WIARA / KU KLUX KLER

Biskupi leczcie się!

Polski kościół wpadł na pomysł, że będzie leczył homoseksualistów. Biskupi będą tworzyć poradnie „służące pomocą osobom pragnącym odzyskać zdrowie seksualne i naturalną orientację płciową”.

Chodzi tu o tak zwaną terapię konwersyjną. To metoda z czapy wzięta, totalnie ośmieszona przez psychologów, seksuologów i psychiatrów, co z kolei potwierdza starą już tezę, że polski kościół ma wyjątkową zdolność do kompromitowania się.

Czy to w ogóle nie zastanawiające i na swój sposób komiczne?

Oto biskupi i księża, najpewniej – jeśli by użyć ich języka – najbardziej zboczeni ludzie na świecie, chcą „leczyć” podobnych do siebie. Przepraszam za mocne określenie, ale pederaści, którzy uważają się za zdrowych i normalnych, chcą leczyć pederastów, których uważają za nienormalnych i chorych. Boki wprost zrywać.

Ci kolesie zamiast zajmować się tzw. miłością duchową, ciągle i nieprzerwanie myślą o seksie i zajmują się seksem w najróżniejszych postaciach, zwłaszcza zaś interesuje ich seks innych. No nie powiecie mi, że to jest normalne. To jakaś choroba i ewidentna dewiacja. Istnieje przeto pilna konieczność zbudowania sieci wysoce wyspecjalizowanych poradni psychiatrycznych, tylko dla biskupów, księży i zakonników, by tę całą kościelną menażerię poważnie chorych ludzi próbować jakoś wyleczyć. Nawet nie z pedofilii i homoseksualizmu, tylko tego nieustannego myślenia, mówienia i zajmowania się seksem. To czysta psychiatria, poważna choroba zawodowa wymagająca interwencji. 🕷

5 komentarzy dotyczących “Biskupi leczcie się!

 1. Piotr Smaga

  Tytuł notki nie ma sensu. To, na co cierpią biskupi nazywa się zakłamaniem i nie jest uleczalne.

  Polubienie

 2. Polak2

  Ale spryciarze. Jak zaczną zajmować się leczeniem pedofilii w sutannachi to może ich poprę.

  Polubienie

 3. Krzycho45

  „Albo ma się bidę,ciemnotę i sukces kościoła,albo prosperity gospodarcze i upadek wiary.”

  Polubienie

 4. Bardzo mi przykro drogi Revelsteinie, ale źle odczytałeś apel biskupów. Przecież oni wyraźnie mówią,że rząd ma dać im kasę, a oni już COŚ z nią zrobią.

  Polubienie

 5. w.i.e.s.i.e.k

  Dlatego gromkim głosem trzeba i należy rzucić im w twarze.
  „medice, cura te ipsum ”
  Ponieważ łaciny uczą się przyszli księża, ale tylko przez rok (podaję na podstawie rozmowy z katechetą ), więc ograniczone jest to do formułek liturgicznych.
  Nalezy im, jak krowie na rowie, przetłumaczyć z łaciny, na „nasze”
  ” lekarzu, lecz się sam” lub „lekarzu ulecz samego siebie”
  I to by było „na tyle”, „na niedziele dzisiejszą przeznaczone”
  Enter

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: