EXTRASY okruchy życia

Suweren stracił cierpliwość

Suweren nie tylko stracił cierpliwość, ale zdaje się przeszedł do czynów. Lotem błyskawicy rozeszła się wieść, że kandydat na prezydenta Jakubiak (jeśli nie przekręcam nazwiska), został zaatakowany czynnie poprzez oplucie.

„Dopadnę dziada! Dobrze ubrany człowiek, audi jechał. Otworzył okno i opluł mnie. Za chwilę jadę z tym na policję” – oświadczył pan Jakubiak. Myślę, że policja już na niego czeka, rozłożyli nawet przed komendą czerwony dywan. Autor owego czynu zniewagi kandydata poprzez ocharchanie go, na razie pozostaje nieznany. Ale skoro był w dobrze utrzymanym Audi i na dodatek dobrze ubrany, więc najprawdopodobniej był to suweren nie zaliczający się do wyborczej pisbiomasy.

No i sprawa jeszcze czysto techniczna, a mianowicie, w jaki to sposób obywatel Jakubiak „dopadnie dziada”. A jak go już dopadnie, to czy aby „dziad” dodatkowo się nie odwinie. Czyli, czy aby nie potraktuje nawiedzającego go dziada na przykład z glana, albo spróbuje dopasować swoją pięść do nosa i wąsów pana kandydata. Prawy prosty, lewy sierpowy, plus hak i co…? Będziesz spieprzał dziadu. 🕷

7 komentarzy dotyczących “Suweren stracił cierpliwość

 1. Brawo!

  Polubienie

 2. sugadaddy

  Nie wykluczone, że dziadyga robi sobie pablicity. To dobra metoda na zaistnienie.

  Polubienie

  • Nie wygląda aż na takiego cwaniaczka, poza tym nie bardzo też widzę sens. No bo w gruncie rzeczy po co mu to? To tylko cieć, on o tym wie. Taki halabardnik który ma uwiarygodnić spektakl a potem won! Chociaż może jakeś biurko plus fotel w kancelarii wpadnie, kto to wie… Jakaś cena tej przysługi musiała zostać ustalona.

   Polubienie

 3. kandydat na prezydenta Jakubiak (jeśli nie przekręcam nazwiska),<<<

  O Bosze, jakie piękne.

  Polubienie

 4. Drwijcie sobie Panowie i owszem. Ale zarekomendujcie któregoś z kandydatów. Kiedyś w końcu wybory się odbędą, a ja nie zagłosuję na pana dudę. A jak nie on, to KTO?

  Polubienie

  • Anonim

   To w naszym układzie dość proste. Każdy kto nie związany z PiS i nie naziol

   Polubienie

 5. Anonim

  Może chce sobie test zrobić szuka pretekstu 😉

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: