WIARA

Słowo na niedzielę. Obrzydliwość

Kobieta w spodniach jest obrzydliwością w oczach pana” – mówi pewien ksiądz i dodaje, że kobiety noszące spodnie po prostu obrażają boga, a do tego nie wolno dopuścić. Takie kobiety powinny być surowo karane. To bez wątpienia mocne słowa jak na człowieka w sukience.

Żeby było jasne, to żaden news, żadna nowa sprawa, po prostu leniwe buszując po sieci wyłowiłem gdzieś na youtubie takie nagranie z tym przesłaniem. Lubię takie smaczki.

I nie chodzi tu nawet nazwisko tego bożego fiutka co głosił te objawioną mu w bezsenną noc prawdę, chodzi raczej o to, czym ten kościół się zajmuje, najpewniej z braku lepszego zajęcia.

W sumie to nie bardzo pojmują, dlaczego przeszkadzają im kobiety w spodniach, bo przecież znacząca część „państwa księżulowstwa” w kobietach gustuje i to czynnie gustuje, i akurat spodnie nie mają tu raczej nic do rzeczy. No, może trudniej je się ściąga, ostatecznie sukienkę wystarczy tylko podwinąć, ale osobiście nie robiłbym z tego dramatu i nie głosił głupot z ambony. Ksiądz w zaciszu domowym powinien dogadać się ze swoją partnerką co do rodzaju garderoby i będzie wtedy po kłopocie, nie trzeba sporu wywlekać na widok publiczny.

Natomiast szczerze obawiam się innej deklaracji, czy wyznania prawdy objawionej. Obawiam się mianowicie, że za chwilę jakiś inny ksiądz, kolega tego od spodni, powie, że „dzieciaki noszące majtki, są obrzydliwością w oczach pana”. I to bez wątpienia byłyby już standardowe słowa jak na człowieka w sukience. 🕷

4 komentarze dotyczące “Słowo na niedzielę. Obrzydliwość

 1. Anonim

  Dzieci to w ogóle do kościoła nago powinny przychodzić. Znacznie ułatwiłoby to księżom selekcje

  Polubienie

 2. Anonim

  A jaką obrzydliwością w oczach pana są ci wszyscy, którzy robią z niego kompletnego idiotę. Stwórcy całego wszechświata przypisują cechy zidiociałego katabasa, którego głównym zadaniem jest patrzenie, czy baby chodzą w spodniach i czy jakiś katolik nie nażarł się kiełbasy w piątek.
  Trzeba mieć zaiste ciasny umysł, żeby wyplatać takie androny.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Shoshke

  A co powiedzieć o facetach w kolorowych wielowarstwowych kieckach obszytych koronkami?

  Polubienie

 4. wilma47

  A skąd taki dupcyngier w sukience wie, że Panu nie podobają się kobiety w spodniach?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: