EXTRASY okruchy życia

Stop zarazie!

Paramafijna organizacja Hordy Siurów, znana pewnie bardziej pod handlową nazwą Ordo Iuris, deklaruje powołanie w krótkim czasie zespołu, który ma „pomagać ofiarom oprawców seksualnych„.

Brzmi to naprawdę pięknie i daje nadzieję na lepsze jutro, bo sytuacja robi się niebezpiecznie groźna. Dotyczy to zwłaszcza funkcjonariuszy kościoła katolickiego. Zapewne więc w pierwszej kolejności ci z komisji pomagać będą księżom, bowiem naprawdę niepokoi to, jak duża ich liczba w ostatnim czasie pada ofiarą młodocianych zboczeńców.

W niektórych regionach Polski, hordy rozwydrzonych i rozpalonych seksualnie wyrostków, często gęsto uczniów pierwszych klas podstawówki, chodzą od kościoła do kościoła i wprost urządzają polowania na bezbronnych księży. Dochodzi nie tylko do miziania i ciumkania, ale wręcz do gwałtów.

W miejscowości Z. na Podlasiu, dwóch odurzonych czymś nastolatków (9 i 11 lat), w ostatni weekend wdarło się do jednej z tamtejszych parafii a następnie rzucili się oni na wypoczywającego właśnie po mszy księdza. Zdarli z niego ubranie, przywiązali do wezgłowia łoża a potem dopuścili się w stosunku do niego czynów wysoce nieobyczajnych, to znaczy m.in. kazali sobie wkładać ręce w majtki i wentylować ptaszka. Ksiądz miał być też zmuszany do penetracji analnej, ale na szczęście w ostatniej chwili wszedł kościelny i sprawcy w popłochu uciekli. Milicja intensywnie pracuje teraz nad ustaleniem ich personaliów.

To oczywiście tylko jeden z przykładów szerzącej się w Polsce zastraszającej plagi seksualnego prześladowania pasterzy kościoła, tej zarazy, która wedle badań Ordo Iuris, dotarła do nas oczywiście z Zachodu. Pora więc zarazie powiedzieć stop! 🧛‍♀️

1 komentarz dotyczący “Stop zarazie!

  1. św. Lolek

    Pewnie połowa z tych hord to też nocami o dzieciach śni

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: