ŻYCIE

Te mendy was nie upilnują!

No to co kobitki, PiS pospołu z tymi zdegenerowanymi chujami w sutannach dobrał się jednak do waszych tyłków i do waszych cipek. Teraz musicie tańczyć tak jak ta hołota wam zagra.

Wiem, że to mało komfortowa sytuacja, ale co zrobić. To znaczy wiadomo co należało zrobić, ale jakoś nikt do tego się nie przykładał. Mam duże pretensje do waszych facetów i pytam gdzie oni byli i gdzie oni teraz są. Dlaczego ten oderwany od życia i a i rzeczywistości zboczeniec z Żoliborza, robi to co mu się podoba? Panowie, nie ma na niego bata?

Tak, macie rację, tak dłużej być nie może, choć obawiam się, że – jak to w Polsce – najdalej pojutrze wszyscy ochłoną, zapomną o tym iż dostali w mordę i pogodzą się z tym, iż coraz bardziej leżą pod butem kaczystowskiej jaczejki rządzącej Polską w sojuszu z korporacją pedofilską. Im, tym z korporacji, ciągle jakoś mało tych dzieci, więc po części rozumiem dlaczego ten wyrok tak zwanego Trybunału tak bardzo jest im na rękę i dlaczego tak długo o to walczyli.

No a jeśli chodzi o ten Trybunał, to kucharka Kaczyńskiego zrobiła to co jej pan kazał. Nie miejcie do niej pretensji, bo to tylko bezwolne i bezrozumne narzędzie, prosty generator mowy sterowany impulsami albo z Nowogrodzkiej albo z Mickiewicza. Nie bijcie też po mordzie Pawłowicz, nie urywacie jaj Piotrowiczowi, zostawcie nam te przyjemność na później. Będzie na to czas!

I pamiętajcie, że mimo iż jest teraz zdecydowanie pod górkę i pod wiatr, to nie ma sytuacji bez wyjścia. W każdym kraju wokół Polski można zrobić to co chcecie, a jeśli trzeba wsparcia finansowego to z pewnością je dostaniecie. Dajcie nam tylko trochę czasu na przeorganizowanie się. Głupia pizda Godek was nie upilnuje. I pamiętajcie też, że jedyną cipa jaką może zarządzać prezes ma na imię Anżej. No… 🕷

4 komentarze dotyczące “Te mendy was nie upilnują!

 1. Krzycho45

  Kaczyński obiecał zakaz aborcji Kościołowi i słowa dotrzymał.

  Polubienie

 2. Anonim

  Zobaczcie jaki wzrok ma ten kutas ze zdjęcia. Menda doskonała.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Anonim

  Pytania postawione przez Revela są akuratne i właściwe. KTO głosował za tym kurewstwem? KTO sprzedawał przez lata swoje kobiety za 500Plus? Jak ten proceder się nazywa i i jaką karę przewiduje za to KK? Faceci w Polsce to ciamajdy, które nie aspirują nawet by mieć prawo do sikania na stojąco. Albo TERAZ staniecie w obronie swoich kobiet, albo możecie sobie robić ręką, albo z kolegą przy piwku.

  Polubione przez 1 osoba

 4. sugadaddy

  Tylko co robić w sytuacji, kiedy obłęd religijny rozprzestrzenia się szybciej niż koronawirus? Jak wyleczyć kogoś z religianctwa, kto mówi, że dziękuje Bogu za to, że jej siostra przed zamordowaniem nie została zgwałcona? To są zmiany w mózgu nie do naprawienia – ci ludzie są pozbawieni myślenia w podstawowym zakresie, co zawdzięczają czarnej zarazie, która od zawsze tym się zajmuje.
  Kawka i ciastko dla klechy co schędożył im syna. Bo Bóg tak chciał.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: