EXTRASY okruchy życia

Anżej Wspaniały

Czytam sobie oto jeden z medialnych nagłówków: „Tragiczny wypadek autobusu miejskiego w Warszawie! Prezydent Duda poprosił ministrów o pieczę nad poszkodowanymi”.

Wspaniała wiadomość, wspaniała i wyjątkowo budująca. Patrzcie, jaki to zarobiony gość ten Duda. Ledwo wylądował, ledwo zdarzył umyć i odkazić ręce po tym jak żegnał się z Trampem, a już te ręce pełne są roboty. I powiem wam, że dobrze iż on już wrócił, w samą porę jak się okazuje.

Przecież gdyby nie ten jego apel do Kamińskiego i Szumowskiego, to nikt by się tym wypadkiem nie przejął i zapewne ludzie pokotem by na trawie pod tym wiaduktem leżeli do wieczora i pies z kulawą nogą nimi by się nie zainteresował, nie mówiąc o udzieleniu jakiejkolwiek pomocy. A tak proszę bardzo, jest pomoc, jest wsparcie, znalazły się nawet miejsca w szpitalu, a wszystko to dlatego, że tak wspaniałego mamy prezydenta. Brawo, Anżej!

Teraz tylko do kompletu brakuje wskazania winnego tego zamieszania, ale oglądajcie Wiadomości o 19.30, bo oni bez wątpienia udowodnią, że to wina Trzaskowskiego i gość oprócz gówna z Czajki, ma również na rękach krew pasażerów autobusu linii 186. 🕷

4 komentarze dotyczące “Anżej Wspaniały

 1. Anonim

  Ten Anżej to cuś taki psychiatrycznie niepoukładany jest…

  Polubienie

 2. No ludzki Pan …

  Polubienie

 3. Mietek

  Wczoraj słyszę i czytam, że około 20 osób odwieziono do szpitali. Głównie warszawskich. Jednego do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Jakiś specjalny to szpital ten w Grodzisku czy miejsc w warszawskich szpitalach zabrakło? Marne zatem to szpitalnictwo skoro dla 20 osób poszkodowanych nie można znaleźć miejsca w szpitalach prawie dwumilionowego miasta.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: