POLITYKA

Bezczelność nie zna granic

Tak, to już jest bezczelność najwyższej klasy. Wyobraźcie sobie, że policja, ta pisowska żadna inna, zażyczyła sobie, aby pan Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny najbardziej ponoć opiniotwórczej i niezależnej Gazety Polskiej, w tri miga stawił się na przesłuchanie w komendzie na Wilczej. Będzie maglowany na okoliczność tzw. znieważenia organu, czyli w ty przypadku wygadywania (i drukowania) bredni dotyczących marszałka Grodzkiego.

Uważam, że policja w tym konkretnym przypadku, wykazała się absolutnym brakiem umiaru, empatii i wyjątkową bezczelnością, oni tak już się przyzwyczaili do prześladowania z byle powodu obywateli, że w tym rozpędzie i pijanym wręcz widzie za swoich już się zabierają. Czy na tej Wilczej kurwa ich mać nie widzą, kim jest ten pan Tomasz i że jest nietykalny? Że swój on ci jest? Więc albo nie pomyśleli i poniosła ich fantazja, albo może jakaś zmiana jednak idzie i policja, a przynajmniej niektórzy z nich, zaczynają kombinować, rachować i ustawiać się frontem do klienta.

Bo jak przyjdzie ta zmiana, a przyjdzie raczej wcześniej niż później i gdy nowa władza zacznie weryfikować, wysyłać na wcześniejsze emerytury a emerytury te obcinać za służbę w organizacji reżimowej, no to wtedy tym Sakiewiczem będzie można zagrać, że nam pałować kazano, ale pałowaliśmy też tych skurwysynów reżimowców, wyjątkowe kanalie i niegodziwców, co nas tłamsili i do niegodnych czynów zmuszali. Taka to może gra jest właśnie.

W każdym razie pan Tomasz idzie za chwilę na Wilczą, a na Wilczej to jest tak, że mniej więcej wiesz o której wchodzisz, ale nie masz żadnej pewności o której wyjdziesz. Żona jego zeznała, że dała mu termos i na wszelki wypadek zapas kanapek, bo on jak się stresuje to mu strasznie BMI spada, nawet poniżej 35 potrafi być. Poza tym zamiast butów zaleciła klapki, żeby w razie czego nie musiał się schylać i wyciągać sznurówek, bo po pierwsze to żmudne a po drugie schylanie go męczy. Zapomniała o komplecie bielizny na zapas, oraz szczoteczce do zębów, ale nic to, w razie czego zawsze można mu donieść. A poza tym, kto by dzisiaj w Polsce mył zęby, wystarczy przecież myć ręce.

Nie wiem jak to się skończy, ale wiem na pewno jedno, że pan Tomasz Sakiewicz i tak musi cieszyć się jakimiś względami, bo innych w takiej sytuacji to o 6 rano ściąga się z wyra i zakuwa w kajdanki. A jego tak po prostu grzecznie zaprosili. Być może masą swą wzbudza szacunek? 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNY LINK:

Jak zlustrowano seniora Sakiewicza

13 komentarzy dotyczących “Bezczelność nie zna granic

 1. Anonim

  Na wiarygodność zaczną pracować dopiero wtedy gdy przyjadą z kajdankami po Mateusza

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pił Suski

  Sakiewicz to jest właśnie ten parówkowy skrytożerca z „Misia”. To z pewnością ustalą na Wilczej. Chociaż, może nie ustalą, bo trudno powiedzieć kto tam dzisiaj pracuje. A jeśli ustalą, to pewnie zachowają w trybie ściśle tajne specjalnego znaczenia, co jest trochę niepoważne, bo wystarczy popatrzeć na pana Tomasza, by widzieć, że on sam przypomina parówę, a zamiast zwojów mózgowych ma zwoje serdelowej, do której z takim staraniem próbuje się fizycznie upodobnić. Wystarczy zresztą przeczytać co pisze i posłuchać co mówi. Parówa koncertowa… Czy będzie zatrzymanie? I czy będzie się schylał czy nie, chłopaki pod celą ucieszą się z jego przybycia i pomogą mu. A kanapki i termosik przydadzą się na wkupne.

  Polubienie

  • Co je to pisze

   Polubienie

  • Anonim

   Służby państwowe są po to by robiły swoje z zachowaniem prawa i zasad współżycia w społeczeństwie – a to,że jest to nie pomyśli niektórych ? bo nie mają wiedzy albo uczciwości ! Po to władza by decydowała,by nie było haosu ! Trzeba weryfikować swoje zdanie w zależności od sytuacji i posiadanej wiedzy na dany temat.

   Polubienie

  • Anonim

   Najlepiej za komuszkami stać

   Polubienie

 3. Posiedzi chwilę, wypije herbatkę albo szklankę wody i pójdzie dalej mendzić. Obleśny wieprzek 🐷

  Polubienie

  • Krzycho45

   Sakiewicz,dobrozmianowiec.Smaga go codzienna zależność od Kaczyńskiego i mnicha Rydzola. Człowiek uzależniony od dojnych spółek skarbu państwa,dlatego dużo żre i pęcznieje.

   Polubienie

  • Anonim

   Nie wolno nikogo obrażać personalnie proszę przytaczać jedynie fakty

   Polubienie

   • Edytor

    no ale to są fakty. Dojenie spółek skarbu państwa na miliony plus – żeby było śmieszniej – zaleganie z płatnościami dla pracowników.

    Polubienie

   • Anonim

    Pierdolisz. A pis co robi

    Polubienie

 4. Wszystkowidząca

  Tak boli prawda
  Tyle że wcześniej czy później
  Prawda zawsze jest na wierzchu
  Więc nie ma się co bronić
  Prawdę trzeba uznać
  Tak jak Siłę Wyższą
  Której nie widzimy
  A która działa
  Zawsze i wszędzie
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Wątpiący

   Taj, tak, tylko prawda, a Jezus królem Polski jest zaś Maryja to ciągle niewydymana dziewica. LOL!

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: