konfrontacyjne ŻYCIE

Inkubator na dwóch nogach

Kochane Polki – no, może nie wszystkie, ale chyba jednak większość – warto żebyście przed wyborami wiedzieli co na was szykują po wyborach, zwłaszcza jeśli pan Dudeł je wygra. Bo chyba wiecie, że on podpisuje wszystko jak leci i ręka nigdy mu nie drży.

Więc w skrócie sprawa wygląda tak… Jeśli jesteście w tzw. wieku „reprodukcyjnym”, jak to ładnie w projekcie pisiaki nazywają, to generalnie możecie mieć przejebane. A jak nie daj bosze lubicie używki, to wtedy będziecie miały przejebane do kwadratu.

Pisowskich strażników moralności niepokoi – tu cytat za rzecznikiem praw dziecka Pawlakiem – „wysoki odsetek kobiet spożywających alkohol w trakcie ciąży”. W związku z tym pan rzecznik zaproponował „ochronę prawnokarną dziecka poczętego i odpowiedzialność karną matki”. Czyli jeśli droga Grażynko, lub ty Krysiu, nawalisz się będąc w ciąży, będzie to wystarczającym powodem, by zamknąć cię w kiciu, bo picie może uszkodzić albo nawet zabić twoje dopiero co poczęte dziecię. Pijąc działasz świadomie i z rozmysłem na jego szkodę.

Ale jeśli nie pijesz, to się nie ciesz, bo wcale to nie znaczy, że jesteś bezpieczna.

Projekt zakłada bowiem, że dla kobiet w ciąży zakazane będą (lub powinny być zakazane pod groźba kary) takie przyjemności jak: rower, siłownia, solarium, gorące kąpiele, sery pleśniowe, mocna kawa, farbowanie włosów, większość leków i oczywiście rentgen plus seks! Nie wiem, szczerze mówiąc, dlaczego to wszystko jest groźne i potencjalnie karalne, a szczególnie nie wiem dlaczego groźne są te sery pleśniowe i to farbowanie włosów, ale mam nadzieję, że ktoś mi tu zaraz to wytłumaczy.

🚩 Czyli drogie panie pomiędzy plus minus 13 a 48 rokiem życia (tak ujęto ten wiek w projekcie ustawy) za chwilę zmieni się wasz status, będziecie tylko i wyłącznie inkubatorem na dwóch nogach, bez prawa do czegokolwiek poza rodzeniem. Rozumiem, że taka rola bardzo wam się podoba.

Ewentualnego waszego zdziwienia nie rozumie krocząca w pierwszej linii tej rewolucji moralnej posłanka PiS Anna Kwiecień, z Radomia gdyby ktoś pytał, a na dodatek rocznik 1964, a więc już pod rozrodczą kreska, może więc bez obaw pić na umór a po pijaku pierdolić głupoty. Otóż pani posłanka jest absolutną zwolenniczką tego rozwiązania, bo jak mówi: „jeśli matka nie chroni należycie swojego dziecka, musi za nią zrobić to państwo”.

Więc kochane Polski, kochane wasze państwo na czele z Dudełem, będzie wam ustawowo zaglądało do cipy czy wam się to podoba czy nie, a jak będziecie protestować, to dostaniecie wyższy wyrok za stawianie oporu władzy.

Pamiętam, że jakiś czas temu, chyba zaraz po tym jak PiS doszedł do władzy, to też mieli pomysł, żeby wszystkim Polkom w wieku rozrodczym… zabrać paszporty. Byłyby one wydawane dopiero po zaliczeniu testu ciążowego, który byłby obowiązkowy także po powrocie, żeby sprawdzić, czy te z wynikiem pozytywnym gdzieś tam za tą granicą ciąży nie usunęły. Nie pamiętam już z jakich powodów, projekt upadł, ale jak widać idea wraca.

Co dalej? No cóż potrzebne są teraz przepisy, które umożliwią przeprowadzanie testów ciążowych wszystkim „reprodukcyjnym” kobietom. W każdym więc sklepie, barze, restauracji czy siłowni będzie obowiązywał test ciążowy. Jak to ma wyglądać technicznie tego jeszcze nie wiadomo, bo trzeba pokonać parę trudności, chociażby wyeliminować oszustki, co to są we wczesnej, niewidocznej jeszcze ciąży a wymachują testem niezaciążonej sąsiadki. Natomiast jedno jest pewne: bez wylegitymowania się jego wynikiem albo nie wejdziesz, albo w przypadku sklepu nie zostaniesz obsłużona, jeśli w koszyku masz podejrzane zakupy mogące zabić twoje, a w zasadzie nasze, państwowe dziecko.

Nie pytajcie kto zostanie obciążony kosztami tych wszystkich operacji i kto od kogo (nie musi być instruktor narciarstwa, może być trener fitness) i za ile kupował będzie testy ciążowe, bo ten wariant mamy przećwiczony i mniej więcej wiemy jak to może wyglądać.

🚩 Więc mówię drogie panie, nadszedł czas istotnych wyborów, wiecie jaki bat na was szykują, ten bat są w stanie ukręcić w jeden wieczór i przegłosować w jedną noc, po to by o świcie pan prezydent długopis grzecznie wszystko podpisał. No chyba, że za prezydenta nie będziemy mieli długopisu, a jest na to niepowtarzalna szansa. 🕷

10 komentarzy dotyczących “Inkubator na dwóch nogach

 1. Czy te pisoidioty i dudeles dlugopis zupelnie okurwieli.To jest zwykly pierdolony faszyzm.Baby wy sie naprawde zastanowcie , zanim bzedziecje glosowac na tego popapranca z krakowka.

  Polubienie

 2. sugadaddy

  Trudna sprawa; baby traktowane przez kościół jak popychadła i tak ten kościół, razem z katabasem, kochają i za wielki autorytet mają. Przysposobione są do bycia niewolnicami.

  Polubienie

 3. Kruger

  Kurde, jak to usłyszałem to jeno pusty śmiech…
  Lat temu ładnych parę toczyłem dyskurs z pewnym niestety kolegą, zwolennikiem sił prawdziwie narodowych (choć nie jawnie faszystowskich, znaczy, hajlowanie i mundyrki a’la NSDAP hejtował) i konserwatywnych, takim tradycyjnym z pradziada i dziada, któren w Brygadzie Świętokrzyskiej z komunistami wojował.
  Otóż ten kolega zaorał (jak mniemał) mnie ostatecznie argumentem, że w tej lewackiej zgniłej Holandii to jak kobita w ciąży pali czy pije to jej karnie odbierają socjal, przyszłe miejsce w żłobku czy co tam jeszcze.
  Hurrr durr, durne lewactwo, takie pierdy śmie wymyślać, no jak tak można! No jak!!!

  A tu nagle latek parę mija i co, własny przaśny konserwatywny RPD wyrzyguje takie cuś… Ale miałem radochę.

  Polubienie

 4. kamrat

  Zeby było śmieszniej-na tego …………(wpisz co ci się podoba) głosowało więcej kobiet niż mężczyzn!

  Polubienie

 5. Trzeba wziąć pod uwagę elektorat kobiecy w wieku „poprodukcyjnym”. Z czystej złośliwości mogą zagłosować na Anżeja. Ja też jestem już w tym wieku, ale nie zrobiłabym takiego świństwa tym młodszym i ładniejszym…

  Polubienie

 6. andrzej

  proszę o żródło tych informacji .mam komentarze że jest yo bzdura czyli fake..pozdrawiam.

  Polubienie

  • również pozdrawiam 🙂

   Polubienie

  • Uczynny

   a co konkretnie jest fejkiem? Bo wątek jest dość rozbudowany. Czy to, że chcą mieć kobiety na oku, czy to że chcą ciężarne karać więzieniem za picie, czy to że chcą im zakazać paru innych rzeczy/przyjemności, czy może w jaki sposób zamierzają te wszystkie zakazy egzekwować? Jedno nie ulega watpliwości, to mianowicie, że Rzecznika Praw Dziecka postuluje że picie alkoholu w ciąży powinno być traktowane jak przestępstwo. https://bezprawnik.pl/picie-alkoholu-w-ciazy/. Pisał też o tym PAP.

   Polubienie

 7. orzeł

  Bzdury ta Pani opisuje nic takiego nie ustalono. Jak ktoś ma wyprany mózg i myśli tym co ma poniżej pasa to takie wnioski i dyrdymały pisze. Trzeba zdrowo myśleć .Zasada jest jedna chcesz być szczęśliwa radosna i zdrowa to pracuj nad tym dbaj o siebie, bądź radosna życzliwa dla innych. Ale jeśli chcesz to osiągnąć kosztem innych osób – istot krzywdząc ich to się nie dziw że będą opłakane skutki i to jest tak jakbyś szykowała bat sama na siebie. Chcesz pić ,palić ,ćpać i puszczać się to twoja decyzja i bierz za skutki odpowiedzialność. Nie obarczaj tym innych. Z miłości i radości obojga winno poczynać się nowe życie i właśnie z tej miłości powinna wynikać troska o siebie dziecko przed poczęciem ,w czasie ciąży i po urodzeniu.
  Jeśli tego nie rozumiesz to jeszcze nie dojrzałaś do takiej decyzji. My prawdziwi Mężczyźni szanujemy doceniamy i pragniemy
  kobiet które są dobre radosne mądre ciepłe i te szalone ale szanujące siebie i innych i odpowiedzialne..
  Jest zasada równowagi Mężczyzna winnien zachwycać się Kobietom a Kobieta podziwiać Mężczyznę . Życzę tej Pani rozwoju i wzrastania nie tylko fizycznego ale i umysłowego i duchowego -. powodzenia. Orzeł

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: