorwać, i przynajmniej porządnie przetrzepać dupę, skoro matka nie zdążyła mu przetrzepać (choć po mojemu lanie w dupę to zdecydowanie zbyt mało), więc należy liczyć się z tym, że życie w rejonie Mickiewicza z dnia na dzień będzie coraz bardziej upiorne. Cierpicie drodzy moi, bo za sąsiada macie wyjątkowo niebezpiecznego politycznego bandytę. Pierwszego alfonsa polityki.

Więc raz jeszcze podkreślam a nawet apeluję: kochani sąsiedzi znienawidzonego także przez Was Jarosława Kaczyńskiego, zróbcie coś z tym fantem.

Jego sąsiedztwo w sposób ciągły i nieprzerwany, z tendencją do nasilania się, zagraża waszemu bezpieczeństwu, zakłóca tzw. mir domowy, sprawia, że nie możecie żyć jak normalni ludzie. Takie sąsiedztwo jest gorsze nawet niż napierdalający kilka razy dziennie w dzwony kościół. To prawdziwe nieszczęście, nie mówiąc o tym, że w znaczący sposób obniża wartość waszych mieszkań i posesji. Trochę odwagi i jasny komunikat: Jareczku, wypad, wypierdalaj stąd. 🕷

4 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Wypad!

 1. Podpisuję się pod tym apelem chociaż nie mieszkam w Warszawie, bo Policja winna zwalczać przestępczość i dbać o nasze bezpieczeństwo a nie robić za „ciecia” i to za darmo.

  Polubienie

 2. bez wątpienia to wyjątkowo uciążliwe sąsiedztwo

  Polubienie

 3. Anonim

  Powinni chujka na taczkach wywiesc

  Polubienie

 4. Ba, ale który prokurator zajmie się tą sprawą?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: