W sobotę na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza i Potockiej w Warszawie, policja utworzyła blokadę. Istotne info dla niekumatych: to tu mieszka najbardziej znany szeregowy polski poseł.

Na zdjęciu widać aż osiem radiowozów, a policja tłumaczy (niezawodny jak zwykle Ciarka), że „skupienie sił w tym miejscu było spowodowane antyrządowym protestem„, który co prawda był, ale zupełnie w innym rejonie Warszawy.

Być może te nerwowe działania policji były spowodowane akcją tzw. Lotnej Brygady Opozycji, której członkowie w sobotę jeździli po mieście z przyczepą oklejoną hasłami: „wyPAD2020” i „Przestańcie kraść” i w planach mieli przejazd przed domem Kaczyńskiego. A było dopiero południe, więc Kaczyński jeszcze spał i nie życzył sobie, aby ktoś bez powodu i bez żadnego trybu budził go klaksonem.

Nie wnikając dalej w szczegóły… Drodzy policjanci, to wszystko to o kant dupy rozbić. Po co to stawanie na czubki chuja, ta cała napinka, ta koncentracja sił i radiowozów, będzie coraz gorzej, nie obrobicie się. Lepiej zamknijcie tego Kaczyńskiego w pierdlu a wtedy będziecie go mieli pod pełną kontrolą i nie trzeba będzie już tych dziesiątków policjantów i radiowozów, kto wie czy nie wozów pancernych za chwilę, do stałej obstawy kwatery głównej Kaczora. To znacznie ułatwi wam robotę. Naprawdę zróbcie to wy, nim my to zrobimy, przynajmniej zapracujecie na jakiś punkt dodatni. 🕷

5 komentarzy dotyczących “Blokada

 1. Przed chwilą widziałam śmieszny filmik z policyjnej akcji aresztowania kukły przypominającej Dudę (ok 2 metrowa na wózku z długopisem w garści i z tablicą z napisem). Mrowie policji, tajnej, widnej i dwupłciowej, na końcu wielki problem, bo tablica nie chciała się zmieścić w drzwi komisariatu. Podobno właścicielowi grożą 3 lata za obrazę majestatu.

  Polubienie

 2. Pingback: Blokada — TABLOID ONLINE – komp13

 3. Prawda jest taka, że koniec kaczyzmu bliski. I nic tego nie zmieni. A jeśli zaczną kombinować przy urnie, to tylko przyspieszą agonię.

  Polubienie

 4. W tym roku spuszcamy katolickie pisie gówno w kiblu. Na pohybel!

  Polubienie

 5. Rzeszów

  Niestety, obecna władza postawiła na ciemny lud, dlatego wygrywa, bo ciemny lud nie czyta, tylko ogląda tvp a tam tylko kaczynizm

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: