EXTRASY okruchy życia

Rysiu, wciągasz, nie pisz!

Pan marszałek Terlecki widać w ciągu:

„W sporze o finansowanie mediów publicznych moralnym zwycięzcą jest Jacek Kurski. Postąpił honorowo, a TVP zostawia w formie o niebo lepszej niż ją zastał. Najlepszą recenzją jego sukcesu były ataki wrogów dobrej zmiany. A odwołała go Korespondencyjna Rada Mediów”.

Skoro Kurwski jest „moralnym zwycięzcą” to po kiego go odwołano? Ja rozumiem, że wy to się już o własne nogi potykacie, a panu marszałkowi ten klej, czy co tam on wciąga, to nie tylko na nogi ale i na głowę niezbyt działa. Się nie dziwię, tyle lat na permanentnym haju…

Zaś skoro ten Kurwski tę telewizję w takiej wspaniałej formie zostawił – tu kolejne pytanie z cyklu „po kiego” – to po kiego mu te 2 miliardy? Poprzednicy zdaje się dawali sobie jakoś radę bez tego (razem to będzie już z miliardów prawie pięć). Nie wiem jak wy, ale ja za chiny (ludowe) nie jestem w stanie zrozumieć tych pajaców.

Żeby się więcej nie rozpisywać, zalecałbym panu Marszałkowi pilną zmianę dopalaczy, albo dostawcy, bo zdaje się szit panu sprzedaje.

Aha, no i jeszcze jedno małe pytanko. Ponoć za dymisją Kurwskiego opowiedziało się czterech z pięciu członków tzw. Rady Mediów Narodowych – to jest moja wiedza z dziś, czyli soboty w okolicach godziny 15. Pytam przeto, kto to jest ten rodzynek co za Kurwskim był? Po mojemu któraś z pań? Czy Joasia Lichocka znów pomyliła palce, czy może Elka Kruk za dużo coś tam, coś tam i kompletnie nie czai bazy? 🕷

PS. no i ta „Korespondencyjna Rada Mediów”. To literówka, efekt totalnego ujarania, czy może jednak świadome lekceważenie tego waszego kuriozalnego bytu?

1 komentarz dotyczący “Rysiu, wciągasz, nie pisz!

  1. Kamikace

    To definitywnie lekceważenie tego, no od … bytu.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: