POLITYKA

Pachołków Rosji zastąpiły pachołki Ameryki

Mamy w Polsce znów wojska okupacyjne. Po kilkunastu latach przerwy, okupacyjny korpus radziecki zastąpiony został okupacyjnym korpusem amerykańskim. Taka jest rzeczywistość i nie ma co udawać, że jest inaczej.

Nie ma w tym nic dziwnego, bo Polacy generalnie uwielbiają jak ich ktoś okupuje. Być okupowanym to było i jest marzenie niemal wszystkich pokoleń. Bez tego życie traci sens, co zresztą ukazały ostatnie bez okupacyjne lata.

Amerykanie przyszli tu jak po swoje, niby zapraszani a i owszem, ale pamiętajmy, że Ruscy też formalnie zostali zaproszeni a w zasadzie poproszeni żeby zostali w imię bezpieczeństwa Polski. Teraz to wyimaginowane bezpieczeństwo znów umacniamy otwierając bramy dla kolejnego agresywnego „sojusznika”. I obciągamy im lachę kto wie czy nie bardziej niż tamtym.

Teraz status armii okupacyjnej okazuje się wchodzi na wyższy poziom. Naród polski, którego emanacją i godną reprezentacją jest oczywiście rząd PiS, zgodził się by wedle jednej opcji goście, wedle drugiej najeźdźcy, czuli się tu bezpiecznie, w tym sensie, że nietykalni będą.

Zostali więc wyjęci spod polskiego prawa, mogą już bez przeszkód gwałcić, zabijać, kraść, bić, jeździć o pijaku po drogach, zaś za popełnienie przestępstwa nie będą sądzeni w Polsce, tylko w USA. Ewentualni poszkodowani dochodzący swoich praw lub odszkodowań, będą musieli jechać na proces do USA, oczywiście na własny koszt, jeśli w ogóle do jakiegoś procesu dojdzie. Bo praktyka wskazuje, że amerykańskie sądy wojskowe, bywają w takich sprawach nadzwyczaj liberalne. Wszystko da się wytłumaczyć stresem, będącym efektem ciężkiej i niebezpiecznej służby, choćby w tak dzikim kraju jak Polska.

Ale to nie wszystko, bo oto ich bazy będą eksterytorialne, czyli żaden Polak bez zaproszenia nie będzie mógł tam wejść. Żadna policja, żandarmeria, nic i nikt. Mają wypierdalać, bo tu jest Ameryka! Nie zamierzają też za nic płacić, bo to już jest nasz, polski problem żeby tych najemników utrzymać. No takie rewelacyjne wprost warunki wynegocjowała strona polska, tak oddała nas pod okupację kolejnego obcego mocarstwa, na dodatek jeszcze zarządzanego przez kompletnego idiotę z objawami wrodzonego kretynizmu. To jest proszę ja was ta nasza „wreszcie odzyskana suwerenność„, o której nieustannie tokował i tokuje pan Sebastian.

I nie miejmy złudzeń, jak coś się stanie, a wcześniej czy później się stanie, to Jankesi jak szybko weszli, tak szybko dadzą dyla, bowiem stwierdzą, że obrona tego czegoś nad Wisłą, strategicznie rzecz biorąc nie ma najmniejszego sensu. Sytuacja wróci więc do punktu wyjścia. Znów rozgoszczą się tu Ruscy, a i Niemcy zapewne może coś dla siebie uszczkną, bo tyle razy podawali nam już rękę a myśmy te rękę kąsali, więc teraz tą pokąsaną ręką wytrzaskają nas po ryju, dla zasady, żebyśmy znali swoje miejsce w szeregu. My wielcy gracze zagranicznej polityki!

I znów będziemy w niebo wzięci, bo znów niezmiennie i szczęśliwie okupowani. My dumny naród polski. 🕷

PS. Zadanie dla dociekliwych: lokalizacja sił amerykańskich przy zachodniej granicy Polski (generalnie na zachód od Wisły) oznacza:
a/ możliwość szybkiej ewakuacji w razie jakiegoś konfliktu zbrojnego;
b/ absolutny brak zaufania do tych regionów Polski w których PiS wygrywa i cieszy się największym zaufaniem.
Proszę też o inne propozycje.

4 komentarze dotyczące “Pachołków Rosji zastąpiły pachołki Ameryki

 1. w.i.e.s.i.e.k

  Przecież to norma Tak było i jest we wszystkich krajach gdzie chłopcy z USA maja swoje bazy.
  Oni sa nie do ruszenia.O dalszym toku sprawy decyduje Komendant Bazy a nie żadne tam władze tubylcze.
  Ponadto administracja Trumpa i Prezydent USA od dawna nie ukrywa, że „gospodarze” powinni ponosić 100 proc. kosztów utrzymania bazy a jeszcze połowę z tego wypłacać USA jako swoistą premię.
  Jeszcze parę „stłuczek” na drogach z samochodami cowboyów ,jeszcze parę gwałtów czy zabójstw z ich udziałem a zaczniemy sami krzyczeć „Ami go home” jak drzewiej krzyczano w Europie.
  Jak na razie, ale o tym cicho sza, nasza „patriotyczna młodzież” dyskretnie spuszcza im manto,zazdrosna o podrywane dziewczyny no i o pieniądze, jakie oni przeznaczają na uciechy poza bazą.

  Polubienie

 2. Krzycho45

  Konrad Mazowiecki sprowadzil Krzyżaków.Dzisiaj PiS sprowadza Jankesów.To przypomina Targowicę,co sie dzieje na naszych oczach.Możliwy konflikt z sąsiadami gwarantowany.Zachód dał obietnicę Rosji nieprzesuwania na wschód i południe swojego potencjału militarnego w zamian za zgodę Rosji na wstąpienie do NATO byłych członków Układu Warszawskiego.Był to dobry dla Polski interes.Szowiniści z PiS powiadają,że to nieprawda,bo było to dawno temu.Dla PiS dobrą polityką jest drażnienie Rosji, nietworzące żadnych perspektyw.W PiS nie przyjmują do swoich łbów,że Europa Wschodnia na zachód do Rosji,nigdy nie była siedzibą ważnych interesów USA.

  Polubienie

 3. W 1989 lub 1990 roku powstała w Polsce partia, która chciała naszą umęczoną Ojczyznę przyłączyć do USA. Podejrzewam, że gdyby zorganizować referendum, to ta partia wygrałaby w cuglach. Polkom i Polakom naprawdę wydaje się , że „Hameryka ” to kraina mlekiem i miodem płynącą, gdzie nie trzeba pracować , gdyż wszystko wykonują Murzyni.

  Polubienie

 4. Pragnę tylko dodać, że Armia Czerwona nie pytała się o zgodę jakichkolwiek polskich władz. Natomiast Amerykanom to Polska robi laskę z własnej nieprzymuszonej WOLI .

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: