EXTRASY okruchy życia

Posiedzenie

Rozeszła się wieść, że tzw. prezesowa tzw. Trybunału magister Przyłębska wszczęła właśnie postępowanie w sprawie ewentualnego przesunięcie terminu wyborów prezydenckich.

To reakcja na wniosek tej rozwielitki, co to teoretycznie dowodzi sejmem. To znaczy dowodzi zupełnie ktoś inny, ale jak przyjdzie czas na wsadzanie do pierdla, to ona będzie pierwsza w kolejce. Dzięki temu być może załapie się na nowy pasiak a nie jakiś używany, po wielokroć prany i zupełnie nie twarzowy.

A w ogóle to w związku z tym są dwie wiadomości, jedna dobra, druga niestety zła.

Ta dobra to taka, że Trybunał wbrew przypuszczeniem i na przekór praktyce, jest jednak w stanie podjąć jakąś decyzję w ekspresowym tempie. Powiedziałbym nawet, że jest to tempo kosmiczne, zbliżone do prędkości światła. No bo dziś życzenie i dziś zapewne odpowiedź, no może jutro po śniadaniu jak pan prezes wyjdzie, to musi budzić szacunek.

A wystarczy wspomnieć, że są sprawy, które od jakiś 5 lat nie doczekały się jeszcze zaszczytu rozpatrzenia przez panią magister. No nic, tylko bić brawo.

Wiadomość zła jest taka, że nici z dzisiejszej kolacji pani prezesie. Miały być pierogi z grzybami, kaczka po smoleńsku, plus naleśniki z musem czekoladowym na deser, a tu dupa proszę szanownego pana. Kucharka zajęta, musi wydać wyrok. Więc na to śniadanie też bym za bardzo nie liczył. Ale jest ochrona, może któryś z nich skoczy do po wieśmaka. Oni są z Gromu, po wielokroć ćwiczyli już ten wariant. 🕷

4 komentarze dotyczące “Posiedzenie

 1. Anonim

  A jaki wyrok ta prukwa może wydać?

  Polubione przez 1 osoba

 2. Nie doceniasz pani marszałek Sejmu. Czy wiele osób na świecie uczyło się o Katyniu z przedwojennych książek ? A Ona tak !

  Polubione przez 1 osoba

 3. w.i.e.s.i.e.k

  No jak nie jak tak?
  Pani sprawująca urząd sejmowy wielokroć w życiu była przesuwana.
  Ona tez przesuwała wielokroć i co bądź.A i odkładała tez.
  Wiec z zgodnie z zasadami dobrych praktyk, obie baby, jakoś się dogadają
  .I powstanie dobra świecka tradycja.
  Przesuwać można wszystko i wszystkich przesuwać można „na jutrznie tercje i nieszporę” a i w nocy tez.
  Wiec jak przesuwać można to i przekładać ./co zostanie zapisane na wieki wieków w wyrokach SN/
  Dziwie się tylko ze ci z PIS nie wpadli jeszcze na pomysł by „wybory” przeprowadzić przy pomocy stojących do tej pory maszyn i kolektur TOTOLOTKA.
  Szybko sprawnie nowocześnie no i „tajnie”
  A „główna wygrana” ogłoszona już w drugiej dobie.
  A jaka by była frekwencja, gdyby za udział „w obywatelskim akcie wyborczym” suweren dostawał jakieś tradycyjne już „bonusy +”
  Tylko zmienić szyldy na „NARODOWA KOLEKTURA WYBORCZA” to i opozycja nie miała by co tu do gadania.

  Polubienie

  • Kamilek motylek

   Totolotek to chyba najlepszy pomysł wyborczy na teraz. Trzeba tylko tak ustawić maszyny, żeby za każdym razem wybierały właściwego kandydata. Ci z zarządu Totolotka wiedzą jak to robić. No, chyba żeby któryś okazał się jednak harcerzykiem z innego obozu, to mogłoby zamieszać.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: