WIARA / KU KLUX KLER

Słowo na niedzielę. Rozbawienie

Jak sądzicie, panu Głódziowi to mogą nagwizdać, czy może naskoczyć? Mówią, że Watykan wszczął proces w związku z tuszowaniem przez niego przestępstw seksualnych. Wedle mnie to mogą go po prostu cmoknąć. W dupę, w nos albo w korkociąg.

Generalnie wygląda to na jawna kpinę i śmiech na sali, bo nawet jeśli cała ta biskupia kongregacja uzna Głódzia za winnego, to najcięższa kara jaka może go spotkać to… wydalenie ze stanu duchownego, co pewnie mu zwisa i powiewa, bo jest od sierpnia na emeryturze. Może więc kolega Głódź śmiało powiedzieć: „Orzekajcie sobie co chcecie, ja was koledzy moi drodzy serdecznie pierdolę, tak jak i pierdolę wyroki wasze. Amen”.

No bo co, wyrzuca go z domu księży emerytów? Na bruk, na poniewierkę? Spoko, nie grozi to Głódziowi.

🚩 Jeśli masz 17 tysięcy mundurowej emerytury i olbrzymi majątek „uskładany” ot tak sobie, przy okazji wiernej służby bogu, to stać cię na to, żeby na obrady, tej całej kongregacji i ewentualny wyrok patrzeć z rozbawieniem a nawet politowanie. Kochani jego dom, a w zasadzie pałac, na tym skromnym spłachetku ziemi, jest okazalszy od Belwederu a cała owa „działka” jest zdaje się większa niż cały Watykan. Więc myśli sobie Głódź: „wydalajcie mnie, na zdrowie”!

Cała ta historyjka jest zresztą kolejnym przykładem, jak kościół podchodzi do problemów pedofilii we własnych szeregach. Tylko słowa, gesty pozorne ruchy, oraz „kary” wywołujące co najwyżej rozbawienie.

Być może zasadne jest tu pytanie, gdzie jest polska prokuratura, bo całokształt działalności tego jegomościa jest przynajmniej zastanawiający. Powinno to zdecydowanie zainteresować prokuraturę. I nie chodzi tu tylko o uporczywe, świadome ukrywanie swoich kolesi pedofilów. Więc czy nie powinni się u niego o 6 rano pojawić ci z CBA? Przecież gdyby był to normalny obywatel, albo wróg władzy, to tak by właśnie było i ten ktoś już od dawna garował by przynajmniej w trzymiesięcznym areszcie tymczasowym. Ukrywanie pedofilii, być może nawet pedofilia, budzące podejrzenia interesy… wymarzone pole działań dla nie mogących spać agentów. Ale jak widać nie w tym przypadku. Fiut stoi ponad wszelkimi zasadami moralnymi i prawem i ciągle ma posłuch wśród bezmyślnej i durnej biomasy. 🕷

3 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Rozbawienie

 1. bractwo bezkarnych pasożytów

  Polubienie

 2. sugadaddy

  I pomyśleć, że są durnie, którzy z uporem maniaka głoszą upadek kościoła w Polsce. Podobnie zresztą pisuarów.
  Choć trzeba przyznać, że ich szeregi topnieją – nie trak dawno takimi prorokami byli też, skąd inąd, ludzie uchodzący za mądrych. Na zasadzie lepiej późno niż wcale, po dobrych kilku latach przejrzeli na oczy i widzą, że niestety, jesteśmy w czarnej dupie, bez promyczka nadziei na zmianę ciemnogrodu w kraj, jako tako, cywilizowany.
  Ostatnio zamieszczam, tu i ówdzie, moja wizję tego co nas czeka – nie cieszy się ona zbytnią popularnością – pobożne życzenia i tworzenie mitów trzymają się mocno.
  Oto ona:
  Człowiek racjonalny, powinien wyzbyć się wszelkich złudzeń odnośnie przyszłości tego kraju.
  Jesteśmy skazani na życie w państwie wyznaniowym, gdzie de facto obowiązuje tzw. prawo naturalne głoszone przez wrogie wszystkiemu plemię zidiociałych przebierańców. Teokracji nie da się pogodzić z demokracją, a jak widać Polacy preferują to pierwsze – o drugim nie mają pojęcia. Przyjdzie czas zmiany konstytucji, której i tak rządzący nie przestrzegają, gdzie zostanie jasno i wyraźnie napisane to czego zażąda polski odłam chrześcijaństwa. Takie fanaberie jak niewłaściwa tożsamość płciowa, czy jakieś związki partnerskie zostaną wyplenione jak chwasty.
  Nie będzie też ślubów cywilnych, a rozwody będą tylko dla wybranych
  jak np. pewien propagandysta od TV. Przed wojną , aby otrzymać rozwód trzeba było zmienić wyznanie, tak że to nic nowego w sytuacji, gdzie rządzący stawiają sobie za wzór II RP.
  Nic też nie da się zrobić z takimi sprawami jak ekologiczne podejście do życia, bo Polak dobrze się czuje gdy wokoło walają się śmiecie w lesie, czy nad rzeką. Słowo ekologia zostanie wymazane ze słowników.
  Czas umierać.

  Polubienie

 3. W przypadku ewentualnego stwierdzenia winy arcyGłódzia najważniejsza będzie reakcja biznesmana Rydzyka i przewodniczącego Dudy. I to dopiero będą jaja !!!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: