EXTRASY SZUM&POCHODNE

Czy Agenturze i chorym wolno więcej?

Jeden z portali zauważył (i na pewno nie jest to WP), że Macierewicz ma w dupie czerwone światło, bo na nim przejeżdża. Świadomie i premedytacją. Niestety, ma on w dupie nie tylko przepisy o ruchu drogowym, ale także zalecenia prowadzących go lekarzy. I myślę, że jest to w sumie dużo groźniejsze niż to czerwone światło.

Oczywiście za którymś razem, ktoś w obywatela Maciorę wreszcie wiedzie a nawet go rozjedzie i oby zrobił to skutecznie. Raz a dobrze. Świat może od tego nie będzie piękniejszy, ale przynajmniej jednego wrzoda na dupie będzie mniej. To zawsze coś.

Natomiast złośliwe ignorowanie i zlewanie zaleceń lekarzy, to o wiele poważniejsza sprawa i poważniejsze są tego konsekwencje. Bo po pierwsze nie łykając tego co bezwzględnie powinien łykać, staje się bardziej agresywny niż przewiduje społeczna norma, a tym samym jest niebezpiecznym dla otoczenia. Zamiast poprawy jest tylko pogorszenie, wygaduje głupoty, ma delirkę i myślopląs, tylko patrzeć jak kogoś nożem zaatakuje na ulicy. To też bardzo poważny problem dla nas wszystkich, nas płacących tzw. składkę zdrowotną, bo chcąc nie chcąc naraża nas na niepotrzebne koszty.

Przecież nie ulega żadnej wątpliwości, że to właśnie my de facto płacimy za te godziny, które lekarze poświęcają temu zdefektowanemu obywatelowi i my płacimy też za pastylki wcale nie takie tanie, co to frik powinien łykać a nie łyka tylko wyrzuca do kosza. To marnotrawstwo! Nie wiem jak wam, ale mnie, uczciwemu płatnikowi owej składki na zdrowie, niemałej składki dodajmy, wcale się nie uśmiecha utrzymywanie obłożnie chorego idioty.

Buntuję się przeciwko temu, bo jest to składka na ochronę mojego zdrowie, a nie na zdrowie kogoś całkowicie i z premedytacją ignorującego swój ciężki stan. Jeśli ktoś ma odrębne zdanie w tej sprawie to proszę o złożenie go na piśmie, może być u mnie, a może być też w kancelarii sejmu (wskazane) koniecznie jednak za potwierdzeniem. Żeby się potem nie próbowali się wyłgać, że nic nie dostali, skoro dostali.

Zapytam też na wszelki wypadek gdzie jest policja i czy może przestępca drogowy Macierewicz dostał już mandat. Mandat to nie więzienie i chorych (także psychiatrycznie) nie trzeba przed jego wystawieniem poddawać obowiązkowej obserwacji. 🕷

4 komentarze dotyczące “Czy Agenturze i chorym wolno więcej?

 1. sugadaddy

  Jak ktoś w niego wjedzie będąc na zielonym, to czyja to będzie wina?

  Polubienie

  • wujcio

   Miejmy nadzieję, że natknie się na jakiegoś gorącego orędownika „dobrej zmiany”. Przynajmniej szum medialny będzie bardziej pikantny.

   Polubienie

 2. i znowu przybędzie kolejny bohatersko „poległy” za sprawę bojownik wolności i sprawiedliwości?

  Polubienie

 3. Господин Влади́мир Влади́мирович wystąpiłby niechybnie z wnioskiem do hodowcy zwierząt futerkowych o zwrot wraku automobilu, gdyby Antoine poległby był na jakowymś skrzyżowaniu.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: