duperele EXTRASY

Odblaskowa ale ciągle ta sama

Policja zaczyna na gwałt przemalowywać swoje radiowozy, dodając do kompletu dodatkowe gadżety, co jak rozumiem ma odwrócić uwagę od zasadniczej kwestii, a mianowicie czym dzisiaj jest policja i do czego służy.

Dobrze już znane i wyjątkowo ostatnio źle się kojarzące niebiesko-srebrne barwy, zostaną teraz „wzbogacone” o dodatkowe odblaskowe malowanie niczym w Anglii czy w Stanach. Wątek amerykański jest o tyle ciekawy, że polska policja coraz częściej bierze przykład z tamtejszej policji, zwłaszcza jeśli chodzi o bezsensowną brutalność i bezwzględność. Trochę im jeszcze brakuje do doskonałości, ale są na dobrej drodze.

Na jeszcze jeden element warto zwrócić uwagę, a mianowicie na sukach i innych radiowozach pojawi się napis „Pomagamy i Chronimy”, co też jest efektem zapatrzenia się na innych, mniej lub bardziej doświadczonych w tłamszeniu niepokornych obywateli. Napis jakkolwiek piękny jest wedle mnie niekompletny, bowiem zabrakło tak jednego istotnego elementu, bo prawidłowo brzmieć powinien „Pomagamy i Chronimy Władzę”. Być może nie starczyło miejsca na drzwiach, być może źle się to komponowało z innymi błyskotkami, więc zdecydowano się na wersję skróconą, która jednak wprowadza świadomie ludzi w błąd.

Bo proszę ja was, prawda jest taka, iż wszystkie zdradzieckie mordy wywodzące się z gorszego sortu, bezwzględnie pałujemy i prześladujemy. Jankeskie gliny mają do bicia swoich Murzynów, my rodzime gliniarstwo, mamy zaś owe zdradzieckie mordy i jak trzeba to też nie pozwolimy im oddychać. Ćwiczyliśmy już parę razy, są pozytywne efekty.

🚩 W każdym razie podsumowując wypada jedynie powiedzieć, że jak by nie patrzeć, nawet odblaskowy kulson, to dalej i niezmiennie ten sam kulson.

I jeszcze na koniec jedno pytanie, wcale nie takie znów banalne, a mianowicie czyj szwagier albo brat robi to malowanie i te naklejki produkuje? Ktoś coś wie? 🕷

1 komentarz dotyczący “Odblaskowa ale ciągle ta sama

  1. „Pomagamy i Chronimy” – w skrócie Pic.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: