konfrontacyjne SZUM&POCHODNE

Polski skurwysyn ma się dobrze!

Do smutnych wniosków doprowadza obserwacja polskiej rzeczywistości. Kwitnie skurwysyństwo a rozliczne przykłady dostarcza nam w zasadzie każdy dzień. Bo tu jest Polska, naród wybrany, chyba przez jakiegoś kompletnego kretyna!

Coś na odświeżenie pamięci? Bardzo proszę.

O ZWIERZĘTACH

Od pewnego czasu, w różnych regionach Polski ktoś regularnie wytruwa orły. Czym sobie orły zasłużyły na taki los, nie wiadomo. Dzieje się tak w opolskim, dzieje na Wybrzeżu, było już kilkanaście takich przypadków. Straż leśna zazwyczaj sprawna w wyłapywaniu spacerowiczów, teraz nie daje rady. I nawet się nie dziwie, bo ani nie wiadomo gdzie taki orzeł został podtruty i ile zdołał przelecieć nim padł.

Zostawmy jednak leśniczych w spokoju, bo w ty wypadku co innego jest ważne. Ważne jest mianowicie, co to za skurwysyn jeden z drugim, co za złamas, któremu przeszkadzają wyjątkowo rzadkie ptaki. Jakim bydlęciem i gównem trzeba być, żeby dopuszczać się taki nieracjonalnych i okrutnych działań. Tu i ówdzie pojawiają się też informacje, że są tacy którzy dla fanu strzelają do bocianów. Te akurat wróciły, albo jeszcze wracają i stanowią świetny cel dla żadnych przedniej rozrywki wolackich buraków.

Ale przecież to nie koniec skurwysyństwa.

W tych lasach aż roi się od myśliwych. To kasta bezrefleksyjnych zbrodniarzy i degeneratów, zabijająca zwierzęta w świetle prawa i prawem coraz lepiej chroniona. Wszystko dla rozrywki i żeby się przy okazji dobrze napić. Jakże często najebać się do nieprzytomności, bo to taki myśliwski etos po prostu.

Więc ci zwyrodnialcy, zazwyczaj pijani i wyjątkowo prymitywni, zabiją wszystko co się rusza, nawet posuwają się do tego, że urządzają żerowiska dla zwierząt tuż obok ambon, żeby mieć cel blisko i na widelcu. Rozumiem, że po pijaku trudno trafić na większą odległość. Szczęśliwie czasami odstrzeliwują się wzajemnie, ale tylko czasami i tego typu selekcja niestety jest zbyt rzadka i zdecydowanie niewystarczająca. Podobnie jak palenie ambon. Zbyt wiele jeszcze ich stoi.

Z kolei ci, co nie mogą wyżyć się w lesie, z jakiś powodów nie są w stanie wyrzynać dzików, saren czy zajęcy i zaspokoić swoich zdegenerowanych krwawych instynktów, robią to w domu i w zagrodzie.

O zakatowanych łopatą psach nawet już nie piszą gazety, bo to po prostu nudne i się przejadło. Za dużo tego. Polski skurwysyn, ma tu nielichą wyobraźnię, bo potrafi też psa czy kota, zajebać kamieniem, zakopać żywcem, utopić w beczce z gnojowicą, albo w stawie, lub z lenistwa tylko przywiązać krótkim drutem do drzewa w środku lasu.

❗️ To jest Polska! Ten standard. Przykład cywilizacyjnej degradacji.

Zostawmy zwierzęta, choć przyznam, nóż w kieszeni się otwiera i chętnie by człowiek takiemu kutasowi obciął to i owo.

Ludzie ludziom też gotują los.

O LUDZIACH

Jak myślicie, czy zapomniano już o strefach wolnych od LGBT? Nic podobnego, koronawirus tylko trochę wyhamował ten oddolny, modny wśród motłochu proces. Województwa łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie plus parę innych… wszędzie mamy strefy nienawiści. Połowa tego narodu już programowo nie lubi Innych.

Proces ten popierają a nawet dolewają benzyny, bandy różnych dewiantów, katofaszoli, plus oczywiście Hordy Siurów i tylko czekać jak zaczną nawoływać do utylizacji. Zresztą żeby daleko nie szukać… Nie trzeba nam nawet tego LGBT, wystarczy ten cały koronawirus. Nie dalej jak parę dni temu pisałem tu o pewnym samorządowcu (Bogdan Zieliński) z Podlasia, który postuluje oznaczanie domów w którym mieszkają ludzie zarażeni wirusem. Nie obce jest mu też znakowanie ludzi chorych. Dla bezpieczeństwa, jak mówi.

❗️Więc jak sądzicie, kiedy dożyjemy czasów gdy ktoś wyremontuje jednak te piece w Auschwitz, czy może nawet nowe gdzieś na Podlasiu dostawi?

No i jeszcze coś z ostatnich godzin, skoro przy tym koronawirusie jesteśmy.

🚩 Lekarze donoszą, że czas oklasków był i się szybko zmył. Teraz coraz częściej spotykają się oni z ostracyzmem sąsiadów. Ujawniają się agresywne zachowania. Odmawia im się prawa wracania do własnych domów „bo mogą zarazić sąsiadów”, a jak lekarz czy pielęgniarka wraca z pracy, to sąsiedzi z klatki dzwonią do sanepidu z prośbą o dezynfekcję klatki.

Jedna z lekarek opowiada, jak to znalazła za szyba swego samochodu kartkę z informacja od „zaniepokojonego sąsiada”.

„Droga sąsiadko. Wszyscy boimy się o swoje zdrowie i nie wychodzimy z domu. Wiemy, że pracujesz w szpitalu. Pomyślałaś o tym, że wracając tutaj, ryzykujesz naszym zdrowiem? Pomyśl o przysiędze Hipokratesa. Powinnaś zostawać w mieście XXXX.

Jest nawet pomysł, aby – uwaga – zamykać „granice miast” dla pielęgniarek lub lekarzy. Ci którzy pracują w innych miastach, a w innych mieszkają, mają zostać w miejscu swojej pracy, „żeby nie roznosić zarazy„.

Pracownicy służby zdrowia zaczynają być też szykanowani w sklepach, ale nie przez personel (przynajmniej na razie), tylko przez klientów. Mimo, że teoretycznie mają oni pierwszeństwo przy kasach, to nikt nie chce się już ujawniać, bo złe, wrogie spojrzenia są coraz bardziej powszechne i jest to najmniejsza dolegliwość jaka może ich spotkać. Obelgi zaczynają być standardem.

TO JEST KURWA POLSKA! A polski skurwysyn ma się dobrze. Widać po zachowaniach, po sondażach i po wynikach wyborów. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. 🕷

20 komentarzy dotyczących “Polski skurwysyn ma się dobrze!

 1. w.i.e.s.i.e.k

  Jak już gdzieś pisałem
  Ja tylko czekam aż zaczną ich wsadzać z „koronnym zarzutem”
  Ten pan, ta pani, nikogo już nie zarazi!!
  Nieważne, ze w placówkach nie wdrożono, lub nie ma, procedur !
  Nieważne, ze w placówkach ciągły brak odzieży środków ochrony,kombinezonów maseczek,rękawiczek itp.
  Nieważne, ze im to wszystko się należało jak psu zupa, a dostarczyć im pod nos miała „dobra, bo biało czerwona zmiana’
  Nieważne, ze tym ludziom nie zapewniono gdy trzeba, odpowiednich miejsc wypoczynku.
  Nieważne, ze szpitale obsadzono „dyrektorska bylejakością” ale z PIS
  Nieważne, ze odmówiono im podwyżek a ORLEN zapewnił paliwo w niższej cenie, nie im ale tym z WOT.
  /słusznie albowiem ludzie szkoleni i mający umiejętności kopania grobów są w cenie/
  Nieważne, ze pracują do zgonu, nie wiedząc czy sa zakażeni i czy nie zarażą, po dyżurach, swoje rodziny swoich sąsiadów.
  Bo im odmówiono szybkich testów i bez takiej wiedzy wracają do domów.
  A pytam gdzie maja wracać?
  Wazne ze „miejscowa idiotka z tutejszym kretynem” czuje się przez nich zagrożona
  W domu stodole w oborze i na dworze.
  Ba, nawet „miejscowa idiotka z tutejszym kretynem” narzekając teraz, na „niewygodę noszenia maseczki”,bo źle się oddycha, bo okulary zaparowane, i w ogóle gorąco,nawet nie pomyśli, ze oni do tej maseczki zmuszeni sa nosić „kosmiczne” kombinezony,przyłbice rękawice i inne zabezpieczenia.
  I to nie przez 10-15 minut, ale przez cały długi lekarsko- pielęgniarski dyżur.
  Dlatego, mimo ze jestem człowiekiem o niespotykanej cierpliwości i tolerancji wysadzę na kopach z kazdego publicznego środka transportu kazdego „narzekającego” na tych ludzi.
  Każdego w kolejce, do sklepu i w sklepie!!
  Każdego, gdy tylko usłyszę takie gadanie!!
  Tak mi dopomóż Bóg !!

  Polubienie

  • Mietek

   Po co wysadzać na kopach? Szkoda brudzić ręce. Diametralnie zmieni się nastawienie tych „miejscowych idiotek z tutejszym kretynem” gdy się znajdą pod opieką owych znienawidzonych ludzi sprawujących nad nimi opiekę w szpitalach. Czego im jak najserdeczniej i bez miłości bliźniego życzę. A tak całkiem na marginesie to niech zdechną w oczekiwaniu na opiekę tych LUDZI. Przyjdzie czas, że wynagrodzimy Wam salowe, pielęgniarki i lekarze Wasze poświęcenie i trud.

   Polubienie

  • Cała prawda!!. Już dawno nie czytałam mądrego artykułu. Oby jak najwięcej. Ale czy do wszystkich Polaków to dotrze?. Nie sądzę.

   Polubienie

 2. Łewap

  Nic dodać nic ująć.
  Dokładnie tak jest.
  Brawo.

  Polubienie

 3. sugadaddy

  Gilead coraz bliżej. I jeśli ktoś powie, że to przesada, to taki margines itp. to znaczy, że jest durniem bez wyobraźni.
  Jeszcze parę lat temu wzbudzali śmiech nawiedzeni, protestujący pod teatrami, czy innymi przybytkami kultury – dzisiaj ich zadanie przejął minister od „kultury”. To jest rewolucja pełzająca.

  Polubienie

 4. Pincenty

  Jarosław Kaczyński powiedział polskiej hołocie, że są „Polską Plus”, najważniejszą klasą społeczną. Podobnie już uczynił w przeszłości tow. Bierut, tow. Gomułka i kilku innych. Hołota jest bonusowana różnymi Plusami. Dziś to nawet wstyd mieć telefon w Plusie. Za chwilę Polska hołota dorwie się do dupy Jarosława Kaczyńskiego, bo jednak pincet to zdecydowanie za mało. A potem to już będzie najczarniejszy scenariusz, jaki można sobie wyobrazić. Piece na Podlasiu to miękka wersja.

  Polubienie

  • ka-mi-la789

   Obawiam się, że jednak przeceniasz skurwerena. Toto jest dobre w bluzganiu przy wódzie i grylu tudzież czekaniu, że „oni coś z tym zrobią” (kimkolwiek ci oni są). Ruszenie dupy w jakiejkolwiek sprawy leży poza granicami możliwości tych człekokształtnych.

   Polubienie

 5. Wszystko prawda. A te „strefy wolne od LGBT” to siara na całą Europę.
  Dodałbym jeszcze jako przykład Zakopane, które jest jedyna gminą w Polsce, która nie podjęła „uchwały o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”, mimo, że jest taki wymóg ustawowy. Wojewoda straszy ale nic nie robi, bo to ich elektorat. Sami radni się bronią, że taka uchwała jest niezgodna z ich wartościami i że konflikty rodzina powinna sama wyjaśniać w domu. Innymi słowy wraca naj**ny góral do domu pierze żonę (wiadomo, jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije), „wychowuje” dzieci i jest git. A działacze PiS na pytania dot. tej sprawy nabierają wody w usta.

  Polubienie

 6. w.i.e.s.i.e.k

  Bo czas prawdy nadszedł !! I czas przypomnień i porównań tez!
  Bo nie wiem kto, siły natury ,opatrzność ,bogowie powiedzieli suwerenowi „sprawdzam”
  Bo dzis możesz prosto w oczy im plunąć gdy z mównic pada jak to w czas okupacji „cały naród”ratował Żydów.Jak ich to dokarmiał przechowywał bronił i chronił.
  Gdy dziś hołota zachowuje się tak, nie tylko wobec Polaków, rodaków ale swoich dobrodziei ,chroniących ich własne dupy.
  Pomyślcie sobie jak zachowywali się w czas innej zarazy ?Niemieckiej okupacji
  Gdy pisano np.
  „Szanowny panie Gistapo
  Wiemy ze sąsiadka przechowuje Żydów.
  Wszyscy boimy się o swoje zdrowie i nie wychodzimy z domu. Bo Żydzi przecież tyfus wraz z wszami roznoszą”
  Wiec gdy będą was tumanić tandetna i nieprawdziwa propaganda pomyślcie sobie
  Jeśli jest tak dziś tu i teraz to jak było podczas okupacji ??
  Jak Autor napisal
  TO JEST KURWA POLSKA! A polski skurwysyn ma się dobrze. Widać po zachowaniach, po sondażach
  I pomyślcie, które to już pokolenie, tamte skurwysyny spłodziły?

  Polubienie

 7. Psychiatra Macierewicza

  polski cham to zazwyczaj osoba z wykształceniem podstawowym, to robol, górnik (same zawody nic złego, ale w połączenie z polactwem to mieszanka wybuchowa), analfabeta, ćwierćinteligent, frustrat zrzucający odpowiedzialność na swoje niepowodzenia życiowe na „tych innych co to mu zabrali”.

  wyborcą pis i dupy nie jest i nie będzie nigdy nauczyciel, profesor, lekarz, dziennikarz (prawdziwy), prawnik (też prawdziwy, z sali sądowej a nie z sejmu), artysta. ewentualnie historycy, bo oni jakoś dziwnie zboczeni są i podatni na prawackie odchyły.

  wyborca pis ludzi wykształconych nienawidzi, bo mają lepsze mieszkania, a nawet domy, lepsze auta, piją lepsze alkohole i mają ściany pełne książek, których cham by nie zrozumiał. każda okazja by dowalić temu wykształconemu i bogatemu lekarzowi jest dobra. w takich momentach ten jad leci ostro.polski cham jest w raju, gdy może swobodnie atakować tego lekarza, któremu całe zycie zazdrościł. zresztą o czym tu mówimy, te kurwy zazdrościły nawet matkom ciężko chorych dzieci, że jeżdżą z nimi nad morze. te kurwy zazdroszczą nawet jeżdżenia starym mercedesem. polski cham może i zdechnie w chlewie, ale przynajmniej pociągnie za sobą lepszych od siebie.

  Polubienie

  • Oj chyba przeceniasz statystycznego polskiego inteligenta. Skurwysynem i wyborcą PiS (to często idzie w parze) są także profesorowie czy ludzie generalnie wykształceni acz statystycznie pewnie zdarza się to nieco rzadziej niż w przypadku wspomnianego przez ciebie polactwa w wersji podstawowej nierozwojowej. Pisbiomasa, polactwo i skurwysyństwo nie zna pojęcia grubej kreski, więc taki podział jak proponujesz nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Znam osobiście prawników, nauczycieli, nawet historyka i nawet artystę (człowieka sztuki), plus paru profesorów i doktorów różnych specjalności, którzy są i totalnym ciemnogrodem i skurwysynami pierwszej wody (żydzi do gazu, ekolodzy do gazu a zwierzęta są po żeby je zabijać), a za PiS dali by się pokroić. To nie jakaś tam ciemna masa buraczana. NIestety, Polska i polskość to coraz bardziej beznadziejna sprawa

   Polubienie

  • Amen – podsumowanie niestety komentarza Revelsteina do komentarza Psychiatry

   Polubienie

  • ka-mi-la789

   Tak tylko nieśmiało przypominam, że niejaki Szmatołusz Poradziecki jest historykiem, niejacy Chujzan i Cipięta lekarzami (tak przynajmniej twierdzą), niejaka Marzena Wróbel (pamięta toto ktoś jeszcze?) – nauczycielką. Tak że ostrożnie z tymi niewzruszonymi przekonaniami.

   Polubienie

  • ka-mi-la789

   Aaa, no i, oczywiście, lekarzem jest tutejszy epidemiczny guru, minister zawierzania, obrzęknięty jako na gębie, tako i na mózgu na wieki wieków amen.

   Polubienie

 8. To polaczki skurwysyny, ” BO POLSKA i WSPANIALI POLACY”a tacy sa na pewno.Chocby moi przyjaciele.
  Te polaczki tworza to co ktos dobrze napisal TO JEST KURWA POLSKA!! A polaczek skurwysyn ma sie dobrze.Od przeszlo 50 lat nie mieszkam w Polsce, ale nadal kocham ta ziemie gdzie stala moja kolyska,i mnie to boli do czego dopuscila ta pisowska cholota,i te czarne skurwiele.

  Polubienie

 9. Alex R.

  Wolałabym, żebyś nie miał racji. Chciałabym napisać tak zgoda, ale… Nie ma żadnego ale. Twoja prawda, spotyka się z milionami zwolenników. Na pewno. Dlaczego więc ludzie godzą się na taki obraz Polski? Wystarczy jeden milion na ulicach…i pogonić sku…syństwo obecne i zapobiec przyszłemu. Marzenia bywają natrętne. Niestety, wydaje się, że realizacja tych jest już niemożliwa. Podzielone społeczeństwo i tak jak zaobserwowaliśmy moralnie zdeprawowane do dna, wykończy się samo. Jednym słowem wszystko odwrócone do góry nogami. Już przynajmniej wiadomo kto rządzi.

  Polubienie

 10. Krystyna

  Bardzo się mylisz, bo wykształcenie jakie daje dzisiejsza szkola nie przysparza ani wiedzy ani inteligencji. Spójrz na ludzi którzy nami rządzą, nie trzeba być eurydyta żeby widzieć jaki poziom wiedzy, kultury i etyki reprezentują. A przecież nie tylko oni, ci co ich wybierają, na pewno nie są od nich lepsi.

  Polubienie

 11. Maciej Konopka

  O to to…….

  Polubienie

 12. Jolanta Kruger

  nie rozumie dlaczego tekst jest „ozdobiony” paskudnymi cyckami tej Iwonki? 😉

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: