Nie wiem z jakiego powodu robione i publikowane są teraz jakieś sondaże w których oczywiście bezdyskusyjnie wygrywa Duda. Nawet gdyby nie wygrywał to i tak wygra, władza o to zadba, po to zresztą robi te kuriozalne „wybory”.

Przeprowadzanie teraz jakichkolwiek sondaży, kto pierwszy, kto drugi, kto poza pudłem a kto idiota, nie ma najmniejszego sensu. Może dla pieniędzy to robią a może tylko dla fanu. Doprawdy nie wiem.

Osobiście to nie będę zdziwiony jak Duda, otrze się wkrótce o 90% poparcia, a nawet to zaakceptuję, bo przecież innego wyjścia nie mam. Ch. mu w D.

Jako obywatel (ciągle) tego coraz bardziej kabaretowego, na granicy groteski państwa, z ekipa klownów u steru, jedyne co mogę zrobić, to na swój prywatny sposób olewać tę władzę i tego wylansowanego przez nią halabardnika, który wygra wewnętrzny, zupełnie nieprofesjonalny kasting na wodza Hunów. Choć wiadomo, że wódz on taki jak z koziej dupy trąba, bo z tapczanu w rogu pokoju i tak kto inny dowodzi.

Więc nie wiem kochane sondażownie, czy za te gnioty ktoś wam płaci, ale jeśli tak to dobrze, bo chociaż wy macie z czego żyć. 🕷

6 komentarzy dotyczących “Sondaże

 1. Pytanie o sens sondaży może dziwić. Sondażownia robi sondaże, bo taka jej natura i takie ma moce przerobowe jakie ma. Ktoś zainwestował, ktoś zbudował firmę, ktoś zgromadził i zatrudnił, hm, fachowców.
  Co ci biedni ludzie mają teraz robić? Przebranżowić się na szycie maseczek? Kupić maszynę do produkcji waty cukrowej?
  Muszom.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Takie male pytanko
  Gdybyś Red Nacz.Wielce Szanowny prowadził taką sondażownie, ze stałymi ,cyklicznymi i to zyskownymi zleceniami rządu Jakie byś wieści przynosił rządzącym??
  Juz Sofokles w Antygonie stwierdza „nikt nie kocha posłańca, który przynosi złe wieści”
  Jedno z pism rządowi „przychylnych” od dawna jedzie na pochwale władzy.
  I stal się cud !! Nakład im systematycznie spada a oni odnotowują zyski albowiem Spółki Skarbu Państwa stale w nim się reklamują.Nawet „zbrojeniówka”
  Czy to wyjaśnia, wątpliwości.
  JS
  Twoja, podana liczba, jest bliżej prawdy albowiem przypadkowo „głosy oddali”dawno zmarli.
  Trwa liczenie i weryfikacja,

  Polubienie

 3. Uważam, że AD powinien dostać 123 % . Inny wynik uznam za fałszerstwo.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: