EXTRASY okruchy życia

Wygwizdany, jeszcze nie wydymany

Nie miał dziś dobrego dnia Duda. Gdziekolwiek się pojawił, czy w to w Pucku czy w Wejherowie natychmiast go wygwizdywano. Policja próbowała robić łapanki, ale zdaje się bez większego powodzenia. Ci co mieli dotrzeć tam gdzie mieli dotrzeć, dotarli.

W Wejherowie Duda mówił o wkładzie Kaszubów w odzyskanie niepodległości oraz o 13 emeryturze, co do całej sytuacji pasowało mniej więcej tak jak pięść pasuje do nosa.

Strasznie tych Kaszubów Duda chwalił.

„Oddaję hołd wszystkim mieszkańcom tej ziemi, wszystkim ludziom, którzy walczyli, starali się o to, by była tutaj Polska i była tutaj polskość […]. Wierzę w to, że ta ziemia jest w stanie po raz kolejny dać pęd rozwojowy Rzeczypospolitej, że Państwo jako potomkowie tamtych ludzi, którzy o Polskę walczyli, z tym wielkim etosem pracowitości jesteście w stanie tym wielkim zadaniom podołać”.

Ale wiecie co, mam takie dojmujące wrażenie, że już jutro rano o tych Kaszubach to on nie będzie pamiętał, a jak tylko skończy się kampania, to znów bedą „niepewnym elementem”, o niejasnych, a kto wie czy nie germańskich korzeniach. A przecież Polska jak wiadomo jest dla Polaków. 🕷

3 komentarze dotyczące “Wygwizdany, jeszcze nie wydymany

  1. Tristana

    Smalisz bez przerwy dudy o dudzie a tu dwie poważne sprawy: szkodoń bp pederasta i chrzest małego Tymka wydymka!

    Polubienie

  2. To tylko Kaszubi z Nordu są tacy konkretni, ci ze srodkowych i południowych Kaszub sa PISolubi, co pokazują statystyki z kolejnych wyborow. Po powiatach wystarczy popatrzec. Zle się Duda wybral, nie na te Kaszuby, co trzeba. Morawiecki lepiej wybral, gdy przed poprzednimi parlamentarnymi wyborami pojawił w Stezycy, przy okazji disco-polo pograli. Biorą tam 500plus, i w Sierakowicach tez, bo tam się najbardziej rozmnazają. Jedno mnie zawsze dziwilo, jesli chodzi o Kaszubow. Tacy są PISolubi, a PIS ciagle pluje im w twarz, ze to ukryta opcja niemiecka. Ale widac 500plus przesadza.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: