ŻYCIE

A taki kryształowy był

Wyszło na jaw, ponoć nawet trochę przypadkowo, że pod zarzutem pedofilii zatrzymano Pawła W., pułkownika Agencji Wywiadu, byłego jej wiceszefa. Pan pułkownik jest podejrzany o molestowanie syna swojej siostry. Patrzcie, a jeszcze nie tak dawno był taki ponoć kryształowy.

PiS w tej chwili zdecydowanie odcina się od Pawła W, zgodnie zresztą z prastarą swą tradycją, bo jak coś jest źle, albo nie pomyśli, to winni są nie oni, tylko kosmici. Ale nie da się ukryć tego, że pan Pawełek to protegowany Kamińskiego i Wąsika, bo kiedy w 2015 roku z roboty w Agencji wyrzucił go ówczesny szef, to zaraz po przejęciu władzy przez pisiorów, pod ich naciskiem, Paweł W. wrócił do pracy w AW jako doradca jej szefa. No i tak trwał do dzisiaj.

Pan pułkownik, broni się teraz, że z tą pedofilią to ściema, a cały problem polega na tym, że ktoś… podmienił mu leki psychotropowe. Rzeczywiście, to argument, który w ogóle sprawę pedofilii może stawiać w nieco innym świetle. Bowiem okaże się zapewne, że jakże wielu polskim księżom i biskupom, podmieniono najpewniej wino mszalne, a do herbaty dosypano dopalaczy i w zawiązku z tym przykrym faktem zaczęli dobierać się do dzieci, bo nie wiedzieli co czynią, nieświadomi byli. Sądzę, że to wątek wart zbadania.

Trochę martwię się też o tego Wąsika, tego co to przy wódce namiętnie całował się z kolegą, bo co to się będzie działo moi drodzy, kiedy i jemu też coś podmienią, albo kolegę (na jakiegoś Grzybojadka), albo psychotropy a te zmieszane z wódą spowodują, iż wszystko skończy się na czymś zupełnie innym niż całowanie. No niepokój jakiś taki czuję.

A tak już na marginesie, zostawiając na chwilę na boku tę domniemaną póki co pedofilie, czy nie dziwi was choć trochę, że facet z poważnymi problemami psychicznymi – no bo skoro brał psychotropy, to nie w kij dmuchał – pracuje w służbach specjalnych i to jeszcze na eksponowanych stanowiskach? Więc albo oni specjalnie takich tam biorą, bo zapewne nikt normalny, czyli nie szurnięty nie wytrzyma ani z Kamińskim ani z Wąsikiem, albo jest już taka posucha, że jedyni chętni do roboty, to tylko ci z psychiatryków.

🚩 Na koniec pytania dodatkowe.

Ponieważ jak czytam, widzę a nawet czuję, prokuratura wraz z milicją dostała nagłego pedofilskiego przyśpieszenia, więc o dwie pilne kwestie jeszcze zahaczę:

1/ – co z panem biskupem Szkodoniem, czy grzeje już pryczę, a jeśli nie grzeje to co takiego stoi na przeszkodzie, żeby jednak grzał? I czy aby jemu też nie podmieniono leków?

2/ – co z tą aferą podkarpacką, gdzie to Kuchciński poseł w randze marszałka używał sobie nieletniej, a skoro dalej jest posłem i nie siedzi, to czy aby nie jest tak, że pisposłom Rzeczpospolitej Pisowskiej wolno jest bezkarnie bzykać nieletnie? Precyzując pytanie, kiedy pan eks marszałek będzie grzał pryczę? Może być to prycza w tej samej celi co Szkodoń i ten pułkownik Paweł W. 🕷

BYĆ MOŻE INNE PRZYDATNE LINKI:

Pieniądze CBA na zakłady bukmacherskie

Sesja zdjęciowa Wąsika

Państwo chroni kościelnych pedofilów

Nastolatka krakowskiego biskupa

3 komentarze dotyczące “A taki kryształowy był

  1. jakie pole do szantazu przez obce sluzby… co ich pisowscy specjalisci od kontrwywiadu robili? co pisowscy szefowie tych sluzb robili?…

    Polubienie

  2. Ja tam się przesadnie nie dziwię, chłopaki trzymają się zasad prezesa pana. Parafrazując wypromowany przez wazeliniarzy Słońca Żoliborza utwór Kazika: „Twój chuj jest lepszy niż mój”.

    Polubienie

  3. Czujnym dziękuje 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: