POLITYKA WIARA / KU KLUX KLER

Przemoc będzie pod ochroną państwa

Polska przymierza się do wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej (tzw. stambulskiej), co zaskoczeniem raczej nie jest. Pytanie od zawsze były nie czy tylko kiedy. Widocznie teraz nastał właśnie ten czas.

Hosanna tej treści została wygłoszona przez Marcina Romanowskiego, który objął wachtę po oddelegowanym do Europy Jakim. I wydawało się przez moment, że to dobra zmiana, bo przecież nikt głupszy od Jakiego na to stanowisko raczej nie mógł się trafić, ale jak widać zawsze znajdzie się jakieś dno spod którego słychać stukanie. Zresztą jeśli chodzi akurat o ministerstwo sprawiedliwości, to zagęszczenie głupków na jeden metr kwadratowy jest tam nieporównywalnie większe niż w kościele, nawet na tej nielegalnej mszy.

Co głosi Romanowski:
„Konwencja stambulska mówi o religii, jako przyczynie przemocy wobec kobiet. Chcemy wypowiedzieć ten genderowski bełkot ratyfikowany przez PO i PSL. Opinia zagranicy nas nie interesuje. Dla nas podstawą jest suwerenne państwo narodowe”.

Oczywiście to wymyślone na kolanie brednie na potrzeby bieżącej polityki i dalszego ogłupiania i tak już doszczętnie zidiociałego narodu. Na dzień dobry zaś potykamy się o wredne kłamstwo Romanowskiego, bo konwencja nie mówi o religii jako źródle przemocy wobec kobiet, tylko zauważa, że do przemocy dochodzi wszędzie, w tym w niektórych wspólnotach religijnych (kwestia korzeni i tradycji), z czym trudno dyskutować, no chyba, że jest się debilem, lub działa się w interesie określonej instytucji.

Nie jest przecież chyba żadną tajemnicą, że ta deklaracja wiceministra, to wielki ukłon, jeśli nie pokłon w pozycji na kolanach, w stronę kościoła, który z tą konwencją walczy od samego początku. Wreszcie więc to co tak bardzo ten polski kościół bolało, najpewniej odejdzie w niepamięć, klechy mogą być zadowolone, nie będzie zamachu na polską katolicka tradycję.

Teraz prawdziwy Polak katolik, znów będzie mógł bez przeszkód i nie obawiając się odpowiedzialności, gwałcić, poniewierać, bić jak trzeba to nawet dwa razy dziennie, swoją żonę, partnerkę, konkubinę (to też ulubiona forma pożycia księży), zgodnie z odwieczną katolicką doktryną, że „żony/kobiety mają być poddane mężom/mężczyznom, jak przystało w panu”. To jak mówię, istotna część polskiej tradycji katolickiej, którą trzeba bezwzględnie i wszelkimi sposobami chronić, bo to przecież nasze katolickie i narodowe dobro, podstawa naszego niepodległego bytu, nasza tożsamość. .

Dalsze wnioski są tu oczywiste. Jeśli państwa, które przyjęło konwencję i zobowiązało się do takiej zmiany prawa, by skutecznie chronić ofiary przemocy fizycznej i seksualnej, w tym ścigać gwałty z urzędu i rozbudować schroniska dla ofiar, jeśli teraz to państwo przytupem się z tego wycofuje, mówi że to nic nie warty bełkot i antyreligijna fobia, no to mamy do czynienia popieraniem przemocy, uznaniem jej za coś normalnego, coś co mieści się w szeroko pojętych normach współżycia społecznego.

🚩 Powtórzmy to raz jeszcze, tylko prościej: państwo polskie popiera przemoc wobec kobiet w każdej postaci i nie zamierza w żaden sposób chronić ich interesów. Koniec kropka.

Zgódźmy się też z tym, że dziś w Polsce kluczowe ustawy piszą lub je recenzują biskupi, do spółki z różnymi takimi Godkami, Elbanowskimi czy oszołomami z Ordo Iuris. Wszystko co nie mieści się w ich totalnie zrytych łbach i popierdolonych umysłach z założenia jest złe. Tak, kochani, bełkot watykański (plus nierozłącznie związane z nim złodziejstwo) jest podstawą funkcjonowania tego kaczokruchtowego państwa.

Zaś naród w swej zasadniczej masie ciągle grzecznie czeka, chyba tylko na to aż zaczną bez wyroku rozstrzeliwać lub palić na stosach, choćby za kolor włosów pod pachami. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Tabloid: Bijcie baby. Nowe otwarcie

Mąż bije żonę. Polacy na to: milcz!

Kościół przykłada rękę do bicia kobiet

9 komentarzy dotyczących “Przemoc będzie pod ochroną państwa

 1. To przerażające co ta banda kretynów wyczynia

  Polubienie

 2. ereglo

  Zagadka masochizmu: dlaczego – procentowo – kobiety częściej głosują na PiS i pięknego Adrianka niż mężczyźni? Więc może rację ma kościół-matka nasza, że kobiety potrzebują silnej ręki? Tylko nie piszcie, że jestem męskim szowinistą. Tak tylko pytam. Zresztą sądząc po wynikach ostatnich wyborów i sondażach, generalnie w Polsce roi się od masochistów. Płci obojga. No, i oczywiście, przede wszystkim, od idiotów.

  Polubienie

 3. sugadaddy

  A jakiś idiota w Wyborczej, przekonuje, że Polska nigdy nie będzie katotalibanem – jak nie, jak już jest.

  Polubienie

 4. Anonim

  Jedyną odpowiedzią byloby zwiększenie liczby mężów bitych przez żony, konkubiny, kochanki i to pantoflem na szpilce po łbie, może wtedy zmieniliby zdanie

  Polubienie

  • ikka133

   Z tymi szpilkami to radzę uważać, można chłopa zabić (za Gierka były modne takie okute metalem). Sugeruje dobór narzędzi w następującej kolejności: szmata, mokra szmata, chochla, parasolka, wałek do ciasta, tłuczek do mięsa.
   Pomyślności.

   Polubienie

 5. w.i.e.s.i.e.k

  A ja tylko pytam
  Ktora z szanownych/a nie bitych /pań o tym co głosił „ubogi kościół nasz” przez wieki całe, słyszała.I wiedziała jakie jest jej tam miejsce Jak była i jest traktowana.
  To po kiego, co niedziela grzeczniutko „z cala rodzina” tam zapieprza gdy ja obrażano,obrażają i obrażać będą?

  „Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.” (św. Tomasz z Akwinu)”

  „Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn.” (Jan Chryzostom, 349-407, gr.)

  „Kobieta jest istotą pośrednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.” (św. Augustyn 354-430 – jeden z najznakomitszych ojców Kościoła)

  „Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych” (św. Tomasz z Akwinu, mędrzec Kościoła, 1225-1275)

  „Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga.” (Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397)

  „Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!” (Papież Pius II, 1405-1464)

  „Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech.” (Kapokrates, założyciel klasztoru)

  „Kobiety są błędem natury… z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu… są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny… Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)

  „Dziewczęta noszące spódniczki mini, pójdą do piekła.” (Wild, SJ, XX w.)

  „Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej.” (Tertulian, pisarz chrześcijański)

  „W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta” (Synod Paryski, 846)

  „Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła.” (Synod w Coyaca, 1050)

  „Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym z podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice.” (2. Synod w Toledo)

  „U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd.” (Clemens Alexandrinus, 215)

  „Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów” (Synod w Ewirze, IV w. n.e.)

  „Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo.” (św. Jan Chryzostom, 349-407)

  „Kobietom nie wolno śpiewać w kościele.” (św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754)
  itd itp
  Dlaczego wiec i dziś nie protestują,dlaczego nie zamanifestują .A przecież maja i „środki i warunki”

  Polubienie

 6. Po wyborach ?
  Teraz za wcześnie.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: