KULTURA&MEDIA

Alleluja! Chwalcie Pana!

A’propos różnych gier i zabawa z koronawirusem. Dramatyczny apel najwybitniejszego polskiego biznesmena. Ojciec Tadeusz Rydzyk: ”W związku z panującą obecnie sytuacją pandemii, grozi nam zamknięcie Radia Maryja, Telewizji Trwam i „Naszego Dziennika”.

Nie chwytam tylko czy dlatego to pozamykają, że wszyscy chorzy, czy może to tylko marketingowy chwyt i pułapka na naiwnych emerytów. Jak znam ojca Tadzika, owego trolla biznesu i jak znam jego smykałkę do cyckania wszystkich jak leci i przy byle okazji, nawet zagranicą, to mocno powątpiewam w to co on mówi. Stawiam króliki przeciwko kaczkom, że skoro jest okazja, to trzeba ludzi wydoić, bo w czasie choroby czy innego nieszczęścia zawsze są bardziej podatni na dojenie.

Niestety z kilku istotnych powodów, pan Tadzik oraz jego szemrany biznes nie cieszą się jakoś szczególną sympatią. W poglądzie tym chyba nie jestem odosobniony. Niestety, zdychają (ponoć) tylko jego media, ale to zawsze coś. Oto krótkie i nieliczne wyjątki z socialowej wymiany myśli.

⌲ „Nareszcie jakąś dobra wiadomość. Alleluja Chwalcie Pana!!!”;
⌲ „Jednak modlitwy ateistów zostały wysłuchane”;
⌲ „Jak widać, każdy dramat ma też i pozytywne strony”.
⌲ „Naprawdę? No zawsze słonko zaświeci w najczarniejszej nawet godzinie.
To kiedy zamykają? Czy już wiadomo?”;
⌲ „Skutki pandemii nie są jednoznacznie negatywne”;
⌲ „Czyżby Bóg ich nie lubił?”
⌲ „Nic lepszego (oprócz odsunięcia Kaczora od władzy) nie mogłoby się przytrafić!”;
⌲ „Gnoje. Potrafią wykorzystać nawet pandemie”;
⌲ „Myślę, że mógłby sprzedać auto od bezdomnego zawsze to coś”
⌲ „Zapraszam wszystkich związanych z mediami tego oszusta na majowe wybory. Wybierzcie tłustego pajaca, a on już wam zapewni stale dochody na przyszłość. Jeśli dożyjecie”.

To tylko parę, przypadkowo wybranych charakterystycznych wątków oddające atmosfer i klimat sytuacji.

Mój komentarz: na wszelki wypadek szanownych emerytów ostrzegam, żeby się jednak szanowali, i nie ulegali presji szarlatana, który zawładnął ich umysłami. Bo jak tak dalej kolega koronawirus z kolegą Jarosławem porządzą, to ZUS padnie, a jak on padnie to za przeproszeniem jebać się pójdą wasze emerytury, a to z kolei oznacza, że zamiast dawać Rydzolowi tradycyjne kopertówki, kasę koniecznie należy odłożyć gdzieś na kupkę, najlepiej do szafy pod prześcieradła na tzw. czarną godzinę, która z pewnością nadejdzie.

Bo Rydzyk, proszę jaśnie państwa emeryctwa, bez mrugnięcia ślipia waszą kasę przytuli, może nawet się obliźnie, ale jak wy będziecie wkrótce w potrzebie, to się na was wypnie niepodcieraną zapewne dupą. Nawet rozgrzeszenia nie da, bo za darmo to on nic nie daje, nawet Królowi nie daje za darmo, a wy przecież nie będziecie z czego mieli zabulić. I tyle waszego dobrego z tego będzie.

Uważajcie więc na tego typa, który ma was za kompletnych frajerów a nawet debili, bo to oszust zdecydowanie gorszy od tych co to od czasu do czasu kroją was „na wnuczka”. On ma swoją szafę i swoje prześcieradła pod którymi upchnął tyle już kasy, że nie na jedną, tylko na kilka czarnych godzin wystarczy. Wierzcie mi a nie jemy. Rydzyk (plus ojciec Król oczywiście) w razie czego wyżywi się sam. 🕷

BYC MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Nowy biznes Tadzika. Zarobi na nim krocie

Jak Rydzyk wysysa kasę od państwa

Szczodry bezdomny

3 komentarze dotyczące “Alleluja! Chwalcie Pana!

  1. wujcio

    Jak to leciało? Bóg tak chciał?

    Polubienie

  2. Naprawdę zabraknie „katolickiego głosu w twoim domu”? Niedobrze, grozi nam fala samobójstw wśród co bardziej nawiedzonych emerytek. Swoją drogą, wie ktoś dlaczego faceci są bardziej odporni na to szamaństwo?

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: