konfrontacyjne POLITYKA

Polska Solidarnych Idiotów

Przyznam wam, że mimo wszystko bawi mnie ostatnio przywoływanie tutaj różnej maści kretynów. Tak, wiem, to pójście na łatwiznę, bowiem trzeba zero wysiłku, żeby znaleźć rasowego kretyna. W zasadzie spotyka się ich na każdym rogu ulicy.

Jestem na przykład umiarkowanym fanem Kanthaka, ale muszę przyznać uczciwie, że ten Kanthak robi wszystko bym pokochał go z całego serca a jego stopień skretynienia uznał za wzorcowy. Uczciwie mówiąc, jego najbliżsi koledzy nie za bardzo odstają, a w zasadzie mu dorównują, co z kolei prowadzi do sformułowania wcale nie aż tak zaskakującej tezy, że Solidarna Polska to faktycznie zbiór niezwykle starannie wyselekcjonowanych kretynów. Nie wiem kto pierwszy postawił te tezę, ale tak rzeczywiście jest. No bo przecież Jaki, bo Kowalski, Kaleta Woś, a i Ozdoba się sprawdza i Wójcik, a także Warchoł, który mozolnie odrabia nieco stracony na początku dystans. Galeria naprawdę wybitnych osobowości.

Co się zaś tyczy tego Kanthaka, to błysnął wiedzą na temat LGBT i pochwalił się nawet, że jak był w San Francisco, to wybrał się go tamtejszej „gejowskiej” dzielnicy i widział tam rzeczy niestworzone i nie do opisania. Bo wyobraźcie sobie, że te geje to tam nawet swoje specjalne sklepy mięsne mają, acz nie był w stanie powiedzieć czym te sklepy, jeśli chodzi o asortyment, różnią się od tych pozostałych. Czekałem kiedy powie, że między innymi tym, iż w tych gejowskich to sprzedają mięso dzieci, wpierw zgwałconych a potem rytualnie zabitych, jednak nIestety tego nie powiedział, bo najprawdopodobniej nie zdążył. Ale był na ścieżce i na kursie. Zresztą wiele mówiąc o ideologii LGBT, nie był jednocześnie w stanie podać jakichkolwiek założeń tej niby ideologii. W sumie więc Zero zaskoczeń, poseł Jaś Kanthak w pełnej intelektualnej krasie.

A tak swoją drogą, co ortodoksyjnie skrzywiony katolicki poseł robił w gejowskiej dzielnicy? Tam w tym Frisco tyle atrakcji, choćby Golden Gate, choćby Alcatraz, a on zamiast oglądać i podziwiać, wybrał się podglądać gejów. Nie sugeruję, że to jakaś tęsknota i niespełnione marzenia, ale na miejscu z pewnością bałbym się jednak zarażenia wirusem LGBT. Wracasz potem do Polski i nagle kolega Kaleta staje się wyjątkowo atrakcyjną partnerka. No jak nie, jak tak! 🕷

7 komentarzy dotyczących “Polska Solidarnych Idiotów

 1. Kanthak, Kaleta i Ozdoba czyli grupa Kakao.

  Polubienie

 2. wujcio

  Chciałbym zwrócić uwagę, że w Skrzydlatej Polsce na 19 posłów, 2 senatorów i 2 europarlamentarzystów są tylko 3 kobiety, z czego jedna z nich to Kempa. Mocno podejrzane towarzystwo.

  Polubienie

  • Kempa jest z nich trzech najmądrzejsza i najpiękniejsza.Ponadto szczegolnie elegancka i zadbana.

   Polubienie

   • wujcio

    Sorry, ale nie przekonasz mnie, że oni wszyscy są w SP bo smalą cholewy do Kempy.

    Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Raczej „solidarnych cwaniaków”mówiących wciąż i zawsze”przekazem dnia”,By byc „po linii i bazie”i by nie podpaść”wodzowi” nieopatrznym słowem.Bo maja w tym osobistą korzyść.materialną.
  Jak słusznie stwierdza Waldemar Chełstowski
  „PiS inteligentnie wybrał tych na najwyższe stanowiska państwowe. Od Prezydenta czy Premiera zaczynając, poprzez ministrów, posłów do samych dołów struktur Państwa. Tych, którzy są marionetkami i którzy nie dość, że wykonają każdy rozkaz prezesa, to jeszcze rozwijają polecenie kreatywnie, aby mu się podlizać, awansować albo przynajmniej nie stracić swojego stanowiska. Tak działa każda znana dyktatura. ”
  To widać słychać i czuć !!

  Polubienie

 4. kamrat

  No i nazwisko takie,że o kant dupy potłuc-adekwatnie!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: