Jędraszewski jak to Jędraszewski po raz kolejny palnął głupstwo i został za to przeczołgany. Moim zdaniem nieco za mało, przydałoby się jeszcze włóczenie końmi, najlepiej po parkingach dużych centrów handlowych.

Ale to czołganie nawiedzonego purpurata nie wszystkim się podobało. Jeśli wykluczyć by pojedynczych frustratów, to tak naprawdę w obronie zbzikowanego metropolity stanęło 15 jego kolegów po fachu. Napisali nawet list.

„Jako biskupi zgromadzeni na spotkaniu świątecznym solidaryzujemy się z Tobą wobec krzywdzących ataków jakie musi znosić Obrońca Prawdy ewangelicznej. Zawsze godną chwały jest rzeczą opowiadanie się po stronie antropologii chrześcijańskiej, która w człowieku widzi obraz samego Boga”.

Obrońca prawdy, prawdy ewangelicznej… sranie w banie.

Oto lista tych „obrońców”, którzy podpisali się pod listem. Zapamiętajcie dobrze te nazwiska: abp Wacław Depo, abp Mieczysław Mokrzycki, abp Adam Szal, abp Józef Michalik, abp Stanisław Nowak, bp Andrzej Jeż, bp Krzysztof Nitkiewicz, bp Marian Rojek, Jan Wątroba, bp Kazimierz Górny, bp Jan Śrutwa, bp Edward Białogłowski, bp Stanisław Jamrozek, bp Mariusz Leszczyński, oraz bp Andrzej Przybylski.

Żeby była większa jasność z kim mamy do czynienia – to tylko i wyłącznie reprezentacja intelektualistów Polski małopolskiej z nielicznymi przyległościami. Jeśli się nie mylę to cały ten episkopat ma coś około setki tych przebierańców. Pytanie: dlaczego podpisało tylko 15? Gdzie reszta? Zaspali, przyćpali, olali… Gdzie Głodź, Gądecki, gdzie ta reszta zgrai? 🕷

2 komentarze dotyczące “Obrońcy

  1. Nieślubny Syn Wojtyły

    Czarni jebańcy

    Polubienie

  2. berlin342

    To zasrane przebierance i cholota kuriewna,

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: