EXTRASY okruchy życia

Radny i poseł w jednym stali domu

Patrzcie co to się porobiło. Niejaki Krzysztof S (nazwisko w sumie nieistotne) radny PiS z Wyszkowa, wysyłał nieletnim pornograficzne zdjęcia plus propozycje uprawiania seksu. No, taki specyficzny model pisiej rozrywki. On sam zaprzecza, co oczywiście nie dziwi, bo pójście w zaparte to jest jakieś wyjście.

W niewinność niekoniecznie wierzy otoczenie, bo po pierwsze burmistrz Wyszkowa zawiadomił prokuraturę a potem radny zrezygnował z mandatu, a po drugie prewencyjnie usunięto go z partii. Był pisiakiem a już nie jest. Co za nieszczęście.

Sprawa się rypnie jeśli się okaże, że to w sumie nie on narozrabiał a kolega mu świnie z jakiegoś powodu podłożył, ale umówmy się, to na tym etapie nie nasz problem, choć ich metody.

Wypada jednak przy okazji zauważyć, że jakoś ta pisia sprawiedliwość, niczym łaska, na pstrym koniu jeździ. Bo oto jakiś czas temu – jak zapewne znakomicie pamiętacie – pewien prominentny parlamentarzysta – funkcja nieistotna, ale gdzie tam radnemu Krzysiowi do niego – niech mu będzie Marek K. (nazwisko też w sumie nieistotne, niechaj będzie Kowalski Kowalik albo Kucharczyk jak komuś bardzo na tym zależy), dla znajomych „Członek”, również nieźle narozrabiał.

Uwiódł a w zasadzie użył za pieniądze (nie ustalono kto płacił) nieletnią dziewczynę w pewnym ponoć ekskluzywnym ze względu na klientelę burdelu w Rzeszowie i jak do tej pory nie doczekał się batów takich, jak wspomniany Krzysztof z Wyszkowa. Nic się nie stało i nic się nie dzieje, mimo że dokumentacja jest ponoć mocna. Więc gdzie tu sprawiedliwość w tej Sprawiedliwości?

I żadnym usprawiedliwieniem nie jest, że nieletnią była Ukrainka, no chyba że przyjmiemy wersję, iż w PiS obowiązuje taka oto wykładnia, że dymanie nieletnich Ukrainek, to nie grzech ani przestępstwo, tylko słuszna zemsta za Wołyń. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Za co nie odwołano marszałka

Gwałcił czy tylko ciumkał?

1 komentarz dotyczący “Radny i poseł w jednym stali domu

  1. Protestuję przeciw przenoszeniu Krzysztofa S do zbioru bezpartyjnych !

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: