Pan Jan Mosiński, przyznaję jeden z moich ostatnio ulubionych klownów, pisze: „Dzisiaj mieliśmy dwie rezygnacje i obraz dwóch światów. Pełniącego obowiązki Prezesa SN Zaradkiewicza i M. Kidawy – Błońskiej. Ten pierwszy to powaga, kultura i szacunek dla prawa. Ta druga to chaos, politykierstwo i zakłamanie”.

Doceniam absurdalny ton tego dowcipu i abstrakcyjne bardzo poczucie humoru pana Mosińskiego, ale na boga waszego jedynego, jak coś już pisać, to raczej na trzeźwo a nie w pijanym widzie i na mega kacu. Błagam o zachowanie elementarnej powagi (znaczenie słowa „powaga” do sprawdzenie w słowniku, gdyby miał pan problem).

No bo jak się ma powaga i kultura, o szacunku do prawa nie wspomnę, pana pidżamersa Zaradkiewicza do pani Kidawy?

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem pani Małgorzaty, raczej tylko obserwatorem jej działań, ale nic mi nie wiadomo, żeby naćpana regularnie w halce biegała nad ranem po ulicach Warszawy, nikt nie ukradł jej też złotego zegarka, ani nikogo nie mobbingowała, nie mówiąc o stosowaniu kiedykolwiek i wobec kogokolwiek metod komisarzy rodem ze stanu wojennego. Jeśli ktoś wie coś więcej, proszę o uzupełnienie.

Tak więc panie pośle towarzyszu Mosiński, stara prawda nadal obowiązuje: piłeś nie jedź, a już w żadnym wypadku nie pisz. 🕷

3 komentarze dotyczące “Powaga

 1. Aaaa… pan Mosiński to tez mój ulubiony showman. Pierwsza klasa. Zresztą u nich aż się roi od tego typu zacnych debili. Pół świata mogliby obdzielić

  Polubienie

  • starka

   Mocno się wuc starał, żeby zebrać same matołectwo w tej swojej sekcie i zebrał prima sort debiles.

   Polubienie

 2. Maciej

  Bez komentarza. bo nie można trafniej !!!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: