KULTURA&MEDIA

Wołek ma rację!

Podpadł Tomasz Wołek narodowo-wyzwoleńczej prawicy. Podpadł tymi trzema prostymi zdaniami:

„Myślę, że w PiS zaznaczył się podział na tych, którzy zwątpili w ten domniemany geniusz Kaczyńskiego i mają narastające poczucie, że przewodzi im psychopata, paranoik, który pcha nie tylko tę formację, ale naród ku przepaści, ku nieszczęściu. Sądzę, że ten proces dekompozycji trwa już w łonie PiS-u. Jest i druga grupa, która kurczowo będzie trzymać się Kaczyńskiego, bo tylko z nim wiąże swoją pomyślność, kariery, pozycje.”

Szczujnia sióstr Karnowskich „wPotylice” nazwała wypowiedź Wołka „skandaliczny atakiem na prezesa PiS„, dbając jednocześnie, aby w komentarzach nie pojawiło się jakieś nie daj bosze odrębne zdanie.

Gadzinówka Sakiewicza zdaje się tematu nie zauważyła i nie podjęła, ale to by dałoby się wytłumaczyć permanentną wojną która toczy się między tymi patologicznymi środowiskami konwulsyjnej prawicy. Może i Sakiewicza słowa Wołka wkurwiły, ale za chiny ludowe nie może stanąć on w jednym froncie z tymi „dziwkami Karnowskimi„, jak prywatnie nazywa ich pan Tomasz.

❗️[nota bene wiemy to od pewnego prominentnego pracownika telewizji Republika, która ciągle jeszcze dyszy i dycha, choć też chyba zdycha, w przeciwieństwie to karnowskiej telewizji wPolsce, która zdaje się już leży i kwiczy a w zasadzie jest trupem, co akurat pana Tomasza wyjątkowo cieszy]

Więc na dobrą sprawę, jeśli chodzi o tego Wołka bo przez moment trochę zboczyliśmy z tematu, tylko koleżanki siostry zawyły z wściekłości, inni cichcem przyczaili się w okopach. A to siostrom nie mogło się podobać, bo nazwali to całkowitym brakiem solidarności w sytuacji skandalicznie agresywnego ataku „na nasze środowisko elementów wrogich nam i Polsce”.

Niepokojony zapewne telefonami przez Karnowskie poseł Mosiński – „Janku kiedy coś powiesz, przecież to odrażające. Zabierz głos chłopie a nie zachowuj się jak wołowa dupa” – wreszcie chcąc nie chcąc i dla świętego spokoju musiał z siebie coś wydobyć i wydobył z siebie parę ogólników na Twitterze: „Różnej maści „autorytety” i „elyty” spuszczone ze smyczy będą kąsać, atakować. Po co? Po to, aby wrócić na stare śmieci. Wówczas było dobrze. Wówczas było lepiej … nielicznym” – napisał.
Lajtowo napisał, nie tak jak Karnowskie by oczekiwały.

Oczywiście Mosiński, to nowej odrodzonej i powstałej z kolan generacji elita i bezdyskusyjnie każdego dnia to potwierdza, ale tu faktycznie, raczej się się nie wysilił, bo wiemy, znamy go, stać go na więcej, on może dużo „mądrzej”. Panie Janku, niby pan intelektualista, ale umysł widzę coś ostatnio wyjątkowo drętwy.

Korzystając z tego, że jestem przy głosie, to proszę nie rzucać na wiatr słów których znaczenia zapewne pan nie rozumie, bo mam nadzieję, że za chwilę zobaczymy jak to wy rządziliście i jak licznym z was jest dobrze. Szczerze mówiąc, dziś wygląda to tak, że wszystko żeście przejebali, przepili, przesrali, opierdoliliście kasę z ostatniego grosza i to co mogłoby być na czarną godzinę, wydaliście lekką rączka na kupowanie głosów ciemnego ludu i bezrefleksyjnej biomasy. Więc jak się nie wie co pisać, to lepiej nic nie pisać panie Mosiński.

A tak w ogóle, to jest wspaniale, ach jak przyjemnie jest i nie ma nad czym dyskutować! Przewodzi temu krajowi niebezpieczny psychopata i paranoik, wariat którego czym prędzej powinno się izolować, który pcha nas ku przepaści i ku nieszczęściu. Wołek ma rację!!! 🕷

WARTE PRZYPOMNIENIA ⤵️

klikniej w obrazek aby przejść dalej

6 komentarzy dotyczących “Wołek ma rację!

 1. Joseph Schveyk

  Nie wiem czy Jarosław Kaczyński jest cierpi na zaburzenia, które jednym tchem wymienił pan redaktor Wołek. Niech się w tej kwestii wypowiedzą psychologowie, psychiatrzy i pedagodzy. Ale z pewnością jest perwersyjny w każdym calu.Jarosław Kaczyński jest modelowym perwersem, jakich opisuje się w fachowej literaturze. Jeśli połowa Polski popiera perwersa, to wiele wskazuje na toże połowa Polski jest perwersyjna. No, chyba jednak jest.

  Polubienie

 2. Polacy to jednak stan umysłu

  Polubienie

 3. ereglo

  W NSDAP też nie brakowało takich co mieli Adolfa za psychopatę i paranoika prowadzącego kraj ku przepaści. I co z tego?

  Polubienie

 4. sugadaddy

  Ciemne masy, często wybierają sobie paranoików do rządzenia.

  Polubienie

 5. Pingback: Przejebali, przepili, przesrali | Kleo

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: