POLITYKA

Rolnik szuka Jolki

Jak widać na zdjęciu prezydent czuje się dobrze bez Pałacu, co jest oczywiście wiadomością pozytywną, biorąc pod uwagę najbliższą przyszłość.

Wiadomośc zła jest taka niestety, że z braku laku, czyli lepszych zajęć, zacznie pewnie w telewizji prowadzić program „Rolnik szuka żony (a na imię było jej Jolka)„, albo choćby pasmo śniadaniowe, o ile Kurski mu pozwoli i o ile w ogóle Kurski jeszcze będzie. Na otarcie łez może też być konferansjerem festiwalu w Opolu, bo ma gadane, bez kartki nawet może, no i zapewne przebije się jakoś z przekazem do zazwyczaj średnio trzeźwej widowni. W każdym razie jest moc i są perspektywy.

Malkontenci, których co niemiara czepiają się, że wywiad ten taki nieprzygotowany, nie ma aplauzu, bo nie ma publiki, ale spokojnie publika była, tylko z jakiś powodów jej nie pokazano, kadrowano po prostu nie z tej strony co trzeba. Z tej drugiej strony wyglądało to tak:⤵️

Dobór widowni jest o tyle uzasadniony, że pan prezydent korzystając z nienachalnej pomocy pani redaktor Małgorzaty nomen omen Pastuszko, wypowiadał się – jak na pierwszego rolnika Rzeczpospolitej przystało – o polskiej wsi z wyjątkowym znawstwem.

„Dzisiaj jest to rzeczywiście czas, gdy modlimy się, prosimy Pana Boga, by to był dobry rok, by można jak najwięcej zebrać z pól, by przyniósł w rodzinach szczęście i zadowolenie – przede wszystkim rolniczych, bo jest to rzeczywiście wielkie święto rolników. Ale jest to święto zesłania Ducha Świętego”.

No więc zszedł był ten duch święty na polską ziemię, rozejrzał się, przetarł oczy i zapłakał. Ciągu dalszego na razie nie znamy. 🕷

6 komentarzy dotyczących “Rolnik szuka Jolki

 1. Zszedł był ten duch święty na polską ziemię, rozejrzał się, przetarł oczy i zapłakał. Po czym otarłszy oczy z łez rzekł:
  „A w cholerę, co się będę martwił. Głupi byli, głupi są i głupi będą, choćbym nie wiem jak się starał. Wracam więc do siebie”
  I nastąpiło cudowne wessanie Ducha Świętego z powrotem do Nieba.

  Polubienie

  • Wypielęgnowany Pielęgniarz

   On zszedł na ziemie, spojrzał na Polske i się wyrzygał

   Polubienie

 2. Obywatel Rzeczpospolitej

  Obserwuje te stronę od pewnego czasu i widze że z obrażania i poniżania Prezydenta uczyniliście prawdziwy przemysł, przemysł pogardy. Żle się bawicie, prawdziwa Polska wam to zapamięta 😦

  Polubienie

  • Iwonki z zasady kilują takie komentarze, ale ten zdecydowałem się dopuścić. a co tam… dziś dzień dobroci. Obywatelu udało ci się zaistnieć 🙂

   Polubienie

  • Piootr

   Kto wyjaśni socjologiczny fenomen: każdy prawacki burak ma nick „Polak”, „Prawdziwy Polak”, „Najprawdziwszy Polak”, a jeśli nie to w tekście coś musi być o „prawdziwej Polsce”. Czy to tylko kompleksy czy też kompleksy i tępota ? Na czym polega ta prawdziwość Polaka? Nieogolony, podpity, rumiany tłusty pysk, cwaniacki śmiech, głupawe odzywki, gumofilce, reklamówka z biedry, właśnie coś ukradł lub kogoś oszukał w drodze do kościoła?

   Polubienie

 3. A ja uważam ,że te wszystkie treści wojnie y wyrzucić i na kazać wcześniej pod
  Isac tym co sieją nienawiść.Nie martw się głupi przyjdzie czas to będzie późno na rozum.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: