SZUM&POCHODNE

Dariusz Matecki padł!

Pana Dariusza Mateckiego dosięgła, jak zapewne wiecie, chińska zaraza. Pan Matecki, to szczeciński radny i szef miejscowej struktury tzw. Solidarnej Polski. Innymi słowy pisior-koalicjant. Nie mówię tu, że pisiorów dotyka ta zaraza za karę (swoją drogą ciekawe byłyby to statystki: jaki procent zarażonych stanowią pisiory i ich wyznawcy, jaki katolicy, jaki ateiści, LGBT itd…), ale nie mogą też oprzeć się pokusie wygłoszenia uwagi takiej oto, że jak ktoś wszędzie widzi „zarazy”, to wcześniej czy później jakaś „zaraza” go jednak dopadnie.

I to bardzo konkretna zaraza.
Bo pana Dariusza Mateckiego (foto) nie dosięgła jednak domniemana „zaraza LGBT”, której najbardziej się bał i z którą zapamiętale walczył i chciał nawet „odkażać”*** ulice Szczecina, tylko dużo bardziej elitarna, importowana z Chin.

❗️Uważam to za nawet uzasadnioną złośliwość losu.

Oczywiście jako człowiek dobrego serca, choć złego charakteru, życzę panu Mateckiemu w miarę szybkiego powrotu do zdrowia, a jak już nieborak – mam taką nadzieję – wyzdrowieje, to niechaj zweryfikuje swoją dotychczasową postawę, i niech więcej nie wygaduje głupot, bo od gadania głupot się idiocieje a nawet jak widać choruje.

Dariusz Matecki i Małgorzata Rudzka wzywają, aby uczestnicy manifestacji „Szczecin w obronie rodziny” przynieśli środki dezynfekujące do odkażania ulic Szczecina z LGBT

*** A z tym „odkażaniem ulic” w Szczecinie to było tak, że we wrześniu ubiegłego roku, wtedy jeszcze kandydat do sejmu Matecki, w imieniu środowisk narodowo-katolicko-patologicznych zaprosił wszystkich na marsz „w obronie rodziny” będący protestem przeciwko Marszowi Równości.

Organizatorzy chcieli rozdawać środki czystości, po aby „zmywać ulice i zanieczyszczenia” a każdy chętny miał w tym celu otrzymać odpowiednie ubranie plus miotły i spryskiwacze. Zachęcali również do przynoszenia odpowiedniego sprzętu np. mioteł czy spryskiwaczy. Pan Matecki gardłował wtedy, że „akcja nie jest wymierzona w osoby homoseksualne, tylko w te, które wykorzystują tę ideologię w bieżącej walce politycznej i robią z tego kampanię nienawiści przeciw Kościołowi i tradycyjnym wartościom”.

No więc odkazili, ale jak widać nieskutecznie, nie z tych wirusów co trzeba. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Co Matecki mówiło lekarzach. Niech wiedzą z kim maja do czynienia

Jak to było z tym „odkażaniem”. W tle oczywiście ksiądz!

3 komentarze dotyczące “Dariusz Matecki padł!

  1. bOŻENNA SZEROMSKA - WARSZAWA

    AUTOR @REVELSTEIN – uwielbiam Twoje wpisy poczucie humoru i osadzenie w realiach = najwyższa półka .Pozdrawiam serdecznie

    Polubienie

  2. Ele-Ment

    Każdy czas ma swojego Jaroslava Haska. Tak jak on pięknie opisał absurdy monarchii AW, tak i czasy PIS zasługują na swojego wnikliwego kronikarza. Inspiracji wszak nie brakuje 🙂 Większość bohaterów sama się pointuje. Potrzeba jednak talentu, aby to opisać. Dlatego lubię tu zaglądać 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: