ŻYCIE

Czego boi się kobieta

Nie ustają dociekania, co też miała pani Kempa na myśli mówiąc, że jako kobieta boi się takiego Trzaskowskiego. Dostała jakieś groźby, chodził za nią, napastował, składał niemoralne propozycje, czyhał na jej cnotę gdzieś w zaułkach Saskiej Kępy…? No niejasna w każdym razie sytuacja zaistniała.

Napisałem nawet do niej maila, prosząc o rozwinięcie tematu, bo może rzeczywiście jest jakaś nieprzyjemna sytuacja i jakoś trzeba jej pomóc, ale zamiast odpowiedzi dostałem bana na twitterze. Nie czuję jednak urazy, bo szczerze mówiąc niczego innego się nie spodziewałem.

Nie wiem w ogóle, nawet się nie domyślam, skąd ta jej trauma się wzięła, skąd te lęki i drgawki na widok Trzaskowskiego, bo napewno nie z powodów estetycznych. Gdyż pan Trzaskowski – to opinia nie tylko mojej żony, ale wielu, bardzo wielu kobiet, które znam i które szanuję i z których opinią zawsze się liczę – to mężczyzna na którym spokojnie można zawiesić oko i który na pewno nie wzbudza lęku, co najwyżej zazdrość i ukryte pragnienia. Powiem więcej, nawet Agata szczerze mówić i czytając w jej myślach, wolałaby Rafała zamiast Anżeja i wcale, ale to wcale się jej nie dziwię. Więc coś tu nie tak jest z kempinym wyczuciem smaku i poczuciem estetyki.

Najpewniej kręcą ją nieco inni mężczyźni a za wzór samca, najprzystojniejszego z przystojnych, służy jej pan Terlecki a i Kaczyńskim by nie pogardziła. Taki nie zgwałci, nie rozdziewiczy, co najwyżej pogłaszcze po głowie i da dobrze płatne stanowisko, no a z takimi Trzaskowskimi to nigdy nic nie wiadomo. W każdym razie nie zbadane są myśli pani Beaty Kempy i nie ma mądrego, który by nam powiedział jakie to jeszcze inne, kosmate i garbate myśli kłębią się w głowie pierwszej damy Sycowa.

Jedyne co można jej na ten moment poradzić, to zachowanie spokoju za wszelką cenę. Pani Beato zapewniam panią, że nic pani nie grozi ze strony mężczyzn. Wszystkich bez wyjątku, nie tylko Trzaskowskiego. Acz oczywiście od każdej reguły bywają wyjątki, to znaczy, jedynym mężczyzną którego pani powinna się bać jest ewentualnie prokurator. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Jak Beata Kempa dzieliła dary

Na czym polega klasa Beaty Kempy

3 komentarze dotyczące “Czego boi się kobieta

 1. vannelle

  Klempa nadaje się na klęczący pisuar, na dworcu w Sycowie.

  Polubienie

 2. Pani Beatko, przecież kilka lat temu zawarła Pani pakt z JPII. Co tam było w tej umowie i ile on kasuje za ochronę, nie wiem. A teraz wątpi Pani w skuteczność św. człowieka? No to trzeba było płacić, nie ma nic za darmo…

  Polubienie

 3. sugadaddy

  Powinno być „kobieta” w odniesieniu do tej larwy.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: