POLITYKA

Adrian lubi to!

Znęcają się nad tym Szumowskim, oj znęcają. A pomyśleć, że przez moment miał szansę stać się w miarę jasną postacią tej bandy politycznych szubrawców. Niestety, dał dupy czym szczególnie zaskoczony nie jestem.

Szczerze mówiąc to już od pewnego czasu gość tracił równowagę i miał coraz wyraźniejsze problemy z nie przekraczaniem bariery śmieszności. Więc to co ostatnio powiedział, o tych wyborach, że w tradycyjnej formie to co najwyżej za dwa lata, a teraz to tylko korespondencyjne, zupełnie nie dziwi. Biorąc pod uwagę, że te 2 lata jakoś tak przypadkowo oczywiście zbiegają się z pisowskim projektem zmiany Konstytucji, jest pewnym, że on tak wcale nie uważa, a mówi jedynie to co mu kazali.

Myślę, że go nawet nie musieli długo przekonywać, bo nie wygląda na takiego, którego jakoś strasznie torturowali. A to, że nieszczególny jest taki jakiś, mocno niezdrowy i nieświeży bym powiedział, to dlatego, że pewnie regularnie biją go po twarzy dla efektu. Ma wyglądać na zmęczonego i poświęcającego się. Ale skoro powiedział to co powiedział, to znaczy że ewidentnie czymś lub kimś go poszczuli, lub zanęcili czymś. W każdym razie Adrian to lubi!

Nie czytałem wszystkich komentarzy, bo i po co, ale z tych na które luknąłem najcelniejszy jest ten Millera. „Pan Szumowski już od dawna przestał być lekarzem, wpadając w bagno pisowskiej polityki”. Powiem nawet więcej…

Jeśli ktoś spodziewał się czegoś rozsądnego i racjonalnego po ministrze zdrowia, który dwa lata temu polską dziurawą jak sito służbę zdrowia powierzył opiece tej całej wyimaginowanej matce boskiej, czy jak ona tam ma na imię, no to ktoś taki jest totalnym naiwniakiem. Ktoś taki jest po prostu idiotą.

Co ciekawe, Polska zdaje się jest nielicznym, jeśli nie jedynym w ogóle krajem, w którym medykom zamiast pomagać zaczyna się przeszkadzać (vide głosowanie w sejmie), a zamiast nagradzać, zaczyna się ich ścigać za pomocą prokuratorów. Panie Radziwiłł niech pan powie, że mam rację, panie Szumowski pan niech też nie uchyla się od odpowiedzi. Miejcie jaja chłopaki choć teraz, choć raz w życiu. Nie tylko kakao, kakao i wylizywanie.

A skoro już jesteśmy przy nazwisku… To doskonale pamiętam, wy pewnie też, jak jeszcze w końcówce marca, pan Szumowski mówił, po wielokroć mówił, że noszenie masek przez wszystkich jest bez sensu i nie ma żadnego medycznego uzasadnienia. Przypominam, masek wtedy nie było i ze świecą ich szukać było. No i minęło paręnaście dni… I nagle minister zmienił zdanie o 180 stopni. Teraz Polacy w trosce o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, muszą nosić maseczki, a jak nie to 30 tysięcy kary – orzekł pan minister Szumowski! Pytam więc co takiego się stało, skąd ta nagła zmiana?

Można by zapytać o to psychiatrę, ale nie wiem czy to ma sens. Raczej warto się zastanowić nad tym, co może być najbardziej oczywiste. Oto najpewniej – uwaga, to tylko przypuszczenia – ktoś z elit PiS, albo bliskich znajomych królika, mając cynk lub towarzyskie rozeznanie i relacje, zainwestował parę grubych milionów w deficytowy dotąd towar i chciał zrobić na tym biznes, a koledzy u władzy, jak to koledzy, po prostu poszli mu na rękę, bo też potrzebują i lubią zarobić. A kiedy mają zarobić jak nie teraz? No i dlatego maseczki są teraz obowiązkowe. Tak to więc mogło pójść, i innego wytłumaczenia na dziś nie widzę.

Czyli teraz Wy, obywatele i obywatelki, ulegając umiejętnie zasianej panice i kupując te maseczki niekiedy hurtowo, tak naprawdę to wcale nie robicie dobrze sobie i przed niczym się nie chronicie, tylko – jeśli o ochronie mówić – w naiwności swej chronicie przyszłość i dostatnie życie skumplowanych z władzą cwaniaczków.

Tak to moi drodzy, na pierwszy rzut oka wyglada. Macie temat do przemyślenia. 🕷

BYC MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Służba zdrowia zawierzona!

Agencja Rezerw Absurdu. Jak Polska przespała maseczki

Jak rząd pozbył się maseczek

8 komentarzy dotyczących “Adrian lubi to!

 1. To jest ogólna przypadłość specjalistów chcących zrobić karierę w polityce. Religa także nie miał odwagi stanąć w obronie lekarzy w czasie nagonki urządzonej przez zerozero na doktora G, która zaowocowała spadkiem transplantacji.
  Szumowski dobrze wiedział w jakie towarzystwo się pakuje. I nic go nie usprawiedliwia.

  Polubienie

 2. Anonim

  Jest też dobra strona noszenia maseczek – uzębienie suwerena nie jest wystawione na widok publiczny.

  Polubienie

 3. W czasie wyborów samorządowych ktoś pytał mnie, dlaczego nie chcę zagłosować na pewnego człowieka, bardzo sympatycznego i sprawiającego wrażenie rozsądnego.
  – Przecież to niegłupi człowiek – mawiał ów ktoś. – Wykształcony, fachowiec…
  Moja odpowiedź brzmiała:
  – Jest z PiS. Może być nawet profesorem astronomii. Przyjdzie pewien niewielki prezes i powie „Słońce krąży wokół Ziemi”, a jego odpowiedź zabrzmi: „Tak, panie prezesie, Słońce krąży wokół Ziemi!”, po czym napisze książkę, w której udowodni, że Kopernik się mylił i w ogóle był Żydem o niemieckich korzeniach, zamieszanym w czerpanie korzyści z cudzego nierządu.

  I wychodzi, że miałem rację.

  Polubienie

 4. Cieszę się, że przynajmniej na mnie nie zarobią. Maseczkę, uszytą własnoręcznie zresztą, używam raz na tydzień, kiedy wyprawiam się do najbliższej biedry na zakupy. Tak z ciekawości sprawdziłam wszystkie sklepy Żabki w moim mieście. Wszędzie ten sam tekst: już nie ma. Za to tatko toruński sprzedaje maseczki, przyłbice i rękawiczki. Całe szczęście, że ze mnie niespotykanie spokojna kobieta. To nie jest kraj dla nerwowych.

  Polubienie

 5. maczupiqczu

  @Nitager
  Masz absolutnie rację. Tylko z goleniem nie. Golić się trzeba, bo maseczka nie dolega a zarost nie działa jak HEPA. A szczelna maseczka dobrej jakości, część tych wirusów zatrzyma.

  Polubienie

  • ka-mi-la789

   A przy okazji jest zajebistym środowiskiem dla bakterii i grzybów, które zrobią płuckom dużo większe kuku niż koronawirus.

   Polubienie

  • Jechałem dziś rowerem z działki i po drodze widziałem dwie (2) osoby, które miały PRAWIDŁOWO założoną maseczkę. Na całe dziesiątki, czy nawet setki ludzi, mijanych po drodze. Więc o jakiej skuteczności my tu mówimy?

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: