Co prawda nie tak dawno wspominałem o tej pani, ale jak sądzę, dobrego nigdy nie za wiele. Może tym razem za bardzo nie będę się rozpisywał, ale z kronikarskiego obowiązku wydarzenie należy odnotować.

Bo oto, pani krakowska czyli małopolska kurator Barbara Nowak, znana przede wszystkim z homofobicznych wypowiedzi i generalnie cyklicznych odpałów (odmienne stany świadomości?), zażądała od miasta mieszkania.

Twierdzi, że ledwo przędzie, ledwo wiąże koniec z końcem i razem z mężem (współczujemy) gnieździ się w wynajmowanej byle klitce. Nie stać ja na nic lepszego, bo zarabia „zaledwie” 11 tysięcy miesięcznie (z mężem 20).

Nie wiem jak zareaguje na to żądanie prezydent Majchrowski, ale na wszelki wypadek wyszykowałbym jakąś wygodna hawirkę, choćby na Wawelu. Będzie reprezentacyjnie i do Lecha w razie czego będzie miała blisko. W wolnej chwili wpadnie z wiązanką i odklepie różaniec.

Gdyby chciała zaś coś w Warszawie, to informuję, że tanie, a w zasadzie zupełnie bezpłatne lokum (zapłacimy za to my, w ramach NFZ) jest od ręki dostępne w Drewnicy, na obrzeżach Ząbek. Bonus: całodobowa opieka lekarska. 🕷

3 komentarze dotyczące “Bezdomna

  1. Victoria

    Krowa

    Polubienie

  2. Laura Croft

    W Kochanówku pod Łodzią maja też wolny apartament. Z bardzo wygodnym łóżkiem z którego nie można spaść 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: