POLITYKA

Ognia!

Mariusz Błaszczak, wedle plotek minister obrony narodowej:

„Obecna sytuacja wymaga nadzwyczajnych działań. Więcej wojska zaangażuje się w walkę z koronawirusem. W związku z rosnącą liczbą zakażeń, podczas odprawy z dowódcami, poleciłem, aby nie mniej niż 20 tys. żołnierzy pomagało w przeciwdziałaniu pandemii”.

Jeśli chodzi o ścisłość, to taka uwaga porządkowa: chodzi tu nie o żołnierzy, tylko przede wszystkim o przebierańców z WOT.

Na czym ma polegać ta „walka z koronawirusem” za bardzo nie wiadomo. Ale znając predyspozycje pana Błaszczaka do bycia ministrem obrony, oraz jego mityczną wręcz kondycję intelektualną (obserwujemy go od lat, więc łatwo o diagnozę), zapewne wydał owym „żołnierzom” rozkaz strzelania bez ostrzeżenia do każdego napotkanego wirusa i żadnego brania jeńców.

Zachodzi niestety obawa, że jeśli już ci „żołnierze” nie pomylą kolby z lufą, to zapewne świadomie czy przypadkowo wystrzelona przez nich kula, odbita od wirusa, czyli rykoszet, trafi w jakiegoś demonstranta. Nie ukrywajmy jednak, że dla pana Błaszczaka, oraz jego mocodawców, każdy demonstrant jest gorszy od miliona wirusów. Panowie „żołnierze” do boju i pamiętajcie: bóbr, homar, włoszczyzna! 🕷

6 komentarzy dotyczących “Ognia!

 1. Anonim

  Panie Revelsteinie, nie jesteś zdaje się Polakiem więc nie rozumiesz polskiej racji stanu. Wy zresztą nigdy nie rozumieliście. Prosze nie obrażąj więc ministra a przede wszystkim nie obrazaj wspaniałej polskiej armii.

  Polubienie

  • berlin342

   Co ty arcy kaczoze piepszysz za glupoty.Idz i powies sie idioto

   Polubienie

  • wandeczka9

   Anonimie, a po czym poznać Polaka ?, Bądź łaskaw zdradzić ” prawdziwy obraz” tegoż, według siebie.

   Polubienie

 2. WOT, to nie polska armia. A stwierdzenie poziomu intelektualnego ministra, to nie obrażanie. Kim jesteś, że ośmielasz się klasyfikować ludzi na Polaków i tych innych, gorszych? Wyobrażasz sobie, że każdy Polak musi bezkrytycznie wielbić wodza kaczej sekty i jego nieudaczną „drużynę”? Otóż nie, nie ma jeszcze takiego obowiązku.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Z reguły banuje tego typu komentarze, ale ten wydał mi się dość zabawny więc dałem mu szansę. Lubię czasami ten zapach prawicowo katolskiego napalmu o poranku 🙂

   Polubione przez 1 osoba

 3. wujcio

  Zrobi się chłodno i MON odgrzebie koksowniki dla harcerzyków maciarenki. Oczywiście będą tylko pilnować, żebyśmy nie wychodzili z domów, ze względu na zarazę.
  Będzie tylko jedna różnica, stan wyjątkowy wprowadzą w południe, a nie o północy. Wiadomo dlaczego.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: