Nie wiem czy określenie dzban stosuje się do kobiet, pewnie nie, bo dziwnie to brzmi, ale jakoś przecież taki typ kobiety nazwać trzeba (dzbanica?), więc czekam na propozycje. W każdym razie póki co, kompletnym dzbanem wydaje się być pani Szydło, co pewne nie jest jakimś szczególnym zaskoczeniem.

Więc jak ta Unia ujebała te nasze sześć uczulonych na LGBT gmin, to pani Szydłowa napisała, że „taka decyzja jest sprzeczna z traktatową gwarancją wolności poglądów”. Może w Brzeszczach nie rozumieją podstawowych pojęć, ale generalnie jest tak, że nie o poglądach tu rozmawiamy, ale o aktach nienawiści i nietoleranci. I za te właśnie akty nienawiści i nietolerancji muszą zapłacić idioci z tych sześciu gmin. To jest nadzwyczaj oczywiste a każdy kto tego nie pojmuje to też jest dzban czyli kretyn.

Bo proszę nie-szanownej pani, w całej Europie jak długa i szeroka, no prawie całej z nielicznymi jak widać wyjątkami, traktaty zapewniają, że każdy człowiek może być tym, kim jest, może żyć gdzie chce i jak chce, może też kochać kogo chce i zakładać rodzinę z kim chce, zaś płeć nie może być ku temu przeszkodą. Na tym polega wolność poglądów i równość ludzi wzajemnie wobec siebie. Próba ograniczenia tej wolności tylko do przez siebie akceptowanych norm, jest brutalną dyskryminacją i za tę dyskryminację trzeba ponosić karę. Im bardziej dotkliwą tym lepiej.

Teraz na koniec to jeszcze Edward powinien Beacie przetrzepać skórę, że go baba ośmiesza i kompromituje, że on też przez nią na językach jest co go kompletnie nie kręci. Co więcej, Edward może Beacie spuścić manto całkowicie bezkarnie i bez konsekwencji, bo przecież w Polsce chroni się sprawców przemocy domowej.🕷

9 komentarzy dotyczących “Dzbanica

 1. Propozycja: DZBANNA. I nie ma potrzeby „komętować”.

  Polubienie

 2. Może makutra. To taka micha w gorszym kształcie niż dzban. No i michę można oklepać tak coby głupot nie gadała

  Polubienie

 3. Mieszkanka Brzeszcz.

  Panie kochany. Pierwsze primo 🙂 cieszę się, że Pan dobrze odmienia nazwę miejscowości Brzeszcze. Drugie primo :)))) Pani Szydło jest z Przecieszyna, a nie z Brzeszcz. Jeśli już, to z gminy Brzeszcze :((((

  Polubienie

  • Asystentka Revelsteina

   To nie nasza baba, to tych z Przecieszyna. Chodzi o to żeby Brzeszcze mniejszy wstyd miały?

   Polubienie

 4. Anonim

  No pewnie. Bo kto to widział, żeby fikać przeciwko LBGTNKWDITP. To i tak mało. I tak przecież nadal te homofoby mogą se funkcjonować. Centrala powinna im zablokować konta, albo komisarza wprowadzić wyznaczonego przez K.Europejską. A tu takie cackanie się. A jak się nie opamiętają to co ? Unia tak będzie patrzeć na nienawistników?!

  Polubienie

 5. w.i.e.s.i.e.k

  Anonim 01-08-2020
  No i jak juz to dzbany dwa Jeden to ty

  Polubienie

 6. Miejscowości które uchwaliły strefę wolną od LGBT w ten subtelny sposób oznajmiają, że nie chcą u siebie Balbiny. I czy to jest powód żeby ich tak okrutnie karać ?

  Polubienie

  • pablobodek

   Nie chcą też u siebie księży katolickich, czarnej zarazy, ponieważ 80 % obywateli Watykanu to geje, czyli te G – wg F. Martela w Sodomie”.

   Polubienie

 7. szkoda tylko „ukaranych” normalnych mieszkańców tych 6 miejscowości

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: