Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, Anżej wcześniej znał już pytania, i cały wczorajszy dzień (zauważyliście, że nigdzie się w praktyce nie pokazywał) uczył się biedak odpowiedzi na te pytania.

Zachodzi nawet uzasadnione podejrzenie, że kilka z nich napisał jego sztab, a wszystkie pozostałe zatwierdzał lub korygował. Bo Anżej miał być king, miał w debacie rządzić, miał tylko wejść i posprzątać po konkurentach. Nie posprzątał a nawet dominuje pogląd, że to jego posprzątano. Patrzcie, miał wszystko podane na tacy, a mimo to dostał w dupę (w dudę?) co jest naprawdę wyczynem godnym uwagi.

Niestety, z bólem stwierdzam, że ktoś coś przeoczył i nie dopilnował, bowiem zabrakło ewidentnie istotnego pytania o majonez, bo powszechnie wiadomo, że Anżej lubi ten kielecki dekoracyjny a nie przepada za tym Hellmann’s, zaś Trzaskowski ponoć majonezu nie cierpi i sądzę, że sprytnie sformułowane pytanie dodatkowe, mogłoby Trzaskowskiego do reszty pogrążyć jako wroga wszystkiego co polskie i tradycyjne.

Ponoć miało też paść pytanie o masturbację, czy jesteś za czy przeciw, ale Anżej zaprotestował, że nie będzie na takie pytanie odpowiadał, bo nie lubi kłamać, w ogóle zaś z tą masturbacją to wszystko, jak stwierdził, zależy od nastroju (jego, Jolki czy Agaty, tego niestety nie wyjaśnił).

No i jeszcze to co najbardziej chyba bulwersuje i na niekorzyść Dudy przemawia, że ten obrazek Kaczora co od pana Tanajno dostał, wziął i złożył i nie ucałował nim schował do kieszeni! Tego i Kaczyński osobiście i niektórzy wyborcy mogą mu nie wybaczyć. 🕷

5 komentarzy dotyczących “Debata

 1. Neopatriota

  Ujebanie Dudy za wszelką cenę, to nasz nowy, podstawowy narodowy obowiązek!

  Polubienie

 2. Kaznodzieja

  Dobrze prawisz brachu,to nasz wielki obowiązek!

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  Wielce Szanowny Redaktorze Naczelny jak kiedyś pisano
  Przeoczyłeś jeden” plus dodatni „/ cyt klasyka/
  Oto w „kurwizji” pokazano Trzaskowskiego i stały widz, co to tylko albo TVP ogląda a TRWAM się podpiera, ujrzał człowieka.
  Kandydata na nowego Prezydenta.Zobaczył jak wygląda, ze mu jedno kopyto ze spodni nie wystaje a i rogi szatańskie tez nie były widoczne.
  Ot człowiek jak inny sensownie”gada” i płynnie a nie czort jakiś robiony przez programistów w/w telewizji.
  Nie wszyscy zrozumieli „co gadał” ale zobaczyli „jak gadał” I że to co mu pisowska propaganda dokładała to”trzecia prawda góralska”
  I siła wszystkich strachów winna wiec suwerenowi przejść.Ot człowiek jak ja.
  I to jest ta „wartość dodana” w czas wyborów.
  Przynajmniej dla mnie.Czy sie mylę ??

  Polubienie

 4. jan dzban

  Mamy zatwardzenie od 5 lat, dlatego trzeba jak najszybciej spuścić w kiblu to gówno w niebieskim garniturku…

  Polubienie

 5. Odnośnie zdjęć kandydatek na stronie głównej, to brakuje jeszcze dwóch postaci:
  – Yaria – dyrektorka tego całego pensjonatu, która wszystkim trzęsie. Zdziwaczała, nigdy nie zamężna, żyje samotnie z kotem;
  – Govina – stara kurwa pomieszkująca kątem w pensjonacie. Mówi zawsze z przymkniętymi oczami i półszeptem. Idzie z każdym.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: