EXTRASY SZUM&POCHODNE

Pławimy się w szambie

Pojawiające się tu i ówdzie pytanie, czy wypowiedź Kempy o partnerze Biedronia („kandydatka na pierwszą damę radośnie oklaskująca ataki na Polskę”) może zaszkodzić PiSowi, uważam za bezzasadne. A uważam tak dlatego, że nic nie jest już w stanie zaszkodzić PiSowi.

Ewentualną odpowiedź na pytanie, czy w takim razie może zaszkodzić to samej Kempie, poprzedzę pewną uwagą porządkującą, rodzajem ostrzeżenia, mającego zniechęcić do dalszego czytania mniej odpornych na nieczystości.

Drodzy odwiedzający, ten blog – powiedzmy wprost, nie owijajmy prawdy w bawełnę – jest szczególnego rodzaju szambem, do którego wciąga się i z perwersyjną wprost radością kąpie w gównie, po uszy zanurza, wszystkich pisoskrętnych, pisolubnych i zakażonych pisowirusem. Bez wyjątków i bez litości. Tu nie pachnie fiołkami, więc jeśli ktoś mało odporny, z wyczulonym powonieniem, to niechaj już teraz sobie odpuści. No, to teraz

o pani Kempie.

Otóż tej kobyle też nie jest w stanie nic zaszkodzić. No bo niby dlaczego? Powiedziała to co wiedziała, a że wie niewiele i niewiele rozumie, to wiemy od dawna a nawet od zawsze. To tępa dzida a na dodatek zardzewiała.

Oczywiście jest pewnie spora grupa, całkiem liczna sądzę reprezentacja suwerena, która jak to usłyszała to zawyła z radości: „Ale im, jebanym pedałom Beata dopierdoliła”. Myślicie, że takich nie ma? Co drugi idący obok was ulicą, to taki kempolubny, uboczny, zdefektowany (zdefekowany?) produkt skomplikowanego procesu ewolucji. I to nie tak, że ona sobie rzuciła coś na wiatr. Jebać Żydów i pedałów, to będzie jedno z głównych haseł tegorocznej kampanii. Jak myślicie, zaplecze którego kandydata będzie się w tym babrać?

Jest też i druga strona medalu, czyli ci, co od zachwytów nad panią Beata są dalecy. I nie dziwię się internautom, jakże wielu, w tym w większości tym hetero, że gdyby mieli do wyboru spędzić życie z Kempą lub ze Śmiszkiem, po tysiąckroć i w ciemno wybraliby Śmieszka. Więcej inwektyw nie będę tu przytaczał – a były smaczne, oj były – no bo szambo szambem, ale są jednak pewne granice.

No, tak to już w życiu bywa, że jak się człowiek idiotą a nawet idiotką urodzi, to jest ogromna szansa, że takim idiotą, lub idiotką, do końca życia pozostanie. I nawet jeśli ktoś pochodzi z Sycowa, to w żaden sposób nie wyklucza tego, iż może być kretynem. Żadne awanse społeczne, nawet skończona matura i kierunek biurwa dyplomowana, nie jest w stanie zakryć tych skrzętnie ukrywanych resztek słomy wyzierających z pantofelka.

No i co wam jeszcze mogę tu napisać…? Wszystko i tak wiecie, wszystko rozumiecie, dalej do niczego nie jestem już potrzebny. 🕷

3 komentarze dotyczące “Pławimy się w szambie

 1. pablobodek

  Przypomniałeś mi maksymę:
  „Urodzić się głupcem to nie wstyd. Wstyd tylko głupcem umierać”
  Erich Maria Remarque

  No i Śmiszek, bez „e”.

  Pozdro.
  Dzięki za to, co dla nas robisz.

  Polubione przez 1 osoba

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Jesli, jak zauważa profesor Mikołejko, mamy u nas pokaźny odsetek obywateli, co to “ich chata z kraja”,a chyba Kisiel kiedyś powiadał „urządzą się w czarnej dupie” to „pławienie się w szambie”jest jednak jakim luksusem .
  Bo to i „niebo” ujrzysz gdy właz otworzą, albo choć trochę ,na chwilę, moment, zaczerpniesz „świeższego powietrza”
  No i ta nadzieja z którą żyjesz .Szamba, te przepełnione, cyklicznie się opróżnia „beczkowozem szambiarką”
  I tu masz dwie możliwości
  Albo cię ekologiczny szambiarz ,wywali w oczyszczalni ścieków, toś przepadł,albo spryciula spuści do przydrożnego rowu.Gdzie trawa zielona a i słoneczko świeci.
  Wtedy, gdzieś tam się wymyjesz, domyjesz, odświeżysz a po tem ogłosisz się rewolucyjnym kombatantem.
  Co to go za „walkę” w szambie umieścili
  I biegusiem do władz „po ordery” a do sądu o „stosowne odszkodowanie za walkę i martyrologię”
  No i kto ci wtedy udowodni, że ty do tego szamba z ochotą się pchałeś, lub wpadłeś przez nieuwagę, własną.No kto??
  Karierę dalszą masz zapewnioną ,bo ci co też siedzieli w szambach, mają już wyczulone powonienie, na innych szambiarzy, a wtedy „raczka rączkę myje, noga nóżkę wspiera”
  Bo on ci nasz !! Tez był w szambie !!
  A ideologiczne przyczyny, wymyśli się, lub dorobi, do CV.
  Pociągnij nosem W kraju już dawno śmierdzi.Specyficznie

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: