EXTRASY okruchy życia

Tego nikt się nie spodziewał!

No to mamy prawdziwą sensację. Anżej Duda ogłosił że wystartuje w nadchodzących wyborach prezydenckich. Myślę, że tego nie spodziewał się nikt przy zdrowych zmysłach.

Nie zawiodło mnie tylko jego poczucie humoru.

Zaapelował a nawet pokornie poprosił o mój głos. No przynajmniej tak to zrozumiałem. I zastanawiam się czy to jest specyficzne poczucie humoru, czy może niebywały tupet połączony z brakiem jakimkolwiek dystansu do siebie. Gość najpierw przez całą, o pięć lat za długą, kadencję ruchał nas wszystkich ile wlezie, kobietom, nauczycielom, sędziom, ekologom, lekarzom, pokazywał gdzie ich miejsce plus środkowy palec, a teraz skamle o głos? Wybornie głupi dowcip.

W każdym razie świat prawdopodobnie zamarł na tę wiadomość a cała Małopolska płacze ze szczęścia i obie ręce podnosi do góry. Leśnie Ruchadła i Tłuste Foczki podnoszą nawet nogi i to w rozkroku.

BTW… Najbardziej satyryczny, wręcz rozwalający tekst kończącego się dnia? Elżbieta Witek: „dość długo zastanawiałam się nad terminem wyborów”. ONA się zastanawiała!!! Pękam ze śmiechu!

Duda-da and pis-da. 🕷

2 komentarze dotyczące “Tego nikt się nie spodziewał!

 1. w.i.e.s.i.e.k

  A słyszałeś czy oglądałeś te „laudacje”jaką wygłosił PAD czasie zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim uroczystości desygnowania Beaty Szydło na stanowisko premiera rządu.
  Takiego wchodzenia w d… bez wazeliny nie widziałeś ! Ja takie „laudacje ” słyszałem kiedyś,na cześć Batiuszki Stalina/
  https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/505439,prezydent-andrzej-duda-do-kaczynskiego-panie-premierze-jest-pan-wielkim-strategiem-i.html
  Widać iz od tej pory PAD tam się zagospodarował i jest mu dobrze.Przywykł !
  Wiec prosi o następna kadencję
  No cóż taka karma

  Polubienie

 2. Alex R.

  Czy wam się podobam czy nie, będę prezydentem.Mam to zaklepane.Tak naprawdę, na innego, nie zasłużyliście. Taka prawda.:) Wydaje się, że tak właśnie mówi jego facjata z fotki;)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: