konfrontacyjne SZUM&POCHODNE

Mimo że postrzelony to jeszcze ostrzelany

Przedostatniej chyba nocy, biuro poselskie wybitnego na swój sposób europosła PiS Ryszarda Czarneckiego w Nowym Dworze Mazowieckim zostało ostrzelane. O fakcie poinformował sam poseł na Twitterze. Nawet dodał chyba focie poturbowanego, niezbyt nachalnie w sumie, okna. On sam szczęśliwie przeżył, bo akurat nie było go w biurze. Teraz cała pisowska polska szuka sprawców tego zamachu.

Wedle nieoficjalnych informacji, na filmie z monitoringu widać, jak jakiś bliżej niezidentyfikowany gość, taki raczej dobrze odżywiony, z ewidentną nadwagą i z wydatnym brzuchem, w kapturze i na bank w okularach, podchodzi do budynku na kilka metrów i odpala serię z wiatrówki. Z tłumikiem! Potem spokojnie odchodzi i wsiada do zaparkowanego nieopodal Lexusa. Mamy jego wrocławskie numery rejestracyjne.

Nie mówię, że tym gościem był osobiście sam Czarnecki, albo na pierwszy rzut oka – sylwetka, sposób poruszania się (nie kulał) – był to ktoś łudząco do niego podobny. No, ale jak wiadomo nie jednemu psu na imię Burek.

Wniosek z tego jest mniej więcej taki, że pewni ludzie zrobią wszystko, żeby tylko głośno było o nich w mediach, żeby broń bosze o nich nie zapomniano. Czyli skracając: znając ich metody, to niewykluczone że poszkodowany sam sobie w to oko strzelił. Przy okazji gratuluje skupienie, jest naprawdę nieźle.

Jeśliby jednak odrzucić tę wersję, no to w tym ostrzelaniu też nie dopatruję się nic sensacyjnego, bo generalnie w porachunkach gangów takie rzeczy się zdarzają i nie są czymś wyjątkowym. Może to nawet ten osobiście ten Paolo od Banasia strzelał, bo Czarnecki zgodnie z obowiązującym trendem, tak niezbyt sympatycznie o Banasiu zagajał ostatnio, choć wcześniej pokoje zachwalał i znajomym pewnie polecał. A teraz jak zawsze z wiatrem, że Banaś to niby chuj.

No więc panie Ryszardzie, chuj czy nie chuj, ale swój honor, specyficzny bo specyficzny, ale jednak ma. Dobrze, że strzelali z wiatrówki a nie z kałasza, ale z drugiej strony jaki europoseł i – nie wypominając – jakie biuro, takie i użyte do akcji środki. Policję chciałbym jeszcze prosić, żeby jak już tam są, żeby sprawdzili, czy aby na klamce nie ma też śladów zębów. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

90% wazeliny

Ryszard Czarnecki zmienił kiecki

Mistrz niewymuszonego obciachu

Taśmy nie kłamią. Czarnecki holuje syna)

👍 EXTRTA BONUS. MUZA NA WEEKEND:

6 komentarzy dotyczących “Mimo że postrzelony to jeszcze ostrzelany

 1. ereglo

  Ty tu śmichy, chichy, a już zapomniałeś jak było z prezydentem tysiąclecia. Najpierw Ruscy go ostrzelali w Gruzji, a jak nie wyszło, to powtórzyli – tym razem już skutecznie (fakt, że nie obeszło się bez pomocy Tuska, bo sami, niedołęgi, nie dali sobie rady) w Smoleńsku. Tak, że na miejscu Czarneckiego na wszelki wypadek nie leciałbym z panem prezydentem do Ruskich 10 kwietnia, bo nieszczęście gotowe.. Chociaż może miałoby to swoją dobrą stronę? Eh, rozmarzyłem się.

  Polubienie

 2. Apolinary Kof

  Nie powinien się dziwić . Przecież sami zarządzili odstrzał dzikich wieprzy.

  Polubienie

 3. goldwarf

  Muza taka bardziej na czasie, uspokajająca weekendowo. Nie jestem fanem mówionej, ale content i clip są dobre. A Rysio dba o przekaz. I cóż, że chujowo – mają mówić.

  Polubienie

 4. sugadaddy

  Mistrz + muza na żywo – to jest to! Body Count.

  Polubienie

 5. Zapewne liczy na Virtuti Militari

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: