EXTRASY okruchy życia

Operacja „Łapówka”

Jeden z twiterowiczów (@LewitujacyUmysl) zeznał co następuje: „Zadzwoniłem do dziennikarza śledczego z @radioszczecin który ma dowody na korupcję @profGrodzki. Powiedziałem, że wręczyłem 5000 zł @StKarczewski za leczenie. Odłożył słuchawkę. Dziwne„.

Ponoć klient z tego radia oddzwonił parę minut później z tekstem: „Proszę mnie niepokoić niepoważnymi telefonami i usunąć szkalujące tweety”. To też dziwne, bo z kontekstu tej wypowiedzi wynikałoby, że Karczewski jest czysty niczym łza górnika i podejrzewanie go o to że ewentualnie mógł brać kasę brał pieniądze (za cokolwiek, w tym marszałkowskie diety) jest niepoważne i „szkalujące”. Przecież nawet z jego oczu widać, że zawsze pracuje on tylko dla idei.

Biorąc pod uwagę pewien szczególny poziom napięcia jakie panuje w Radiu Szczecin, zachęciło mnie to, do ogłoszenia niezobowiązującej noworocznej akcji pt „Zadzwoń do Radia Szczecin, powiedz komu dałeś dolę„. Imię i nazwisko obdarowanego w gruncie rzeczy jest obojętne, bo sądzę, że poza Karczewskim macie jeszcze na podorędziu jakieś swoje typy. Tekst zawiadomienia powinien być krótki, typu:

„Dałem Banasiowi 1000 złotych żeby odkupił ode mnie kamienice w Szczecinie”

albo

„Widziałem żonę Ziobry jak się […….] a on odpalił mi pięć stów za milczenie”.

Śmiało nie krępujcie się, chłopaki i dziewczynki z radia będą się cieszyć jak dzieci, że mają wszystko na tacy i nie muszą tak jak dotąd sami wymyślać afer. Pomóżcie czynownikom lepiej wywiązywać się ze swych zadań!

Dla ułatwienia podaję kontakt: telefon 91 48 55 800, ewentualnie kompletny już przeżytek czyli fax fax: 91 48 55 920, najlepiej jednak ślijcie mailem sekretariat[at]radioszczecin.pl. Ludzie starszej daty mogą też słać donosy listownie na adres: Al. Wojska Polskiego 73, 70-481 Szczecin. Może być dopisek „Polska”, bo niektórzy mogą myśleć że ten Szczecin to ciągle Niemcy. Miłej zabawy życzę. 🕷

3 komentarze dotyczące “Operacja „Łapówka”

  1. Janusz z Grażynką

    No grubo Revel pogrywasz, oskarżą cie o uporczywe nękanie

    Polubienie

  2. Niezłe skurwysyny są w tym radiu Szczecin. Czytam o nich i włos mi sie jeży na głowie

    Polubione przez 1 osoba

  3. Pingback: Operacja „Łapówka” — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: