WIARA / KU KLUX KLER

Gądecki, pierdol sie…

Mam dwie złe wiadomości. Pierwsza: Gądecki chyba wyzdrowiał, nawet koronawirus złego nie zmorze. Druga: ponieważ ozdrowiał, to zabrał się do pouczania. Nie wiem która z tych wiadomości jest gorsza.

W oświadczeniu, będącym jak rozumiem stanowiskiem polskiego kościoła wobec protestów kobiet, napisał, że aborcja to „akt poważnego nieposłuszeństwa wobec prawa moralnego, co więcej, wobec samego Boga, jego twórcy i gwaranta”. Nic, ani słowa o nieszczęściu kobiet, nic o nieszczęściu istot człekopodobnych niezdolnych do samodzielnego życia, nic o chęci zaadoptowania przez siebie przynajmniej dwóch takich istot, troszczenia się o nie, aż do „godnej śmierci”. Ten chujek nie miał nic sensownego do powiedzenia. Tylko napuszone, wytarte już do cna frazesy, niestrawne pierdoły o jakimś jebanym, przez nikogo nigdy nie widzianym bogu, którym ta banda bezdusznych kutasów non stop wyciera sobie ryje i którym nieustannie straszy coraz bardziej ciemny lud.

Z takimi nie da się rozmawiać normalnie, a tylko i wyłącznie z pozycji siły. I to jest właśnie – mam nadzieję – początek tego etapu.

Proszę się więc nie przejmować tym co Gądecki napisał dalej. A napisał między innymi:

Wulgaryzmy, przemoc, obelżywe napisy i zakłócanie nabożeństw oraz profanacje (…) nie są właściwą metodą działania w demokratycznym państwie (…) Potrzebujemy rozmowy, a nie postaw konfrontacyjnych czy gorączkowej wymiany opinii na portalach społecznościowych”.

Z wami nie ma sensu rozmawiać, z wami już nie można inaczej jak tylko z pozycji siły, ząb za ząb, przemoc za przemoc. Nie ma już płaszczyzny na której możliwa jest jakakolwiek dyskusja i jakiekolwiek porozumienie. To wy, modelowi degeneraci, nieustannie profanujecie ten kraj i niszczycie ludziom życie. I nie chodzi tu już nawet o całą tę aborcję, chodzi o całokształt. Zapracowaliście sobie na to co macie i co was za chwilę mam nadzieję spotka.

Panie Gądecki powiem krótko: pierdolcie się! Damy wam popalić. 🕷

4 komentarze dotyczące “Gądecki, pierdol sie…

 1. sugadaddy

  Łże jak pies; oni wszyscy kłamią, wierząc, że mówią prawdę. I trwa to już tysiąc lat. Tak długo jak lud boży będzie ich słuchał
  niestety nic się nie zmieni. Te skurwysyny wierzą, że są panami życia i śmierci, bo lud boży oddał im się w jasyr.

  Polubienie

  • ” oni wszyscy kłamią, wierząc, że mówią prawdę” – Oni najlepiej wiedzą, że kłamią powołując się na pełnomocnictwo postaci z bajki, ale skoro owieczki chcą ich utrzymywać, to byliby durniami gdyby z tego nie korzystali.

   Polubienie

 2. KK lubi się podpierać tradycją , historią .No to sięgnijmy: wyprawy krzyżowe, inkwizycja, Indianie amerykańscy, palenie zielarek (nazwanych czarownicami !) w Europie. Chyba już dość !. W imię Boga – Dość!. Czas na redefinicję tego wszystkiego co jest w Biblii ,zwłaszcza w NT : miłość bliźniego w ich wydaniu ?. Dziękujemy i sprawdzajmy!

  Polubienie

  • Barbarela 53

   ta czarn stonka pedofilna ferajna w polaczeniu z pizdzelcami nadaje sie tylko na smietnik.klamsta jednych i drugich wylewaja sie poza kraj.Mieszkam od przeszlo 50 lat w Szwecji i mosze tlumaczyc moim szwedom co sie dzieje w kraju w ktorym sie urodzilem 73 lata temu.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: