Nie wiem z jakiego powodu robione i publikowane są teraz jakieś sondaże w których oczywiście bezdyskusyjnie wygrywa Duda. Nawet gdyby nie wygrywał to i tak wygra, władza o to zadba, po to zresztą robi te kuriozalne „wybory”.

Przeprowadzanie teraz jakichkolwiek sondaży, kto pierwszy, kto drugi, kto poza pudłem a kto idiota, nie ma najmniejszego sensu. Może dla pieniędzy to robią a może tylko dla fanu. Doprawdy nie wiem.

Osobiście to nie będę zdziwiony jak Duda, otrze się wkrótce o 90% poparcia, a nawet to zaakceptuję, bo przecież innego wyjścia nie mam. Ch. mu w D.

Jako obywatel (ciągle) tego coraz bardziej kabaretowego, na granicy groteski państwa, z ekipa klownów u steru, jedyne co mogę zrobić, to na swój prywatny sposób olewać tę władzę i tego wylansowanego przez nią halabardnika, który wygra wewnętrzny, zupełnie nieprofesjonalny kasting na wodza Hunów. Choć wiadomo, że wódz on taki jak z koziej dupy trąba, bo z tapczanu w rogu pokoju i tak kto inny dowodzi.

Więc nie wiem kochane sondażownie, czy za te gnioty ktoś wam płaci, ale jeśli tak to dobrze, bo chociaż wy macie z czego żyć. 🕷

6 komentarzy dotyczących “Sondaże

 1. Uważam, że AD powinien dostać 123 % . Inny wynik uznam za fałszerstwo.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Takie male pytanko
  Gdybyś Red Nacz.Wielce Szanowny prowadził taką sondażownie, ze stałymi ,cyklicznymi i to zyskownymi zleceniami rządu Jakie byś wieści przynosił rządzącym??
  Juz Sofokles w Antygonie stwierdza „nikt nie kocha posłańca, który przynosi złe wieści”
  Jedno z pism rządowi „przychylnych” od dawna jedzie na pochwale władzy.
  I stal się cud !! Nakład im systematycznie spada a oni odnotowują zyski albowiem Spółki Skarbu Państwa stale w nim się reklamują.Nawet „zbrojeniówka”
  Czy to wyjaśnia, wątpliwości.
  JS
  Twoja, podana liczba, jest bliżej prawdy albowiem przypadkowo „głosy oddali”dawno zmarli.
  Trwa liczenie i weryfikacja,

  Polubienie

 3. Pytanie o sens sondaży może dziwić. Sondażownia robi sondaże, bo taka jej natura i takie ma moce przerobowe jakie ma. Ktoś zainwestował, ktoś zbudował firmę, ktoś zgromadził i zatrudnił, hm, fachowców.
  Co ci biedni ludzie mają teraz robić? Przebranżowić się na szycie maseczek? Kupić maszynę do produkcji waty cukrowej?
  Muszom.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: