EXTRASY okruchy życia

Solidarność

Podoba mi się to, co powiedział Piotr Pietucha, bo trafia w sedno. To psychoterapeuta, więc wie co mówi, bo doskonale rozumie ludzkie słabości. A mówi:

„Satrapowie, despoci, każda autorytarna władza, każdy socjopata na szczycie, wybiera sobie wiernego kundla, który będzie publicznie szczekał, lizał, merdał ogonem. Przeważnie są to bezobciachowe kreatury, bez czci i sumienia, zdolne do każdej podłości. Hitler miał Goebbelsa, komuchy Szczepańskiego, Jaruzel Urbana, pisiory mają Kurskiego.”

A ten właśnie Kurski podpisując tzw list intencyjny dotyczący organizacji jakiegoś koncertu w 40 rocznicę powstania Solidarności, nie mówi niestety o którą Solidarność chodzi. Tamtą prawdziwą, czy tą dudzią, która ukradła akt urodzenia, a na dodatek jest nędzną przystawkę nie mniej nędznej władzy, zarządzaną przez prostackich pisowskich i propisowskich funkcjonariuszy.

Zenek recitalem z pewnością uświetni ten spektakl klakierów, będzie pasował jak ulał do tych pajaców.

Towarzyszu Duda, towarzyszu Kurski, miejcie jaja, zaproście Owsiaka, on wam powie co to jest solidarność. (foto🔝- kurwski&semka) 🕷

5 komentarzy dotyczących “Solidarność

 1. ereglo

  A tak, na marginesie. Czy byłoby mozliwe, żeby Iwonki, a szczególnie, ta ostatnia, moderowaly wpisy na wyjeździe, u autora? Tak tylko się rozmarzyłem.

  Polubienie

 2. w.i.e.s.i.e.k

  Tamta „Solidarność” to nie dzisiejsza”solidarność”Dudy.
  Tamta”Solidarność” dziś nazywa się „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” i to jest”solidarność”dobrowolna i nieprzymusowa, dlatego jest taką „solą w oku” tych co śmią się nazywać „prawi i sprawiedliwi”

  Polubione przez 1 osoba

 3. Berlin 342

  Ta solidarnosc dudowa,to zwykle zasrance,obszczymury,i reszta choloty.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: