POLITYKA

Cennik wdzięczności

Nasze a raczej wasze ukochane wojsko, ci współcześni ułani malowani, którzy najprawdopodobniej dopiero co spod okienka Zosieńki odeszli, za ułożenie kawałka mostu w Warszawie każą sobie płacić. Nie wiem czy jest już w MON jakiś oficjalny cennik za usługi świadczone ludności, ale jeśli nie ma to zapewne zaraz będzie.

I to jest wedle mnie totalne skurwysyństwo!

Bo przecież prawda jest taka, że my tzw. społeczeństwo, tę bandę ołowianych żołnierzyków (sorry chłopaki i dziewczyny, cieszę się, że świetnie się bawicie, ale musicie zbierać cięgi za tych chujów którzy wami dowodzą), cały czas, niezmiennie od lat utrzymujemy.

Z naszych podatków, za nasze ciężko zapracowane pieniądze.

Kupujemy im te jebane zabawki, płacimy im pensje i to takie, że klękajcie narody, dmuchamy i chuchamy, żeby broń panie bosze się nie przeziębili, a jak przyjdzie co do czego – zdarza się że coś od nich chcemy – to te patafiany w podzięce za michę, kasę i dobre samopoczucie, każą nam płacić za to, że ruszą palcem w bucie.

Noż kurwa wasza mać! Może więc lepiej rozgońmy tę bandę w pizdu, bo i tak w razie czego pewnie nas przed niczym nie uratuje, a chociaż będzie zdecydowanie taniej. 🕷

2 komentarze dotyczące “Cennik wdzięczności

 1. sugadaddy

  Gdyby rządził pisowiec ( w Warszawie) to by mu dwa mosty za frico wybudowali.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Nie wiem, nie znam projektu budowy tego cholernego rurociągu.Jeśli do niego dobrali lub wybrali nieodpowiednie materiały ./bo tak będzie taniej/ to cala odpowiedzialność ponoszą projektanci tegoż i ci co na nich wymogli „potanienie konstrukcji”
  Wiem jedno Ciecz nim pompowana o konsystencji i właściwości elektrolitu przez tyle lat zrobiła z tych rur ser szwajcarski .A jeśli do tego wzdłuż rurociągu położono kable energetyczne to „klękajcie narody”Każda naprawa będzie doraźną i „kitowaniem” I awaria będzie goniła awarię.
  Tu trzeba nowych rozwiązań techniczno materiałowych lub zrezygnować z pchania pod Wisła ścieków.Lub wybudowaniu na tym brzegu drugiej nowocześniejszej oczyszczalni.
  Co wymysla?Kogo obwinia?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: