POLITYKA

Wiemy jaka jest prawda

No i wszystko staje się jasne i wcale nie jest prawdą, iż premier Sasin się mylił i bezpodstawnie obrażał lekarzy i pielęgniarki, twierdząc że to generalnie nie dość że leserzy, to jeszcze tchórze. On proszę ja Was wiedział co mówił. Udowodniły to nawet „Wiadomości”: znacząca część lekarzy to piąta kolumna i czym prędzej to towarzystwo weźmie się za pysk, tym lepiej.

Konrad Wąż

Kompletnie mi nieznany, ale pewne znakomity i profesjonalny a przede wszystkim obiektywny reporter (nomen omen Wąż zdaje się wabi) dowodził, że co prawda są lekarze którzy „od samego początku dzielnie walczą z koronawirusem, ale wielu jest też takich, a nawet za wielu, którzy nie chcą narażać się na ryzyko zakażenia” i generalnie w dupie mają przysięgę Hipokratesa świadomie a może i celowo nie chcąc podjąć się leczenia chorych na koronawirusa”. Za ciosem jak widzę poszli natychmiast przedstawiciele wolnych i niezależnych polskich mediów, a nie tych zniewolonych przez zachodni kapitał, i odkryli tyleż oczywistą co i może szokującą prawdę.

❗️Proszę szanownego Państwa, znakomita część – możemy nawet zaryzykować twierdzenie że wszyscy – tych lekarzy i pielęgniarek bohatersko, z narażeniem zdrowia i i życia walczących na pierwszej linii covidowego frontu to – uwaga – członkowie bądź sympatycy PiS!

I w związku z tym wszystko staje się jasne!

Być może jeszcze dziś „Wiadomości” zrobią na ten temat dodatkowy materiał uzupełniający, więc panie Wąż proszę przyjąć postawę na baczność, zasalutować Olechowskiemu, oddać pokłon portretowi Kaczyńskiego zawieszonemu na centralnej ścianie newsroomu na Jasnej, a potem spocznij i do roboty!

Z kronikarskiego obowiązku dodam, że oczywistością jest oczywistą, że znakomita część – możemy nawet zaryzykować twierdzenie, że wszyscy – owych opierdalaczy, tchórzy i leserów – to członkowie lub jawni sympatycy PO, oraz innych totalsów, hedonistyczny szlam bez jakiegokolwiek poczucia obowiązku i godności. Amen. 🕷

3 komentarze dotyczące “Wiemy jaka jest prawda

 1. Oczywiscie To pisowate uje (doktory,piguly i inna zwierzeta)sie opierdalaja i leca w ciula.Bo To pizdzielce a nie personel medyczny.
  Lekarze pielegniarki i reszta personelu maja przyzwoite przygotowanie zawodowe i naprawde walcza z ta zarazom.
  A ten pseldo murwel waz To zwykly pisowaty obszczymor na pohybel z nim.

  Polubienie

 2. Wygląda na to, że kacza metoda na covida, to coraz to nowe „obostrzenia”. A jedyni chorzy w Polsce, to ci zakażeni koronawirusem. Z tym że oczywiście obowiązuje podział na sorty. Dla panów wszystko co najlepsze, dla takich jak ja? Nie wiem… Innych chorych rząd PiS od marca nie przyjmuje do wiadomości. Mogą sobie cichutko umierać, ku chwale pisojszczyzny. Jeszcze niedawno oklaskiwaliśmy lekarzy i cały personel medyczny, teraz mamy nich pluć? Beze mnie.

  Polubienie

  • ka-mi-la789

   Bo też cała ta srandemia to zajebisty pretekst, żeby uciąc leczenie prawdziwych (i naprawdę niebezpiecznych) chorób i w ten sposób trochę przykryć finansową katastrofę bantustanu.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: