POLITYKA

Przypadek absolutnie beznadziejny

Mikołaj Pawlak, tzw. rzecznik praw dziecka zrobił sobie świadomie, lub też przez przypadek, całkiem niezły pijar. Jeśli do tej pory ktoś gościa nie kojarzył, nie wiedział kto to, lub co to, to teraz z pewnością wie. Kojarzy już tego idiotę i zapamięta go pewnie na długo.

O poglądach czy wyrażanych przez pana Pawlaka opiniach nie ma sensu tu pisać, bo wystarczy zerknąć na pierwszą stronę byle jakiego portalu internetowego. Wszędzie pełno Pawlaka, bo zdaje się jest taka zasada, że im kto większym jest idiotą i kretynem, wypowiadającym na dodatek debilne myśli, tym dłużej wisi na pierwszej stronie. Staje się sławny, choć inaczej.

Wszystko co do tej pory powiedział pan Pawlak, skłania nas do jednego, niepodważalnego zaś wniosku, że dzieci to on generalnie ma w dupie, natomiast najbardziej leży mu na sercu pokazanie, że jest wiernym funkcjonariuszem PiS i gorącym wyznawcą zdegenerowanej ideologi zdegenerowanych kościelnych funkcjonariuszy.

Nie będę się czepiał wyglądu pana Pawlaka, bo to po pierwsze kwestia gustu, a po drugie z czym mamy do czynienia każdy widzi, ale że coś z gościem jest nie teges to jest pewne. Powinien być więc natychmiast odstrzelony (znaczy się zdymisjonowany) i nie chodzi tu tylko o prezentowane poglądy, ale również, a może przede wszystkim o jego stabilność psychiczną, co do której nie mam wątpliwości, że jest poważnie i raczej nieodwracalnie zwichrowana. 🕷

9 komentarzy dotyczących “Przypadek absolutnie beznadziejny

 1. Cały czas się zastanawiam, skąd oni tylu idiotów biorą. Przez całe moje długie życie spotykałam różnych ludzi, mądrzejszych, głupszych, ale przez te wszystkie lata w sumie, nie spotkałam tylu idiotów, ilu ich widzę teraz codziennie.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Bo u nich zachodzi taki tok myślowy.
  Jeśli mnie idiotę wybrali /na posła senatora/ to są więksi idioci niż ja.
  Czyli „hulaj dusza piekła nie ma” a mądrzejszych, czy opozycję się zakrzyczy „ze to pomyłka”ze to nie tak””ze prokurator się nie dopatrzył” i nie wszczyna.
  Lub nocką przegłosuje Ustawę o bezkarności.Wszak to moje to dla ratowania zdrowia i życia suwerena No jak nie jak tak.

  Polubienie

 3. Krzycho45

  „Jak się tylko świat dowie,że Polacy wynależli lek na kaca i środek na zmianę płci NOBEL murowany.”

  Polubienie

 4. Alex R.

  Wydaje się, że idiota odbija się w lustrze…idioty. My som OK! Upewniają się, że nikt ponad…nich. To śmieszy przez sekundę. Nawet jeśli wk. to co ? Opozycja, od dawna nie ma pomysłu, co zrobić z tyloma idiotami, którzy nagle się objawili. W przytłaczającej ilości. Świadczy to tylko o jednym. Palą to samo zioło i są prowadzeni tym samym ”światłem”, impulsem, czy lucyferem. Nie mają pomysłu, nie mają odwagi, tylko parcie..na to samo szkło. Ślepcy, jedni i drudzy. Plus obywatele, którzy taką robotę im załatwili;)

  Polubienie

 5. Anonim

  Zupełnie poważnie rzecz biorąc, wszystko wskazuje na to, że pacjent nie został jeszcze zdiagnozowany. Oczywiście byłby tu niezbędny pełnoobrazowy wywiad, ale już tylko tych kilka zdań, które są powszechnie cytowane świadczy nie tyle o niestabilności, co o zupełnie wyraźnym epizodzie chorobowym. Uważam, że politycy i osoby sprawujące fukcje państwowe powinny być poddawane szczegółowym badaniom psychiatrycznym i psychologicznym. I to nie tylko w sprawie pana rzecznika, ale… no tutaj spis nazwisk wydaje się bardzo długi.

  Polubienie

 6. kamrat

  Korwin pod muchą,Patkowski pod muchą,Pawlak pod muchą…przypadek?

  Polubienie

 7. Barbarela 342

  On ten rzecznik od dzieci wyglada na strasznego debila.To jest normalka w tej pisie partyjce.Przeciez te pokraczne kaczory to byly i sa pojeby.A cala reszta to nie lepsi i nie gorsi.Jak stare polskie przyslowie mowi” Nieduzi mendrcy,niemali glupcy.

  Polubienie

 8. Nightgale

  Trzeba kaczorowi oddać sprawiedliwość jednak. Zgromadzić w kupie taką ilość zakazanych kreatur i pospolitych idiotów, to jednak trzeba mieć talent.

  Polubione przez 1 osoba

 9. Jest mi wstyd za nas wszystkich, że tolerujemy psychopatę i intelektualne zero na stanowisku RPD.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: