EXTRASY SZUM&POCHODNE

Czy Agata opierdoli wreszcie Anżeja?

Myślę, że w domu Dudów rośnie napięcie. Bo przede wszystkim mamy ewidentny przypał z 26-letnią Jolą z Łososiny Dolnej, z którą do końca nie wiadomo jak jest. Czy ona jest osobą poważnie rozchwianą, czy może jednak zeznającą prawdę. Jedno nie ulega wątpliwości, to żadna zjawa, ona istnieje i regularnie publikując kolejne wpisy i „dowody”, generuje szereg coraz bardziej niewygodnych dla prezydenta domysłów.

Przyznam Wam się, że jako facet, to nawet autentycznie pana prezydenta podziwiam i szczerze mu zazdroszczę brania, no bo to naprawdę super sprawa jest, pstryknąć palcami a połowa kobiet przy drodze posłusznie rozkłada nogi! Ale z drugiej strony to publiczne obnoszenie się z tym braniem, będąc jednocześnie mocno teoretyczną, ale jednak nominalnie głową państwa, to chyba jednak przesada, jeśli nie obciach nawet. Być może gość jest na takim etapie, że nie ważne jest jak pies ma na imię, ważne że szczeka.

Skoro już dotykamy Jolek i kampanii, to widzę zapowiadające się kolejne kłopoty z kolejną Jolą, tyle, że tym razem 46-letnią. To wedle mnie artyleria o wiele cięższego kalibru.

Jak podaje Wikipedia, pani Jolanta, teraz Turczynowicz-Kieryłło, wcześniej była Turczynowicz-Kosmowską, co mogłoby wskazywać, że ma odpowiednie doświadczenie w obchodzeniu się z facetami, zwłaszcza różnymi takimi fiu-bździu. I tu nawet nie chodzi o to, że w razie czego gryzie, bo być może to nie wada, to zaleta. Gorzej, że to szachistka, więc rozumiecie, każdy ruch przemyślany, strategia opracowana, nic przypadkowego, jakiś podstępny gambit na otwarcie, lub zaskakująca, kompletnie niespodziewana roszada. No źle to widzę i jak Anżej się nie opanuje, nie weźmie pieska na smycz, tylko tak na żywioł pójdzie, no to ja nie wiem jak to się skończy. Żeby tylko chłop nam się nie [- ocenzurowane -] na śmierć w czasie tej kampanii.

I teraz podstawowe pytanie: czy panią Agatę przeto może krew zalewać? Może!

A przecież to nie wszystko, bo za chwilę dołożą jeszcze do pieca. Zaraz zostanie przypomniana, ta pośpiesznie przez media znów wyciągana i odgrzewana, wielce pasjonującą historia twittowania pana Anżeja z napalonymi i lubieżnymi momentami podfruwajkami. Niby wszystko pracowicie zostało skasowane, ale przecież w internecie nic nie ginie. Te pomięte, ale ciągle mocne karty za moment zostaną rzucone na stół. Czy to napawa optymizmem i wróży spokoju w dudzim domu? Nie sądzę.

Jeśli w ruch nie poszły jeszcze talerze (co swoją drogą byłoby dziwne), to szlaban na wstęp do sypialni najpewniej już obowiązuje. Apeluję więc dziś do doświadczonych pań, tych z odpowiednim stażem, a czasem po przejściach, niech podzielą się ze mną i z nami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

Powiedzcie drogie panie jak radzić sobie w takiej sytuacji. Co byście wy zrobiły, gdyby wasz stary po nocach korespondował z nimfetkami, lub paniami podejrzewanymi o zbyt swobodne obyczaje? Jaka byłaby Wasza reakcja, gdyby przy okazji każdego wyjazdu służbowego, wasz stary bez skrępowania obściskiwał się przy drodze z mniej lub bardziej atrakcyjnymi ale na pewno młodszymi od was dupami, a na koniec wziął sobie sekretarkę/asystentkę i od tej pory w te podróże tylko z nią by jeździł? No powiedzcie, co wy byście zrobiły?

❗️Czy byłybyście spokojne, czy też może gary i talerze poszłyby w ruch? Czy byście nie wyrwały mu resztek włosów ze łba, a potem obijając ryja, wystawiłybyście za drzwi jego walizki krzycząc: „Won dziadu, wpierdalaj z tego domu”. No czy tak właśnie by nie było?

Proszę o tylko szczere odpowiedzi, bo potem to wszystko zbiorę i być może – jeśli wrodzona nieśmiałość mi na to pozwoli – wyślę pani Agacie, bo ona w tym całym zamieszaniu ewidentnie się chyba pogubiła i nie jest już w stanie odróżnić Leśnego Ruchadła od Tłustej Foczki, a Mirabelli od Jolki, zaś Jolki od Marty Kaczyńskiej (nieważne, czy prawdziwej lub fejkowej).

Kobiety kobietom w takich sytuacjach powinny iść z pomocą, powinny dzielić się swoim doświadczeniem, kobieta kobiecie nie jest przecież wilkiem. I być może wtedy odpowiedź na pytanie, kiedy Agata opierdoli wreszcie Anżeja, (i ile walizek da mu na drogę), będzie duuużo prostsza. 🕷

BYĆ MOŻE PRZYDATNE LINKI:

Czy to tylko wymysły przeciwników prezydenta i jej ukochanej?

Coś na temat mowy ciała

Kim jest Jolka Rosiek która straciła głowę dla prezydenta i czy tylko głowę

7 komentarzy dotyczących “Czy Agata opierdoli wreszcie Anżeja?

 1. Prawdę mówiąc, nie fatygowałabym się do pakowania walizek, wszystko wyrzuciłabym przez okno, niech sobie pozbiera

  Polubienie

  • Anonim

   To dobra opcja choć w tym przypadku kłopotliwa. To jest Pałac i zabytek śmiecenie jest zabronione

   Polubienie

  • I zadzwonić po straż miejską, niech mu wlepia mandat za zaśmiecanie

   Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Nie wiem jak Ty a ja uważam, iz trzeba być solidnie popierd…by eksponować w jakichkolwiek mediach swoje prywatne czy intymne życie.Przecież baba daje z siebie „robić bekę”
  W tej Łososinie Dolnej to wszyscy albo pukają się w łeb albo śmieją się w kułak..
  Tak ja jak jak widzę jak spora cześć pan i panów produkuje się gdzie to bywali w świecie lub się wybierają i kiedy.
  Mam znajomych którzy tak w mediach społecznościowych ogłosili gdzie i kiedy i jak na długi czas wyjada „na wakacje”Zdziwieni byli jak po powrocie mieszkanie zastali do czysta opróżnione.Złodzieje tez czytali .
  Powiedz mi jak komu dobremu Co ludzie maja we łbach chwaląc się publicznie ,domem,mieszkaniem,samochodami czy „wspomnieniami z wakacji”Albo „partnerami”
  Po co to robią ?By pokazać swój sukces, czy by szlag trafiał zawistnych rodaków ?

  Polubienie

 3. w.i.e.s.i.e.k

  No bez jaj.Uwierzyć babie co
  Jednego dnia jest w stanie napisać publicznie: „Skarbie mój, Andrzejku. Nigdy nie zapomnę jak kiedyś, gdy tylko miałeś chwilkę, to rozmawialiśmy o wszystkim”,
  by drugiego stwierdzić „takiego obłudnika i fałszywego człowieka jeszcze nie znałam”.
  Rano potrafi oznajmić: „Kochanie, dajesz mi siłę na to by móc walczyć o prawdę, dla Ciebie, dla Nas. Tulę mocno Cię, i całuje!”,
  a wieczorem: „Męcz się męcz człowieku, udawaj kolejne lata. Nie chce Cię już znać, bez względu na wszystko i wszystkich”.
  Paranoja.

  Polubienie

 4. Miejmy nadzieję, że oboje z walizkami opuszczą Pałac Namiestnikowski i pójdą w siną dal

  Polubienie

 5. Bzykanelli

  Byl Duda Gracz dlaczego nie może byc Duda Ruchacz? Bzykaj Anżej puki możesz! Co wybzykasz, to Twoje! 😉

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: