duperele EXTRASY

A głosowali na PiS

Ja się z tym Szumowskim zgadzam, bo gdy nie ten Śląsk, to sytuację z koranawirusem mielibyśmy już załatwioną, w zasadzie można by nawet uznać (na potrzeby wyborów rzecz jasna plus poprawy wizerunku w świecie), że Polska jest już całkowicie zdrowa.

Niestety, te Hanysy, opcja niemiecka ewidentnie, się zbiesiły i na złość władzy ludowej zaczęły chorować i wszystkie tak wspaniale wyglądające statystyki poszły się za przeproszeniem jebać. Gdybym był Zaradkiewiczem to uznałbym zapewne, że proces destrukcyjny właśnie został odbyty a nawet nieprzerwanie trwa.

Myślę sobie więc, że jak to wszystko się kiedyś skończy, a władza PiS jakimś cudem nie wejdzie w fazę odbytu, to tych wszystkich co na tym Śląsku zostali w zdrowi jakim takim, trzeba będzie przykładnie ukarać. Co prawda dowodów mocnych nie ma (na razie, ale jest Kamiński z Ziobrą więc nie traćmy nadziei), ale logika wskazuje, że mamy tu do czynienia z jakąś formą spisku przeciwko Polsce a może nawet aktem terroru. Trzeba to wyjaśnić, trzeba przesłuchać Merkel i obowiązkowo Tuska, a potem wyłączyć to dziadostwo z Polski, przynajmniej potem do węgla nie będzie trzeba dopłacać. Węgiel za pół ceny sprowadzimy sobie z Rosji, Antek i nie tylko Antek, ma tam układy, w mig wszystko załatwi.

A na dziś rada jest tylko jedna, zaprzestańcie na tym Śląsku robić te testy, zaraz krzywa się wypłaszczy, liczba chorych gwałtownie spadnie i pan minister Szumowski znów będzie mógł odtrąbić sukces. Zaś ci co umierają to przecież przez pylicę lub zwykły alkoholizm. Polska znów będzie w czubie, będzie awangardą walki z koronawirusem. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Zdradliwa majówka?

Koronawirus rozkłada polskie górnictwo

3 komentarze dotyczące “A głosowali na PiS

 1. maczupiqczu

  Gdyby tak zrobić tyle testów ile robią Niemcy, albo Izrael, to sytuacja propagandy pisowskiej nie była by tak różowa. Podskoczyło by mocno. No ale pisia władza woli zakłamywać rzeczywistość, bo to ma służyć strategii szybkiego wyboru długopisa. Dla informacji 2,755,770 testów wykonali Niemcy, dzięki czemu spadła ilość aktywnych przypadków do 17,765. I to z 172,626, co daje prawie 90%. A w Polsce wykonano 507,778 testów, aktywne przypadki 9,603 i stoi w miejscu. Nie wychwycono bowiem ukrytych nosicieli i epidemia trwać sobie będzie w najlepsze.

  Polubienie

 2. Jeżeli jest Ziobro z Kamińskim, to dowody mogą być jedynie PORAŻAJĄCE.
  Tymczasem Ministerstwo Zdrowia popełniło błąd strategiczny w ogóle godząc się na robienie jakichkolwiek testów. O tyle mnie to dziwi, że jeszcze we wrześniu błysnęli podziwu godną zdolnością przewidywania i zablokowali BILANS SENIORA, czyli program badań profilaktycznych dla osób w wieku powyżej 70 lat. Argumentowali to GROŹBĄ NADWYKRYWALNOŚCI JEDNOSTEK CHOROBOWYCH. I masz, zaczęli robić testy koronawirusowe na Śląsku i mają NADWYKRYWALNOŚĆ COVID 19!!! A mogli poprosić Kurskiego Jacka, żeby bez żadnych testów podawał ile mamy chorych. I suwerenowi byłoby miło i prezes pan byłby zadowolony!

  Polubione przez 1 osoba

 3. Mamy nowy smaczek :jakaś tam Łąkta Górna :proboszcz zwolennik naszego napoleona z Żoliborza tak się wysilił, że rzecznik kurii musiał interweniować.A powinni raczej wezwać psychiatrę albo kogoś od złego trawienia (tusza tego jegomościa świadczy ,że dużo, tłusto, pewnie smacznie ,ale niezdrowo!)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: