EXTRASY okruchy życia

Jeszcze o kąsaniu

W prywatnej korespondencji zwrócono mi uwagę – i słusznie – że to, iż pani Turczynowicz pokąsała człowieka, to oczywiście problem stawiający w nie najlepszy świetle jej kondycję emocjonalną.

Bo to przecież nie jakaś tam zwykła paniuś od zmywaka czy ściery, tylko wzięta ponoć prawniczka. Ale niech tam…, widocznie lubi kąsać, współczujemy mężowi lub partnerowi.

O wiele groźniejsze jest zaś to, co uciekło trochę uwadze, a mianowicie, że paniuś owa stosowała metody rodem z ulicznej gangsterki politycznej, tzn. trudniła się, jak mówią źródła i medialne dywagacje, dyskredytowaniem „wrogich” kandydatów, poprzez rozlepianie w czasie ciszy wyborczej nienawistnych plakatów. Stosowała więc metody walki politycznej na pewno niegodne prawnika. I za to powinna wtedy beknąć, bo to jest karalne.

Ale jak widać wywinęła się, a teraz próbuje odwrócić uwagę od skali problemu jakimiś czerstwymi historyjkami o zagrożonym dziecku i próbie duszenia. Można by na to spuścić zasłonę milczenia gdyby nie to, iż dzisiaj pani owa jest szefową kampanii wyborczej kandydata Dudy i spodziewać się można, że już pewnie nie ona osobiście, ale ktoś umyślny, zacznie zaraz rozwieszać plakaty dyskredytujące konkurentów Dudy.

Nie mówię, że tak będzie, ale boję się, że przyzwyczajenia wezmą górę. 🕷

2 komentarze dotyczące “Jeszcze o kąsaniu

  1. Przecież dudzi sztab już opluwa przeciwników

    Polubienie

  2. sugadaddy

    Tylko takie metody pozwalają piąć się po szczeblach pisowskiej drabiny do zaszczytów.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: