EXTRASY okruchy życia

Warto zapamiętać tę twarz

To minister Janusz Kowalski w tak zwanym Ministerstwie Aktywów Państwowych, czyli u Sasina na zagrodzie (oni tam ewidentnie według IQ się dobierają).

Minister zeznaje publicznie i na wizji: „Ja mam w nosie tych 60 profesorów, bo ja jestem za Polakami. To nie są dla mnie autorytety”.

Swoją deklaracją Kowalski po raz kolejny nam ponad wszelką wątpliwość udowadnia, że pisizm, w każdej swej odmianie, to niepokojący stan umysłu, sprowadzający się w sumie do tego że w pustej czaszce wiatr bez przeszkód hula.

Tylko, że być cymbałem to jedno, a publicznie obnoszenie się z tym, że jest się cymbałem to drugie. Ale widać takie mamy standardy, dureń w rządzie PiS to niestety codzienność. Same Janusze i Grażynki.

Teraz cały świat wstrzymał oddech i czeka co zrobi i co powie niepokalany autorytet, w tym również bezdyskusyjnie niekwestionowany autorytet dla Janusza Kowalskiego, czyli magister prawa Przyłębska.

I nie chodzi o jej opinię na temat wyroku SN, bo z racji zdaje się szczupłej wiedzy niewiele będzie miała tu do powiedzenia, chodzi raczej o zwięzły komunikat co będzie w weekend na obiad i czy aby będzie smakowało to Prezesowi. 🕷

4 komentarze dotyczące “Warto zapamiętać tę twarz

 1. ereglo

  Na pewno będzie smakować. Bo nie wątpię, że Przyłębska z góry uzgadnia z prezesem zarówno werdykty TK, jak jadłospis. Inaczej dawno już utracilaby oba stanowiska: prezes TK i kuchty Kaczyńskiego (to drugie, oczywiście, ważniejsze)

  Polubienie

 2. Moim zdaniem ten pan zrobi jeszcze wielką karierę : Takie szczęście ludzi bez kręgosłupa.

  Polubienie

 3. Mietek

  @J.S.
  Wróżysz my, że zostanie Dudą?

  Polubienie

 4. Nie zdziwiłbym się. Chociaż konkurencja ogromna.
  Mamy powód do dumy, że tak wspaniali młodzi ludzie jak Kowalski, Kanthak, Jaki, Horała czy Kownacki są Polakami z krwi i kości.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: